Atsiliepimai

Talutti Bakes'n'Shakes

facebook.com/TaluttiBakesNShakes

Atsiliepimai

Ligita

"Puikus" aptarnavimas

Šiandien, su šeima, nusprendėme pavakarieniauti Talutti, bet vakarienė nenusisekė. Žmonių buvo nedaug, tai pagalvojom, kad pakankamai greit sulauksime maisto. Gal ir būtume greit pavalgę, bet, deja, daugiau kaip pusę valandos niekas nepriėjo priimti užsakymo. Trūkus kantrybei atsistojom ir pasukom durų link, padavėjos sėdėjo ir šypsojosi, einant pro duris dar maloniai atsisveikino. Žodžiu...nemanau, kad ten dar kada užsuksim...

Atsiliepimas parašytas: 2019.05.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Edita

Labai geras restoranas

Esame labai patenkinti padavėjų darbu! Ypač maloni padavėja Ieva M. Labai jauki aplinka. Daug staliukų. Puikus meniu. Didelis pasirinkimas desertų ir gėrimų.
Labai skanio salotos ir didelės porcijos!
Kartais reikia ilgiau palaukt užsakymo, ypač tom valandom kai daug kas pietauja.

Atsiliepimas parašytas: 2017.09.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arminas

Vienas geriausių Kauno restoranų

Kadangi esu Kaunietis, Talutti restoraną žinau jau nuo senai, tačiau mano nuomone, tai yra vienas geriausių restoranų Kaune: Porcijos labai didelės ir sočios, tikrai užtenka pavalgyti pasiėmus ir vieną patiekalą žmogui, kuris yra mėgstantis pavalgyti. Tada kalbant apie maisto skonį ir apie pačią išvaizdą, tai galiu pasakyti, kad kiekvienas patiekalas yra tarsi meno kūrinys - atnešama ant autentiškų lėkščių, patiekalas tiek išvaizda, tiek skoniu yra be galo skanus. Rekomenduoju paragauti Talutti burgerius, dar iki šiol nėra tekę ragauti skanesnių ir didesnių už šiuos, o aš esu ragavęs jų tikrai nemažai per savo gyvenimą. Rekomenduoju, būtina apsilankyti čia dar nebuvusiems žmonėms.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai