Atsiliepimai

Suwalki Plaza

suwalkiplaza.com.pl/en

Atsiliepimai

ewaldux779

Super prekybos centras kainų atžvilgiu

Ne kartą teko lankytis ir dar ne kartą lankysiuosi šiame prekybos centre. Kainos įvairios, bet vistiek pigiau nei Lietuvoje. Asortimentas platus tiek suaugusiam, tiek mažam, todėl rekomenduoju apsilankyti ir tikrai liksite patenkinti. Dar labai patiko nemokama požeminė aikštelė, kuri tikrai didelė ir pilna vietos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gurkis

Prekybos centras - puiku.

Šaunus prekybos centras. Kadangi dažnai tenka lankytis Suvalkuose, todėl dažnai ir tenka apsilankyti Suwalki Plaza prekybos centre. Daug parduotuvių, ypač patinka H&M parduotuvė, nes ji gerokai skiriasi nuo Lietuvoje esančių H&M parduotuvių: pigesnės prekės, geresnis jų asortimentas rūbai spalvingesni, didesnės nuolaidos. Taip pat yra gerų batų parduotuvių, kuriose kainos nedidelės. Prie visų rūbų parduotuvių yra ir maisto parduotuvė, kurioje taip pat gausus prekių asortimentas. Žodžiu, Suwalki Plaza neprilygs nei lietuviškam Akropoliui, nei Molui, Megai ar Ozui.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Lietuvių traukos centras Suvalkuose

"Suvalkų Akropolis" - taip galima būtų pasakyti apie šį prekybos centrą. Nemažai žinomų parduotuovių + kelios nežinomos + lenkiškos kainos. Būtent dėl kainų jose apsipirkti apsimoka, kadangi identiškose parduotuvėse Lenkijoje kainos yra mažesnės. Suwalki Plaza teko lankytis tik kartą, bet lengvai (ir už gerą kainą) išsirinkau drabudžių.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sauliusfm

Super kainos

Suvalkų prekybos centras kaip mūsų Akropolis ar Mega tik mažesnis. Mažesnis ne tik savo dydžiu, bet ir kainomis. Parduotuvių yra tokių pačių kaip Lietuvoje - H&M, House, Douglas ir pan. Kainos skiriasi, pigiau. Taip pat yra ir lenkiškos produkcijos parduotuvių, kuriose parduodami drabužiai tikrai geros kokybės. Tarkim parduotuvėje Ochnik kailiniai kainavo 300 eurų, kai tuo tarpu pas mus tokie pat prasideda nuo 600 eurų. Kailiniai tikrai kokybiški, su vienerių metų gražinimo garantija. Maistas pagrinde tik greitas, prekybos centre nėra kažkokių kavinių ar restoranų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Jurgita
kiek kainuoja lenkijoj Plaza parduotuvėj vestuvinė suknelė ir vyriškas vestuvinis kostiumas?

Jurgita parašė klausimą 2018.02.27

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti