Atsiliepimai

Statoil

www.statoil.lt

Atsiliepimai

sarasnoos

Brangus kuras, bet gera kava ir dešrainiai

Kuras vienas brangesnių, tačiau čia užsuku dažniau kavos ir dešrainių, kurie mano nuomone, verti kainos. Kava labai skani, galima pasigardinti sirupais, grietinėle. Dešrainiai taip pat gausūs priedais.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

dovileev

Puiki degalinė

Kavą visada geriam tik čia, nes vienintėlė kava verta savo kainos. Degalai šiek tiek brangesni nei kitose degalinėse, todėl dėl degalų čia užsukam rečiau. Bet hotdog'ai ir kava čia patys geriausi! Aptarnaujantis personalas taip pat visada malonus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Statoil - kava nuostabi

Pati degalų neturiu į ką pilti, bet labai dažnai apsilankau Statoil parduotuvėje esančioje Gedimino pr. Vilniuje. Čia mėgstu pirkti kavą, nes ji čia tikrai labai skani, bei kokią bandelę ar gardumyną prie kavos. Visada viskas būna čia skanu, turbūt neveltui atidarė jie tokią parduotuvę pačiame Vilniaus centre.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

L33t

apsilankau dėl kavos

Apsilankau statoile tik dėl kavos su grietinėle. Pati skaniausia kava lyginant su konkurentais ( ypač grietinėlė ir šokolado trupiniai)... Ryte nuotaika praskaidrina šimtu procentu :) Degalu kokybėj nusiskundimu nėra, tik gal kas viena brangiausiu degalinių

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

marciakas

Skani kava, brangesni degalai

Degalų kainos šiek tiek užkeltos, brangesnės lyginant su kitomis degalinėmis, tačiau Statoil degalinėse ne kartą teko gerti kavą, į kurią galima pačiam įsidėti įvairiausių priedų, kava tikrai skani. Maisto kokybė taip pat nėra prasta.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

RTS

Statoil degalinė

Ponų degalinė. Degalų kaina šiek tiek aukštesnė nei kitose degalinėse. Bet tai atperka nuostabi kava, bei gardūs dešrainiai. Submarinai taip pat labai skanūs nes kepiname tokioje keptuvėje ar kaip čia pavadinus kaip kepami kebabai. Tad puikiai susipaudžiai ir apskrunda, bei pilnai išsilydo sūris. Taip pat didelis privalumas žiauriai patogus oro kompresorius pasitikrinti bei pripūsti oro jeigu trūksta. Tereikia nustatyti kiek turėtų būti oro ir tiesiog prijungti šlangą prie padangos ventilio o visa kita jau konpresorius padarys. Taip pat žiauriai patogu, kad yra lauke vandens čiaupai, bet kibirėliai skirti nusivalyti priekinį langą bei žibintus (Juk visi žinom kaip nemalonu kai po Autostrados pilnas langas nutrenktų muselių ir mašalų... ) .

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Skani kava

Degalai brangesni, negu kitur, tačiau parduoda skanias kavas, galima įsidėti nemažai nemokamų priedų. Maistas ne itin skanus, brangokas, porcijos nedidelės. Verta pirktis tik kavas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Auris

Aukštesnio lygio degalinė

Kuras brangesnis nei kitur, bet maistas skanesnis ir aplinka jaukesnė. Didelis maisto ir kavos pasirinkimas, todėl kartais užsuku į šią degalinę vien dėl jų, nors kuro ir netrūksta. Lyginant su kitomis Lietuvos degalinėmis, iš tikrųjų jaučiasi aukštesnis kokybės lygis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Fackinas

Maistas skanus

Labai skanūs užkandžiai, skani kava, gal kiek brangoka, bet vis dėlto degalinė. Kuro kainos žymiai didesnės, nei kitose degalinėse

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Pavyzdingiausia degalinė

Statoil dar niekada nenuvylė. Taip, kainos čia kiek aukštesnės, bet parduotuvės, darbuotojai, skandinaviška švara ir dešrainių gerumas (yra net po eurą) – verta dar daugiau. Kuras tikrai neprastas. Jei aplinkui nėra lietuviškų degalinių, visada renkuosi Statoilą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai