Atsiliepimai

Steelseries Siberia 800

Atsiliepimai

gerutis10

Geros ausines

Kaina atitinka garso kokybe ir patvarumą. Žinoma "wireless' ausines yra brangios, bet rekomenduoju investuoti i ausines. Nes nereikės pirkti kiekviena mėnesi visk kitas dėl savo nekokybišku laidu ar patvarumo. Šitas ausines rekomenduoju visiems kurie mėgsta gera garso kokybe ir praleisti vakarą prie kompiuteriniu žaidimu

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sarg

Geros ausinės

Naudoju šias ausines jau 2 metus ir kolkas jokių problemų nėra gerai perduoda garsą, patvarios, patogios. Rekomenduoju šias ausines.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

mantisz

Puikios ausinės.

Labai geros kokybės ir tvirtos ausinės. Garso pojūtis yra toks tarsi būtum kino teatre. Kas pirks - tikrai nenusivilis. Aišku, kaina nėra pati mažiausia, bet investicija yra labai gera. Tikrai rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

zajecas

Pakeitė mano buvusias - džiaugiuosi jų kokybe

Labai patiko šios ausinės, išbandžiau kažką naujo - nepasigailėjau, gal kiek trūko žemų dažnių bet buvo geresnės nei mano praeitos, o dar ir pigesnės - tad didelis pliusas joms.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gytis899

Atsinaujinau

Atsinaujinus iš steelserie siberia v3, šios ausinės pasirodė turinčios geresnę garso izoliaciją bei geriau atkuria garsą. Kaina taip pat nesikandžioja, labai patogu žmonėms kurie turi didelę galvą, užsidėjus ausinės lyg "prilimpa" ir beveik nejaučiamos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

moonflight

Garso limitas?

Norėčiau pasakyti kad šios ausinės yra geriausios kokias esu bandes ir naudojės žaidimams. Buvau šiek skeptiškas iš pradžių, nes turėjau Hyper X Cloud ausinės prieš tai, tačiau išėjo neblogas patobulinimas. Garsas labai ryškus. Geriausia ypatybė - hot swap perjungimas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lukas

Nepakartojamas garsas

Nusipirkau šias ausines akcijos metu. Už tokią kainą tikėjausi kažko ypatingo ir turiu pasakyti, kad tikrai nenuvylė. Aplinkos garso izoliacija - pritrenkiama. Pats garsas sklindantis iš ausinių yra aukščiausios kokybės, be jokių šnabždesių ir dar su surround garsu. Vienintelis minusas kaip ir daugumoje ausinių - pagalvėlės esančios aplink ausines su laiku pradeda plyšti, bet galima pasikeisti

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Nepaprastos gaming ausinės

Ausinės tiems, kas mėgsta nepakartojamą garsą, išgaunamą iš ausinių. Užsidedant ausines ir žaidžiant kokią šaudyklę pasijauti lyg iš tikrųjų būtum karo lauke. Iš esmės labai patinka, jog ausinės yra be laido, t.y. turi adaptorių, pagal kurį gali nubėgti iki virtuvės ir toliau šnekėt su savo chebra. Taip pat, ausinės yra pakraunamos, baterijos užtenka 20 valandų ausinių veikimo. Taip pat iš pliusų galiu įvardinti, jog ausinės veikia tiek su telefonu, kompiuteriu, planšete, tiek su kitomis žaidimų platformomis kaip XBOX ONE. Tik gal vienintėlis trūkumas, kad norint prisijungti prie kito įrenginio tai reikia tą "adapterį" kišt į naują įrenginį, kadangi neveikia BLUETOOTH režimu. Taip, galimos ir brangesnio ir naujesnio kalibro ausinės, kurios jau veikiamos ir bluetooth pagrindu, tačiau už tokią sumą, kurią dabar sumokėjau už jas - visiškai nesigailiu. Kokybė nepriekaištinga.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai