Atsiliepimai

Atsiliepimai

HelenaP60

Aptarnavimas

Dar kartą didelis dėkui Klaipėdos Liepų g. Senukų darbuotojams Džemilei ir Gintautui, padėjusiems man išspręsti problemą ir pagaminti elektros lizdo adapterį, kurio nėra pirkti ko gero visoje Lietuvoje! Puikus aptarnavimas, be kurio kitaip negalėčiau namuose naudotis vienu elektros lizdu.

Atsiliepimas parašytas: 2020.08.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Andrius

Ačiū Maximui is Banginio Senukų

Maxim iš Banginio Senukų filiako Buitines techniko skyriaus labai paslaugus ir komptetingas savo srityje. Jo dėka išsirinkome geriausius technikos variantus. Jis nepaprastai daug žino, gali sulyginti panašias pagal lygė prekes ir padėti pirkėjui priimti teisingą sprendimą. Labai dėkingi ir linkime Senukų filialui daugiau tokių profesionalių darbuotojų.
Kompetencija, puikus aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2020.07.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

nikas

aptarnavimas

jau kelintą kartą paprašius konsultanto padėti surasti prekę ar patarti atsakymas tik vienas-dirbu pirmą dieną, arba čia ne mano skyrius. Tai įdomu ko jie šliaužioja ne savo skyriuje?
nėra
pilna

Atsiliepimas parašytas: 2020.06.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

vaida

Ne pilnos komplektacijos prekė, po 8 dienų - jokio sprendimo.

Užsisakiau prekes internetu. Gavau greitai. Tačiau, pakabinamas krėslas atėjo be 3 detalių. Tą pačią dieną parašiau el. laišką. Jau praėjo 8 dienos - jokio atsakymo. Nesulaukus atsakymo, po 6 dienų skambinau telefonu (laukiau 15 min.), atsiliepęs vyriškis sakė perduos kažkam, kad susisiektų skubos tvarka. Dar po dviejų dienų, nesulaukus jokio atsako, skambinau vėl (laukiau 20 min). Atsiliepęs vyriškis taip pat sakė, kad perduos kažkam kitam, kad susisiektų. Žodžiu, jau 8 dienos po prekių gavimo, bet komunikacijos nulis. Turiu didelį metalo gabalą, iš kurio nulinė nauda. Dar palauksiu porą dienų, jeigu niekas nesiteiks spręsti problemos, teks organizuoti grąžinimą. Daugiau niekada iš šitos parduotuvės nieko neužsakysiu, rekomenduoju ir kitiems apeiti ją ratu.

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vykintas

Labai gerai

Užsisakiau prekes internetu viskas buvo paruošta per kelias dienas, tvarkingai be jokiu trukdžių, laiku pranešta apie kada prekes paruoštos. Tai labai ačiū senuku komandai taip ir toliau.

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Roman

Mokestis, mokestis, mokestis...

Užsakymo paruošimo mokestis - 2,49 € ? Kas tai, mano Meile? Dar karta! Užsakymo paruošimo mokestis - 2,49 € ? Kas tai, mano Meile? Ir dar karteli! Užsakymo paruošimo mokestis - 2,49 € ? Kas tai, mano Meile?

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Pirkėja

Operatyvus problemų sprendimas

2020-02-11 gavome iš Senukai.lt įmonės užsakytus šviestuvus. Abu buvo sudužę. Kreipėmės į bendrovę, kad išspręstų problemą. Per keletą valandų buvo priimta pretenzija ir jau rytojaus dieną pristatytas vienas šviestuvas, o po dienos kitas. Esame tikrai patenkinti pagarba klientui ir iš tiesų operatyviu problemų sprendimu.
Operatyvus problemų sprendimas

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Mantas

Košmaras o ne parduotuvė

Daugiau nieko nepirksiu iš senukų, pirkom žoliapjovę, sugedo po 5 pjovimų, nuvežiau atgal į senukus, sutvarkė po kelių savaičių. Parsivežiau namo, likau nustebęs, jos nesutvarkė...grąžinau atgal, darbuotojai skiečia rankas, nieko nežino...Tada davė su meistru pakalbėt, meistras pasakė ką remontavo, tai pasirodo remontavo ko nereikėjo plius įtikinėjo, kad viskas veikia. Sako pakeitėm tepalus, greičių dėžėje, kam tuos tepalus keisti naujai žoliapjovei jei ji pati nevažiuoja, problema dirželis buksuoja, aš garantuoju prirašė sąrašą ką keitė, bet iš tikrųjų nieko nekeitė tik pasijame pinigus...išrašė senukams sąskaita 40 eurų o žoliapjovė neveikia, tai dabar klausimas kokiems meistrams vežate remontuoti jus mulkina lygioje vietoje!!! Sako pretenzijas reiškite senukams. Sako cia negarantinis...Tai ka man siūlot? Kas mėnesį pirkti naujas žoliapjoves po 200€ ? Kažkoks apsurdas dar prieš perkant įsiūlė papildomą garantiją keliems metams, tai kam tos garantijos jei gedimai ne pagal jūsų garantinius??!!! Aš nieko nesakyčiau jei ji būtų 2 sezonus atlaikytų, o čia net sezono neatlaikė.
Jokių privalumų
Jei turite daikto garantiją, tai galim sakyt kaip ir jos nėra, nes nustatys, kad negarantinis ir jus darykit ką norit

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ramunas.k.

Po remonto gryžo stipriai apgadintas

Nusipirkau el. paspirtuką, jau iškart ant vairo neatitiko varžtų skylės vienoj pusėj. Pagal parametrus max 100kg. 25km/h ir nuvažiuoja 25km. Taip gavos, kad 20km/h pasiekiau tik važiuodamas nuo stataus kalno o baterija atlaiko tik 3km. Po 5 dienų grąžinau atgal buvo kaip naujas matėsi tik nešvarumai nuo važinėjimo. Po poros sav. grąžino ir viskas ką padarė tai varžtam skyles išgręžė. Ir paraše, kad prie žemos temperatūros greičiau išsikrauna. Nors naudojau prie pliusinės temperatūros. Dar vietojė išėmęs jį radau daug pažeidimų kurių per 5 dienas neįmanoma padaryti
Trukumai apbauzyta ekrano apacia subraizyta ir istepliota kazkokiais klijais kurie nenesivalo. Priekinis fiksatorius subraizytas. Pado guma atlupta. Stbabdziu diskas nezenkliai palankstytas. Rankenos fiksatorius sugadintas. Ir meistrai tikrindami nesugebejo net tinkamai isukti varztu. Cia tik maza dalis foto

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kristina

Blogi neatsakingi darbuotojai

Megos senukai. Kilimu skyriuje dirbo vaikinas tamsių plaukų, laukėme jo 15 minučių atsistoje tryse jis į mus nekreipė dėmesio, vis dar kantriai laukėme, tuomet paklausus ar gali nukabinti kilimą šiurkščiai pasakė palauk kol baigsiu siūti ir laukėme apie 10 min, kol priejo...
Prastas darbuotojas

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Ramunas.k.
Kur kreiptis del po remonto gryzusio stipriai apgadinto e. Paspirtuko? Nes alytuja senukai nk negali padet rasiau iskart ir pretenzijas ir nuotraukas siunciau ir patys fotografavo spekiai buvo tik 5dienos o grazino toki lig butu vazinetas 2metus nes per 5dienas neymanoma jobtaip apgadint koki grazino

Ramunas.k. parašė klausimą 2020.01.21

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti