Atsiliepimai

Talutti Tex Mex

www.talutti.lt

Atsiliepimai

Miglė

Labai blogai

Maistas atneštas šaltas, padavėjas pasakė, jog jie nekalti už šaltą maistą. Man tai baisu, atrodo restoranas prabangus, bet kainos ir kokybės santykis yra kraupus, nei skanu nei maistas šiltas. Makaronai atnešti buvo glitus ir neivalgomi
Padavėjai nekreipia į pirkėjų nusiskundimus, visgi sumokama didelius pinigus, o maistas jų nevertas

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

simonasruo

Vienas geriausių restoranų laisvės al.

Šis restoranas tikrai įspūdingas savo maistu. Pasirinkimas nėra labai platus, bet mėsaniai žiauriai geri. Taip pat skanūs kokteiliai ir specialus talutti limonadas. Aplinka gera, o pardavėjos dažniausiai labai malonios.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

dovileev

Žiauriai skanu!

Kiek teko lankytis - dar niekada nenuvylė. Kainos gal kiek didokos, bet už tai gauni didžiulę porciją LABAI skanaus maisto, malonų padavėjo aptarnavimą, jaukią aplinką. Kai tik sulaukiam svečių Kaune iš kitų miestų - visada čia vedames papietaut. Grįšim vėl ir vėl:)

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

arnoldasz

Rimčiau nei Hesburger ar Macdonalds

Prieš čia gaminamus mėsainius pralaimi visi Hesburger, Macdonalds. Tallutti mėsainių kaina aišku 5eurai pradžia, bet nepalyginamai gera kokybė. Visi kepti ant griliaus. Tik vienas minusas aš neradau su vištiena, tik su jautiena. Bet ir tie skanūs. Patiko serviravimas labai gražus ir padažas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Skanus maistas

3 kartus esu ten buvusi, ir visus kartus labai skaniai papietavau. Maistas išties labai skanus, ne kiekvienoje kavinėje tokį galima rasti. Labai laukiu, kad šį kavinėje atsidarys ir Vilniuje. Jei maisto kokybė tokia pat bus, kaip ir Kaune, būsiu tikrai nuolatinė lankytoje šios kavinės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Maistas tirpsta burnoje

Teko ne kartą lankytis Talutti Tex Mex ir kituose jų restoranuose. Maisto kokybė nuostabi, ŽIAURIAI skanu, lankysiuos dar ir dar. Vienas dalykas tik užkliūva kainos palyginti su porcijomis gan neproporcingos, todėl studentui ar taupančiam maistui nelabai patartina apsilankyti, nes stipriai kirs per kišenę, tačiau juk kartais galima? :) Dėl to visgi skiriu 5 žvaigždes, kadangi maisto skonis ir kokybė bei aptarnavimas - nepaprastas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Talluti - verta apsilankyti

Nors pats esu iš Vilniaus, bet jau ne kartą teko važiuoti į Kauną būtent tik dėl šios kavinės :D Maisto kokybė tikrai puiki, visada patiekiamas gražiai bei sočiai. Laukiu nesulaukiu kada atsidarys Vilniuje, kad nereiktų po 100km važinėti į Kauną, vien dėl gero ir kokybiško maisto už protingą kainą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ewaldux779

Viena mėgstamiausia vietų!

Viena mėgstamiausiu vietų, kurias aplankau Kaune. Tikrai skanus maistas, daug išskirtinių ir labai gražiai pateiktų produktų! Aptarnavimas geras, kainos kaip sostinėje nėra kosminės. Maloni aplinka nusisvesti draugus ar merginą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Skanus maistas

Laukiu, kol atsidarys naujas Talutti Vilniuje. Kiek teko lankytis Kaune, niekada nelikdavau nusivylęs nei maisto skoniu, nei aptarnavimo kokybe, nei kainomis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Heda

Puiki vieta papietauti Kaune

Manau, Talutti restoranai turi didelį pasisekimą Kaune. Nors teko lankytis tik kartą, būtinai ten dar sugrįšiu - aptarnavimas, maistas ir interjeras buvo puiki. Galima rasti išskirtinių ir neragautų patiekalų bei gėrimų. Rekomenduoju šią vietą tiem, kuriem norisi daugiau kokybės nei jos suteikia vidutinio lygio kavinės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai