Atsiliepimai

Atsiliepimai

Ieva

Baisu

Tragiškas aptarnavimas ir kainos. Iš pradžių siūlo sutarti 2 metam su planu. Po jos baigimosi nieko nepraneša ir moki dvigubai daugiau. Pas mane nuskaito automatiskai nuo kortelės tai pastebėjau tik po 5 mėnesių, kad permoku dvigubai. Kai buvau išvykusi į Treciąją Pasaulio Šalį gavau kosmines sąskaitas iš jų tinklo! Atsiprašau už gramatines klaidas, nes neturiu laiko su raštmenymis rašyti. Ir prisegu įrodymą. Ir dar kai pasakiau, kad išeinu is Tele2, man paskambino ir sako: IŠEINATE IR TURITE SUSIMOKĖTI 38 EURŲ NUTRAUKIMO MOKĖSTĮ. AČIŪ.

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Deimante

Negavau užsakymo

Kažkokia tragedija. 21 amžiuje pasileisti išankstinius užsakymus ir per tris kliento kreipimusis vistiek nesugebėti tinkamai užpildyti, kad nekiltų nesklandumų. Užsakymą pateikiau trečiadienį, susisiekė vadybininkė, patvirtino, kad gavo, kad susisieks kai mob. telefonas jau bus pas juos, nes pasak jos tai bus 26 dieną, nors telefonai apskritai Lietuvoje pasirodo 27 dieną, dar perklausiau jos ar tikrai taip, patikino. skambinu 27 dieną, niekas nieko nežino, užsakymo nemato, laukite skambučio sako aptarnavimas (117) jei nesulauksite iki 17 val. vėl skambinkite mums, sakau kuo tai pasikeis, vistiek geriausiu atveju viską spręsite pirmadienį, na taip sako jie. Laukiu, ateina pirmadienis, skambinu vėl, sako registruojame ir su jumis susisieks, spėkite ar kas susisiekė.. ateina antradienis, per pietus keliauju į saloną klausti kas gi čia kaip, o gi jie VĖL nemato nei užsakymo nei kreipimosi, o aišku telefonų nebėra ir jie niekuo negali padėti. Buvau tikrai ištikima klientė, tiek aš tiek mano šeima ir draugai, bet daba.. esu nusivylusi ir iškart atsiradus galimybei pakeisiu tiekėją. NEREKOMENDUOJU VISIŠKAI.

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Janina

TELE2 namų internetas

Namų internetas neribotai- Kokybe gera buvo mėnesį laiko, o vėliau tragedija, susimokėjau nemažus mokesčius, kad galėčiau nutraukti sutartį, bet geriau taip nei naudotis paslauga, kurios faktiškai negauni. O sprendimo būdą pasiūlo vis tą patį - perkrauti modemą.

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tomas

Ryšio nesklandumai

Šiandien 2019-09-24 diena su stringančiu ryšių... Nebuvo jokio perspėjimo iš paslaugų tiekėjo tele2, kad bus kažkokie tai nesklandumai, gedimai, programiniai atnaujinimai ar kažkas panašaus, kurių pasekoje galimai strigs tinklai. Esu labai pasipiktinęs, kadangi tai pakenkė mano darbams ir vykdomai veiklai, labai dažnai ypač naktį tarp 23-24 valandos ryšys nutrukdavo, vidutiniškai po 5 min. bei pasikartodavo tai pat kas 5 min., perku iš tele2 ir abonimentines ir laisvo interneto paslaugas, moku už jas kaip priklauso, niekada nevėluoju su įmokomis, o ką gaunu mainais? Neatitinkančią paslaugų kokybę kainos atžvilgiu? Labai viliuosi, kad įmonė norėdama nesuteršti dar labiau savo reputacijos, savo vardo kažkaip tai kompensuos patirtą nuostolį jų lojaliems klientams, kadangi tai pažeidžia mūsų kaip vartotojų teises. Kontaktų savo tikrai nežadu atskleisti, kadangi kalba eina ne apie mane, o apie visus privačius klientus.

P.S, 50 proc. Lietuvos gyventojų naudojasi tele2 paslaugomis, pagalvokite patys kiek kainuoja minutė interneto, na taip kad tie keli centai, bet jei skaičiuoti ant tūkstančių gyventojų, kiek išeina, kad mes sumokame pinigus į orą? Turėtų bausti už tokius gedimus paslaugų tiekėjus, ne kitaip.

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gytis

SKOLŲ IŠIEŠKOJIMAS

Tele2, jau antrą kartą netikėtai atsiunčia žinutę per skolų išieškojimo įmonę. Vietoj to, kad paskambintų ar atsiūstų skolą žinute, jie gudručiai siunčia laišką, kuris gali ateit arba didelė tikimybė nepasiekt adresato dėl vienokių ar kitokių priežasčių, kaip pvz. mano atveju. O tada po kelių mėnesių bac ateina žinutė iš išieškojimo įmonės žinutė, jei nesumokėsi į teismą keliausi. TELE2 taisykit savo sugędusią vagilkišką sistemą. Jei žmogus nesumokėjo nes pamiršo arba neturejo galimybės kaip sumokėti, nes buvo atjungta paskyra, tai paskambinkit arba atsiūskit sms žinute arba į el. Paštą pranešimą apie skolą.

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aušra

Blogai

Esu nepatenkinta interneto paslaugomis!
tragedija! …Pradžioj buvo kaip ir gerai, o dabar neįmanoma naudotis, internetas stringa, lėtas arba visai nekrauna. Laukiam kada greičiau baigsis sutartis. Pereisim į kitą tinklą!
Žodžiu, nerekomenduoju!

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

L

gudručiai

Kadangi naudojuosi Tele2 paslaugomis nuo 2000 metų, tai kai eilinį kartą pratęsiant sutartį kaina pakilo, pagrasinau atsisakyti paslaugų, sutartis buvo pratęsta senomis sąlygomis, bet jau kitą mėnesį interneto duomenų limitas baigėsi po 2 savaičių ir teko mokėti papildomai, anksčiau niekada taip nėra buvę ir naudojausi internetu kaip visada, o antrą mėnesį limitas buvo išnaudotas jau po savaitės :) Sukčiai?

Atsiliepimas parašytas: 2019.05.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Eva

NUSIVYLIAU

LABAI NUSIVYLIAU Tele2 paslaugomis. Norėjome iš kito tinklo pereiti į Tele2. Mano tėvas atvažiavęs į Tele2 saloną žirmunuose (gegužės 5 dieną , norėjo perrašyti sutartį mano vardu. Pasirašė ir konsultantas pasakė atvykti man pasirašyti irgi. Taip pat buvome jau išsirinkę planą. 7,50eu į mėnesį . Tą dieną jau davė naują SIM kortelę.. Kuri turėjo pradėti veikti nuo gegužės 7 dienos 18val.
Sim kortelė neveikė. Gegužės 8 dieną atvažiavau kartu su tėčiu ir vėl pas tą patį konsultantą. Vėl fotografavo mūsų dokumentus. Pasakė, kad gegužės 5 dieną blogai įrašė mūsų duomenis (pradėjo skambinti kažkam, kad ištrintų viską, kad įrašyti sutartį iš naujo..) (vizitas užėmė ~40min) Planas tas pirmas jau nebegaliojo, tai išsirinkom kitą. 10gb už 12,90eu. Ir vėl gavau naują SIM kortelę kuri turėjo pradėt galioti nuo tos pačios dienos (05-05) nuo 18val. Pažadėjo paskambinti rytoj (05-06), ir pasakyti kelintą atvažiuoti man vienai ir pasirašyti (nes buvo minėta, jog tėtis nebereikalingas bus) skambučio negavau, o SIM taip ir nebuvo aktyvuota. Šiandien (05-13) nuvažiavau ir vėl į tą patį saloną, dirbo tas pats konsultantas. Bet buvo užimtas ir teko nueiti pas kitą. Man pasake, kad, tikriausiai įvyko klaida (nors pagal mano duomenis nepažiūrėjo)ir viską reikia iš naujo perrašynėti ir pasirašynėti... Ne tik man, bet ir mano tėčiui. Ir planas už 12,90eu 10gb jau nebegalioja!!!!!!!! (nors man labai tiko) Pasiūlė naują numerį arba atvažiuoti ir vėl su tėčiu.... O aš irgi dirbu nuo ryto iki vakaro.... Kada turiu laisvadienį mano tėtis būna išvažiavęs (nes yra tolimesnių reisų vairuotojas.....) gyvenam už Vilniaus ir važinėti kiekvieną dieną nelabai patogu. :))))))))))) ačiū už supratingumą.

Atsiliepimas parašytas: 2019.05.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rasa

Neprašytos paslaugos Tele 2

Tele2 - "puikūs" paslaugų pardavėjai. Net jeigu jūs paslaugos neprašėte, jie sugeba ją įrašyti į sutartį. Kalba eina apie TV Play Premium paketą. Pasirodo, šis paketas buvo "pasiūlytas" pabandymui, o vėliau jo reikėjo atsisakyti. Anot Tele 2, jie siunčia net priminimus. Tik tas žioplas klientas netikrina sąskaitų ir gautų žinučių.
Tokias Tele2 "paslaugas" vertinu kaip cinišką apgavystę, siekiant pasipelnyti. "Paslauga" įrašoma, neinformuojant apie tai kliento. Sutartis pratęsiama, taip pat neinformuojant kliento apie teikiamas "paslaugas". Manau, kad tai daroma sąmoningai ir tikslingai. Suprantu, kad pasirašęs sutartį, klientas sutinka su sąlygomis. Tačiau įvertinant tai, kad sutartims pasirašyti salonuose skiriama labai mažai laiko, ir konsultantai neinformuoja kliento apie visas sąlygas, tokia bendrovės "praktika" yra gėdinga.
Dviejų metų mokestį už nepanaudotą TV Play Premium paketą (apie 160 Eur) dovanoju Tele2 bendrovei, nes jiems tų pinigų labiau reikia. Ačiū už pasiūlytą kompensaciją - beveik 7 Eur.

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ausra

GĖDINGAS elgesys su klientai

"Teledūškės" darbuotojai elgiasi su žmonėmis kaip su mėsiniais viščiukais.
Įsigijau išgirtą pilną telefono draudimą už dešimt eurų per mėnesį, kurio pagrindinis akcentas - telefonas yra keičiamas nauju (skirtingai nuo ekrano draudimo už tris euriukus per mėnesį).
Taip jau nesėkmingai nutiko, kad mano telefonas dužo - dužo ekranas, pilnai užjuodavo, dingo jautrumas, skambinėjo visiems kontaktams pats, dingo garsas, interneto ryšys ir kt.
Pridaviau į saloną - laukiu atsakymo. Atsakymas - pakeisim jums ekraną.. Joks kitas defektas nepaminimas, tiesiog keičia ekraną... Aš sumokėjus jau bele kiek už draudimą, dar frančizė ir...to rezultate pati pilnai dar su "magaryčiom" susimokėjau už pilną telefono remontą.
Pakaitinio net nedavė, nes gi buvo neaišku ar čia draudiminis įvykis.
Sėdžiu ir jaučiuosi švelniai tariant išdurta, nes įkalbinėjant imti pilną draudimą salone man buvo dėstomos kitokios sąlygos, ypač akcentuojant, jog telefonas bus keičiamas į naują su priemoka, jei bus draudiminis atvejis.

Tai jei ekranas su pilnu draudimu yra keičiamas kaip ir su ekrano draudimu, tik dar plius frančizė, tai kam tas pilnas draudimas??
Ai, atsiprašau, taigi supratau, tokiems kaip aš...
a*******i, kitaip nebepridursi.

gėda, kai darbuotojai šneka tiesą tik įrašinėjant pokalbius

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Henrikas
Laba diena, iš jūsų buvo išsimokėtinai nupirktas telefonas ir taip pat įsigytas draudimas apdraudžiantis nuo visų įvykių, tačiau atnešus telefoną, kad pakeistų galinės kameros stiklą buvo pareikalauta sumokėti už taisymą. Tai kodėl tuomet siūlote draudimą, jeigu už jį kas mėnesį mokant, draudimas nesuteikia nemokamo taisymo ir apie tai prieš apdraudžiant telefoną nebuvo informuota. Vadinasi mano pinigai sumokėti už draudimą buvo beprasmiškas išlaidos.

Henrikas parašė klausimą 2019.10.02

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Raimonda
Sweiki esu jusu klijentas.spalio men buvo paimtas telefonas s9.baterija nelaiko per diena reik kraut 2kartus.nuvikus i tele 2salona.konsultantas pasake isitrink programas visas.tai likau be zado.kai emiau telefona.dar rekomendawo va s9baterejos laiko puikei.bet dbr pamaciau

Raimonda parašė klausimą 2019.05.16

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti