Atsiliepimai

Atsiliepimai

Jevgenij

Naujas šaldytuvas brokuotas

Įšpakavus naujai pirktą šaldytuvą laukė toks vaizdelis, tikuosi viskas taikiai įšsispręs. Kurjeris negalėjo aplamdyti, nes buvo viskas patikrinta prieš išpakavimą. Buvo pirkta senukai.lt
Greitai pristatė
Įlenktas šaldytuvo kampas

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Giedrė

Ačiū Arminui iš Alytaus Senukų (Statybininkų g.)

Norėtume kartu su mama nuoširdžiai padėkoti darbuotojui Arminui, kuris puikiai aptarnavo. Pirkome karutį Alytaus Senukuose, tai sulaukėme ne tik patarimų, bet ir pagalbos pakraunant į automobilį. Dažnai apsilankome Senukuose, bet ne visada liekame tokios patenkintos. Labai ačiū ir sėkmės!

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sandra

Žemas bendravimo lygis

Sveiki, atejus vakare į Kesko Senukai Kaune Garliavoje kurie 2019-09-06 dieną dirba iki 20h. Atėjome 19:50 prie durų pasitinka apsauginis kuris su baisiausiu nepasitenkinimu išreiškia, kad eikit lauk nes liko 3min “nu ką jus pirksit liko 3min” pasakius, kad spėsim greit ir liko dar 10 min pasipila pakeltu tonu aiškinimai “nieko nespėsit užrakinsiu parduotuvėj ir tada galėsit likti man tai kas “ nueinant pasiimt prekių dar vis girdisi didžiausias nepasitenkinimas ir įvairūs posakiai.. iš parduotuvės išeiname 19:57, kasininkės aptarnavimas nuostabus 10/10, deja ji tik vienintelė ir tedirbo vakare tai tikrai žinosit ką pagirti. O apsauginiui reikėtų priminti kaip derėtų bendrauti su klientais, kurie Jums neša pelną ir apyvartas, o neišvarinėti klientų lauk pakeltu tonu ir baisiausiu nepasitenkinimu bei grasinimais užrakinti.

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Julija

Kažkoks siaubas

Įsigijome vaikui vaikišką elektromobilį, jau sudėjus laikė baterija tik 10 min. Pakrovus vėl važiavo tik 10min. Grąžinom remontui, atsiuntė ne tik, kad nesutaisytą tai dar labiau sugadintą. Grąžinom antrą kartą dėl tokių pačių priežasčių, tai grąžino visai nieko nedarę. Beliko kreiptis į vartotojų teises ir į teismą, nes vaikas gauna psichologinę traumą. Tikrai nepatariu nieko iš ten pirkti nepatikrinus prekės vietoje iki pačiu menkiausių dalykų. Pasityčiojimas ne tik iš mūsų bet iš vaikų

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aleksandr

Klaidinanti informaciją dėl NEMOKAMO senos technikos išvežimo užsisakius naują

Sveiki. Šią savaitę užsisakiau šaldytuvo pristatymą į namus iš parduotuvės Ukmerges gatvėje. Vėliau radau informaciją kad įsigijus buitinę techniką ir užsisakius prekių pristatymo paslaugą - seną buitinę techniką jie išveža NEMOKAMAI (didžiosiomis raidėmis pažymėta pačių Senukų). Prisegu ekranuo kopiją. Papildžiau savo užsakymą prašymu išvežti seną šaldytuvą - man atsakė kad tai kanuos 6 eurus. Į mano pastabą, kad Senukų internetinis puslapis skelbia, jog tai daroma nemokamai, atsakė, kad turiu sumokėti. Vyrai, užnešę šaldytuvą, pasake, kad dėl nemokamo išvežimo reikėtų kreiptis į kitą firmą ir laukti galėčiau apie 2 savaites. Esmė ne piniguose, kuriuos sumokėjau už išvežimą, o tame, kad parduotuvės puslapyje skelbiama klaidinga informacija.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ubartas

Nuo patarimo iki sprendimo

Metalo g.2, Vilnius, Senukai - užėjau į parduotuvę, prie įėjimo sukasi senukų reklama "Nuo patarimo iki sprendimo". Išgirdęs reklamą apsidžiaugiau (Na va - patars). Einu per salę, dairausi darbuotojo, bet deja : (Einu gilyn į salę, vėl darbuotojų horizonte nesimato, bet išgirstu medienos sk. pokalbius, prieinu med. Sk. Ooo!!! Eureka!!! Radau. Dvi darbuotojos pasislėpusios diskutuojasi tarpusavyje (viena maigo mobiliaką, o kita tvarsto koja). Pasiteirauju ar tur kur rasti plastikinius kamščius stulpams. Atsako: viena - nežinau, kita - neturime; ir toliau tarpusavyje diskutuoja. Nuvylė.
Išeidamas stabtelėjau prie kasos, papasakojau kasininkei apie situacija su darbuotojais, aptarnavimo kokybę. Paklausiau - kodėl reklamoje kalbate "Nuo patarimo iki sprendimo", KAI Realybeje taip nėra. O čia mane ir pribaige: Atsakė "Čia reklama, kaip visur, nėra ko stebėtis". Tai tiek "Nuo patarimo iki sprendimo".

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Henry

Ačiū Dominikai iš Banginio Senukų šviestuvo skyriaus

Labai dėkingas Dominikai, kuri padėjo idealiai suplanuoti patalpų apšvietimą bei šviesos sklaidos projekcijas. Jos dėka esu labai patenkintas pirkiniais ir jos pasiūlymu kaip reikėtų projektuoti patalpos apšvietimą. Esu sužavėtas jos erdvės pajautimu ir apskaičiavimais. Apart profesonalumo butina akcentuoti jos operatyvumą ir motyvaciją padėti klientams atrandant geriausią prekę ir pasiūlyti porą sprendimo variantų. Ačiū!!!
Profesonalumas, operatyvumas ir geras erdvės bei šviesos sklaidos išplanavimas
reikėtų atrasti daugiau tokių talentų

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Henry

Ačiū Tomui (el skyrius, Banginis Vilniuje)

Sužavėti Tomo žiniomis ir gebėjimu suplanuoti elektros montavimo darbus. Puikus savo srities išmanymas, labai operatyvus ir paslaugus. Mums padėjo surinkti visą komplektą reikiamų elektros prietaisų ir suteikė vertingų patarimų be kurių būtų tekę perdarinėti ir supirkinėti naujas prekes. Tomas sutaupė mums daug laiko ir pinigų. Labai dėkingi.
Geras personalas
N/A

Atsiliepimas parašytas: 2018.11.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vilius

Siaubinga parduotuvė

Siaubinga parduotuvė, visiškas nesiskaitymas su klientais. Užsisakai internetu, tai vieną kartą ne visas prekes rado, kitą kartą teko 1:30 val. laukti, kol teikėsi išduoti, trečią kartą bandė iškišti akivaizdžiai pažeistą prekę, o dabar žinute informavo, kad prekės paruoštos, o nuvykus neleido apmokėti kortele. Jei tik galite, aplenkite šią kontorą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.09.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arminas

Gera parduotuvė

Gera parduotuvė, prekių daug, didelis pasirinkimas, daug pardavėjų - konsultantų, visada įmanoma rasti nors vieną šalia, tad nereikia eiti per visą parduotuvę ir ieškoti kai kažko noriu pasiklausti. Kainos nėra didelės. Viskas tenkina.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai