Atsiliepimai

Soya Asian Fusion

www.soya.lt

Atsiliepimai

Šefas

Brangu, bet skanu

Soyoj valgyti tikrai nepigu. Tačiau maisto kokybe dar neteko nusivilti, jis visada skanus. Čia lankosi daug žmonių, Akropolį net būna eilės, todėl aptarnavimas ne iš greitųjų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Soya - būna ir geriau

Teko apturėti čia šventę, tai nepasakyčiau, kad kažkas nustebino. Porcijos yra gana mažos, skonis visai neblogas, kainos didokos. Jeigu vien dėl sushio nepatarčiau čia važiuoti, bet jeigu norisi kažko daugiau, tai rekomenduju išbandyti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Marius

Puiki azijietiška virtuvė, skanūs sushi!

Nieko blogo negalėčiau pasakyti apie šią maitinimo įstaigą. Kainos palyginus su kitais azijietiškos virtuvės restoranais prieinamos, maistas gardus. Pagrinde čia perku sushi kurie tikrai labai skanūs dar niekada neteko nusivilti! Dabar taikoma akcija kai už 3.50 gali pasirinkti du sushi komplektus kurių skonis ir kokybė nėra nieko blogesnė nei kitų sushi. Pigiau niekur kitur nerasite.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Kaina neatitinka kokybės

Lankytis teko nedaug, maistas buvo toli gražu ne ypatingai skanus (lyginant su panašiomis vietomis), o kaina netgi didesnė. Todėl sakyčiau, kad bent jau Vilniuje yra tikrai geresnio pasirinkimo.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Heda

Ne aukščiausio lygio restoranas

Manau, kad į šią įstaigą verta eiti tik neturint kito pasirinkimo. Maisto kokybė nėra puiki, aptarnavimas lėtas ir ne itin malonus. Nors nepaisant to, žmonių čia visada daug (tikriausiai dėl žemesnių kainų). Restorane dažniausiai trūksta tvarkos, galbūt padavėjos nespėja valyti stalų arba tiesiog nenori. Patiekalai pakenčiamo skonio, riebūs, suši, kuriuos ragavau, buvo visiškai neskanūs.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai