Atsiliepimai

Atsiliepimai

gerutis10

Vertas kainos

Šie speaker'iai tikrai yra verti savo kainos, kokybiškos tiek garso prasme tiek ir patvarumu. Rekomenduoju tiek gaimer'iams tiek filmu megejams/muzikos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Tiek metų, o geresnių dar neradau

Žinau, kad šitas modelis gaminamas jau labai seniai. Faktas, kad Logitech dar nenutraukė jo produkcijos, turėtų kažką sakyti. Pliusai: nuostabi, reguliuojama garso kokybė, yra ausinių jungtis maža kaina. Nedidelis minusas: gan griozdiškos ir didelės kolonėlė. Man tarnavo 4 metus, vėliau nusipirkau kitas, bet dabar gailiuos – šitų Logitech niekas nepakeis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

zajecas

Kokybiškos, bet galėtu būtu geresnis mažesnių kolonėlių garsas.

Kokybiškos kolonėlės, patiko gan didelis skleidžiamas žemų dažnių garsas, pasigedau to iš mažiujų kolonėlių, o didžioji kaip visad manes nenuvylė.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Auris

Geros kolonėlės

Pliusai: 360 laipsnių garsas (t.y. ypač tiktų, jei stalas viduryje kambario, nors pats naudoju prie sienos), reguliuojamas garsas ir žemų garsų kiekis, po kelių valandų nenaudojimo išsijungia (dalinai, tik prigesta). Minusai: išjungiant (arba kai pačios išsijungia) suveikia bass (žemi garsai), viena kolonėlė labai nedaug (realiai nelabai ir pastebimai) veikia garsiau nei kita.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai