Atsiliepimai

Atsiliepimai

LJ

Operatorė

Itin neigiamai vertinu Savanorių pr. esančios tunelinės plovyklos operatorės darbą!
Periodiškai naudojuosi šiuo adresu esančios plovyklos paslaugomis ir, pastaruoju metu, itin nuvilia naujosios operatorės nepagarbus, netaktiškas elgesys su klientais! Mergina, dirbanti aptarnavimo sfreroj, nežino kas yra "laba diena", "ačiū", "gražios dienos" ir panašios elementarios, pradžiamokslio lygio mandagumo frazės! O apsilankius vakar, liepos 7 dieną, iš vėžių išmušė ne tik nuolatinis darbuotojos naudojimasis mobiliuoju telefonu ir, kai klientas privažiavęs turi laukti kol darbuotoja baigs asmeninius klausimus tvarkytis, eilinis nei "laba diena" nei "viso gero", o komentaras: "o, vėl veidelis nepatenkintas"! Rimtai?
Labai rimtai siūlau atkreipti dėmesį į personalo atranką (į konkretų atvejį), nes kai nuolatinius klientus operatorė leidžia sau taip sutikti, tai suponuoja norą keisti plovyklą, nes mažų mažiausiai erzina toks požiūris į darbo vietą.

Atsiliepimas parašytas: 2020.07.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

TomasK

VIP programa - mašina purvina

Automobilis liko purvinas po VIP plovimo. Kol buvo šlapias nesimatė. Jei čia toks VIP, tai įdomu koks tada auto būna po paprasto plovimo.
Jei įmonė nesusigrąžins kokybės, tai dings taip greitai, kaip ir atsirado.
Greita :D
Išvardinti

Atsiliepimas parašytas: 2020.05.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Sugadino automobili

Ieškau žmonių kurie nukentėjo nuo Švaros brolių veiklos ir nebuvo atlyginta žala. Ruošiuosi keliauti į teismą, todel galėtume tai padaryti kartu. Mano atveju konvejeris nesustojo ir mano automobilį įstūmį į kitą nespėjusį nuvažiuoti automobilį. Ko pasekoje pasmuko bamperis žemyn, atsirado padidėję tarpai. Vaizdo įrašai viską įrodo, bet jie pateikė atsakymą, kad neva netvarkingas automobilis.
Ir dar rašte kaip šabloną buvo palikę, kad jų plovykla negali subraižyti automobilių. Nors tikrai raižo!!!!!
Įdomu kiek tokių žmonių nutyli ir nieko nebedaro. Norėčiau, kad atsilieptų daugiau žmonių.
Braižo automobilį, neveikia saugos davikliai

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Viktorija

Darbo laikas, kokybė

Darbo laiką keicia kelis kart per savaitę. Atvykus kelis kartus nebedirbo tada nutariau pažiūrėti kokia to priežastis ir žiūriu savaitgaliais nebedirbam o dirbam darbo dienomis 8-17.. Negana to, kad neišdžiovina normaliai mašinos, kartą nuplėšė dangtelį nuo bamperio tai dar ir darbo laikas sutrumpintas. Abonimento netęsiu.
Greita
Kokybė, darbo laikas

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

I-Ko

Nepatariu!!

Iš pradžių labai patiko. Greitai, eilėje laukti nereikia, nuplauna neblogai. Bet vieną sauletą dieną išsigandau pamates savo auto. Visi šonai tankiai nubrozdinti. Ibrežimai ne gilūs, bet .... Tai buvo po penkto plovimo. Automobilis naujas! Kas liks iš jo po metų? Sutarties tikrai ne pratesiu. Dar pildysiu pretenzijų formą, bet kas iš to? Dažyti ar poleruoti naują auto?? Labai gaila, nes tikrai patogu ir greitai
Kažkodėl neduoda įkelti nuotraukų
Klaipėda
Greitai
Subraižo

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arvydas

Subraižytas automobilis

Ilgą laiką ploviau automobilį šios įmonės tunelinėse plovyklose, ir deja bet laikui bėgant plovimo kokybė prastėjo o kaina didėjo. Atidarius plovyklą visada automobiliai būdavo apiplaunami rankiniu būdu aukštu slėgiu, po kurio laiko tas apiplovimas pasidarė tik simbolinis, o jau kuris laikas automobiliai rankiniu būdu išvis neapiplaunami. Automobiliai į plovyklą suvaromi minimaliu atstumu, tai jeigu priekyje papuola itin nešvarus automobilis, tai tie "Ypatingi" šepečiai tikrai nespėja nusivalyti dėl ko automobiliai yra tikrai daugiau mažiau suraižomi. Tačiau po paskutinio plovimo pastebėjau gana stipriai apibraižytą savo automobilio kapotą, daug smulkių panašių ir gana gilių įbrėžimų, pateikiau pretenziją, bet atsakymas atėjo, kaip ir daugumai kitų besikreipusių, kad įbrėžimai plovykloje negalėjo atsirasti...
Gaila, kad toks įmonės požiūris į klientus, aišku šios įmonės paslaugomis tikrai daugiau nesinaudosiu ir kitiems patariu nesinaudoti, jei nenori, kad jų automobilis būtų subraižytas.
Paslaugų kokybė prasta, aptarnavimas nemalonus...

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Giedre

Nulaužė valytuvą

Iš tunelinės plovyklos išvažiavau su nulaužtu valytuvu.. Užpildė skundų lapą ir po kelių dienų valytuvas nemokamai buvo pakeistas nauju

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimundas

Labai blogai

2 kart nulaužė galinį valytuvą ir daug apibraižymų. Paskutinį kart tęsiau abonentą. Patariu niekam neplauti pas juos, nebent darbinę auto.

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blogai plauna ko tuoliau tuo blogiau

Jau apie metus laiko reguliariai atnaujinu abonementą. Bet paskutinis plovimas tai yra šiandien 2020.01.05 auto tiesiog apiplovė vip programa. Galas liko visas murzinas, šoniniai bamperiai taip pat kapotas taip pat. Foto deja nepasidariau padarysiu kitą kartą. Berniokas kuris ten dirbo sako, kad galiu važiuot persiplaut belekiek kartų nes abonentas, deja nuvažiavau į savitarnos plovyklą kur tikrai viską pats normaliai išpurškiau ir nusiplovė. Tai abonentas dar dzin visgi plauk kiek nori už tuos 27 eurus, bet kad nenuplauna tai manau paskutinis mėnuo kai čia plaunuos. Veiksmas Kareivių g.
Kai tik atsidarė Kareivių g. šita tunelinė plovykla buvo viskas OK. Dabar viskas prastin.

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Povilas

Subraižė automobilį

Buvau patenkintas Jų tunelinėmis plovyklomis Vilniuje, kol vieną dieną nepastebėjau visiškai nubrozdintų (matomų tik ant šviesos) šoninių priekinių arkų bei abiejų kapoto šonų. Mašina pilnai perdažyta ir buvo plauta tik Švaros brolių tunelinėse, tad subraižė 100% jie. Gaila, kolkas neturi konkurentų...

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai