Atsiliepimai

Skrydžiai.lt

www.skrdžiai.lt

Atsiliepimai

spyrsmen

Brangesni bilietai

Jei kas nežinote koks skirtumas tarp šio tinklalapio ir tiesioginių lėktuvų bilietų pardavėjų tai tas, jog čia gausite tokį patį bilietą tik užmokėsite daugiau nei mokėdami tiesiogiai per oro linijas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Sistema kaip sistema

Palyginus, yra ir daug blogesnių sistemų. Ši – labai vidutiniška. Tiesa, nemažas jų trūkumas, kad skambučių centras dirba tik darbo dienomis, ir tai vos iki 18h. Tačiau, kiek bendravau, darbuotojai paslaugūs ir geranoriški. Kartais tikrai verta sumokėti 5-10 EUR daugiau ir gauti pagalbą, ypač jei nesi patyręs skrydžiuose ir oro uostuose.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

petrasr

Nepasakyčiau, kad randa pigiausius skrydžius.

Tenka keliauti ir skraidyti lėktuvais, tai atradau daug geresnių bilietų paieškų sistemų nei skrydziai.lt Čia bilietus gal ir randa, bet visados kokiam SkyScanner galima rasti pigiau, kad ir 5-10 Eur, bet pigiau. Tai tik porą kart ir naudojausi, bet net ir radęs čia - bilietų nepirkau, o ėjau per kitas sistemas, kurias paminėjau prieš tai ir radau tai pačiai kelionei ir toms pačioms dienoms žymiai pigesnius bilietus. Be to, skrydziai.lt nelabai ir patogus, ne greitai krauna puslapį pasirinkus skrydžių datas ir laikus, ilgokai apdoroja info.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lukas

Vertėtų pasirinkti kitą svetainę

Vienintelė priežastis dėl ko duodu dvi žvaigždutės, kad ši svetainė puikiai pasitarnaus ieškant pigių bilietų - TIK TIEK. Susiraskite pigius bilietus ir eikite į tiesioginį pardavėją. Teko užsisakinėti vieną kartą bilietus, kai pamačiau, kad pas juos pigiau nei pas patį pardavėją ir teko smarkiai nusivilkti, kadangi visur buvo prislėpta informacijos ir buvau žioplas, buvo paminėta kad daug kas neįskaičiuota ir bus parodyta tik galutinėje kainoje, o per skubėjimą net nepatikrinau, reziume - sumokėjau 5 eurais brangiau nei pas pardavėją. Atrodo būtų mano kaltė, tačiau negražu slėpti visus mokesčius iki paskutinio žingsnio, kai reikia apmokėti ir gaišti klientų laiką.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arminas

Teko nudegti vieną kartą, antrą kartą nesinaudočiau

Patariu nesinaudoti ir net nesvarstyti galimybės pirkti lėktuvo bilietus www.skrydžiai.lt svetainėje, jie apgaudinėja žmones, sumoki pinigus už bilietus, kur nurodoma, kad registruotas bagažas yra įskaičiuotas į kainą, o pasitikrinus vežėjo svetainėje (šiuo atveju wizzair) - rodo visiškai priešingai, sumokėta tik už rankinį bagažą (kas ir taip įeina visada pagal nutylėjimą). Pinigų negrąžina, jeigu reikia, atšaukti ar pan., - te, mokėk papildomai. Įkalčius gražiai nuslepia, išsitraukiant S/F nieko nenurodoma, pasiskambinus - praneša, kad atsiprašo ir praneša, kad sistemoje klaida. Parašius klausimą, užklausus, kodėl taip atsitiko - nieko neatsako, tyla. Tikrai nesinaudosiu šios kontoros paslaugomis - juolab, adekvačių paslaugų teikėjų Lietuvoje yra n+k...

p.s. šiai kontorai jau buvo skirta bauda 4000 Eur šiais metais, už nesąžiningą komercinę veiklą, ir tikrai tikiu, kad tai nepaskutinė...

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai