Atsiliepimai

Scandaleyes Rimmel London blakstienų tušas

Atsiliepimai

Erika

Prastas tušas

Labai prasta priemonė. Visiškai neatskiria blakstienių, o jas sulipina, lieka tušo gumulėliai, alergizuoja akis. Tušas neatlaiko visos dienos ir pradeda trupėti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

GinTra

Puikus tušo šepetėlis

Tikrai neblogas tušas, dabar kip tik jį naudoju. Šepetėlis gerai atskiria blakstienas ir ryškiai padažo. Užtenka tikrai ilgam laikui šio tušo, nes vos keletas patepimų ir blakstienos jau padažytos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gintariukeas

Puikus tušas

Man šis tušas visai patiko - patogus šepetėlis, sodri juoda spalva. Naudojau vasaros metu - tušas nepalieka jokių juodų dėmių; nors ir nėra atsparus vandeniui gerai atlaiko lietų. Vienas minusas - gana greitai sukietėja, tad pradeda tepti gumulėliais. Tušas nėra įspūdingas, tačiau nėra ir prastas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

PopiPop

Labai prastas tušas, nepirkčiau daugiau.

Kadangi dingo iš gamybos mano mėgstamiausias Borjous Volume Max tušas, teko išbanyti kažką kitą. Rinkdamasi naująjį tušą žiūrėjau, kad šepetėlis būtų panašus iš senojo tušo, tas labiausiai atitinkantis atrodė Rimmel tušas Volume Flash Scandaleyes. Gaila labai nusivyliau, nes žodis VOLUME toli gražu neparodė to ant mano blakstienų. Mano blakstienos nėra labai jau kietos ilgos tvirtos ir visokios kitokios stiprios, bet su tam tikrais tušais, aš tikrai gražiai pasidažydavau, ko nepasakyčiau apie šį Rimmel tušą. Su šiuo tušu blakstienos sulipo, ir pasidažius atrodė, lyg turėčiau kelias blakstienas. Jos buvo trumpos.. Žodžiu, tas pats vos ne kad nesidažius, tik kad kažkiek jos juodesnės. Tęsiu toliau svajonių tušo paieškas...

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai