Atsiliepimai

SEB bankas

www.seb.lt

Atsiliepimai

Tadas

Padejot

Sveiki Seb banko kolektyvas kurie man padėjot atgauti pinigus iš paypal kurie buvo neteisėtai pasisavinti iš mano banko sąskaitos. :) Didelis AČIŪ kolektyvui kurie grąžinot ir nenuvylėt manęs. :)
Greitas problemos sprendimas

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Eglė

Buvo prieš 6 metus įvykis

Gaminausi kortelę banke, pasakiau, kad noriu, jog atsiustų paštu, pasakė gerai. Laukiau mėnesį.. ateinu sakau kodėl negavau kortelės. Sako jus ją gavot, sakau negavau. Sako ji seniai išsiusta... sakau tai pažiūrėkit kur ji? Sako mes nematom nes siuntėm paprastu paštu... sakau tai kodėl ne registruotu??? Sako mokėt papildomai reikia. Sakau tai bučiau sumokėjus bet man niekas nepasakė ir nepasiūlė net. Pasirodo jie išsiuntė kortelę su visais kodais su viskuo... ir ji dingo taip ir niekada neatsiradus. Kodėl darbuotoja man nepasakė kad ketina tokį dokumentą siųst neregistruotu paštu?

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Radvile

Laiko gaišimas

Šiandien teko lankytis SEB banke Kretingoje, kadangi Palangoje filialas uždarytas kas jau belieka. Tai turiu pasakyti, kad baisu dirba vos 2 darbuotojos, ėjau 3 kartus ir tai nepavyko prieiti. Atėjus per pietus laukiamajame buvo apie 10 žmonių ir visi lauke kol papietaus darbuotoja nes ji tik viena galėjo priiminėti klientus!!! Kur tai matyta?? Jų pasiteisinimas, kad vasara atostogauja, bet tai gal atsiųskite ką nors iš kitų miestu?? Juk dabar visi iš aplinkui važiuoja į Kretingą tai manau reikėtų ir darbuotojų skaičių padidinti. O darbuotojams išgirdus, kad dėl pensijų atėjau tai akių vartymas ir dusavimas begalinis. Negalima taip.

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

arnoldasz

Esu ilgalaikis nusivylęs klientas

Esu šio banko klientas jau ne vieni metai. Per šį laikotarpį pastebėjau, kad bankas tik labiau apkrauna savo klientus - vis didėja įkainiai ir atsiranda visoki papildomi mokesčiai. Iš tikrųjų apmaudu lyginant su užsienio bankais, SEB tik siekia visus apmokestinti. Be to jeigu nutinka problemų tenka ilgai laukti eilės banke. Jeigu mokame pinigus tokius tai būtų visai malonu gauti ir aptarnavimą, nes kiek žinau bankai moka labai mažus mokesčius.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sarasnoos

Draugiškas jaunimui

Seb bankas man patinka tuo, jog yra gan draugiškas jaunimui, studentams. Taiko mėnesinio krepšelio nuolaidas, duoda nemokamai Visa Debit kortelę. Mobili programėlė nėra tokia patogi, kaip Swedbank, tačiau vertinčiau kaip antrą patogiausią Lietuvoje. Labai džiaugiuosi konsultantu darbu, uždavus klausimą internetinėje bankininkystėje visuomet perskambina ir paaiškina.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Geras bankas

Geras bankas, kuo toliau tuo labiau man jis patinka, o dabar kai atsirado tie krepšeliai iš vis nerealu. Studentas būdamas sumoku 0,5 euro per mėnesį ir naudojuosi funkcijomis bei pavedimais nemokamai! Galbūt vienintelis minusas, kurį įvardinčiau - galėtų daugiau leisti nusiimti pinigų per mėnesį bei padidinti internetinės bankininkystės limitus, nes norint dabar juos pasididinti reikia kažkokį generatorių pirkti ir panašiai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dead02

Tiesiog bankas

Šio banko paslaugomis naudojuosi, jau penkti metai. Šiame banke, paslaugų kainos kiek didesnės, nei kituose bankuose. Paslaugų kokybė panaši, kaip ir visur.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Dideli mokesčiai

Tėvas naudojosi šio banko paslaugomis, tačiau galiausiai atsisakė dėl per didelių įvairių taikomų mokesčių. Maža to po algos pervedimo iš sąskaitos kas mėnesį išgaruodavo po 1-2 eurus, el. bankininkystė net nenurodydavo, kur dingsta pinigai. Nuvažiavus į banką nei pirminis, nei kitas konsluntantas neįstengė paaiškinti, kodėl taip vyksta. Galiausiai perėjus į kitą banką pinigai dingti kas mėnesį nustojo.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

simonasruo

Naudojuosi šiuo banku 4 metus

Bankas tikrai turi didelius mokesčius. Už visus pervedimus skaičiuojami neaiškūs mokesčiai. Visgi, internetinė bankininkystė yra visai patogi ir saugi. Naudojami generatoriai. Programėlėje greitai galima sužinoti sąskaitos likutį.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Satnamliv

Puikus klientų aptarnavimas

Šio banko paslaugomis naudojuosi dar neseniai, bet atrodo, kad liksiu ilgesniam laikui. Patiko, kad jų išduota debetinė kortelė veikia ne tik kaip atsiskaitymų kortelė, bet ir kaip lojalumo kortelė Statoile, senukuose, Čilipicoje. Už klientų apptarnaimą banko skyriuje duodu 5 žvaigždutes.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai