Atsiliepimai

Saurida

www.saurida.lt

Atsiliepimai

Direktorius

Blogiau negu blogai

Nereaguoja į problemas. Antiprofesionalai. Nauja jūsų šildymo sistema šį sezoną sustojo jau trečią kartą. Kodėl? Nekokybiškos dujos?
Padeda atsikratyti pinigų.
Brangu, nepatikima.

Atsiliepimas parašytas: 2021.01.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

GinBal

Neatsakinga komunikacija, neprofesionalus vairuotojas

Įmonė man nepristatė užsakymo teisindamiesi, kad kelias yra per siauras, nors savo internetiniame puslapyje skelbiasi, kad visur ir viską pristatyti gali. Kita įmonė tuo pačiu Sauridai per siauru pasirodžiusiu keliuku pravažiavo tokiu pačiu transportu. Sauridos vairuotojas mane apšaukė, niekas iš šitos įmonės manęs dėl tolimesnių veiksmų nekontaktavo. Su jais susisiekiau ir telefonu, ir el. paštu. Pinigų grąžinimą žadėjo, bet jau daugiau nei mėnesį grąžinimo nesulaukiu.

Atsiliepimas parašytas: 2020.12.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Egidijus

blogai

turiu sauridos šildymo sistemą, kyla įtarimas kad esu apvaginėjamas nes esant toms pačioms sąlygoms kartais kontūras dega 25 dienas kartais 10, į skundus reaguojama ypač vangiai ir arogantiškai, susisiekiau su kitais vartotojais tai daugelis pereina į kitas įmones arba pildosi patys nes esant plius 6 kas dieną mokėti po 15 eu NESĄMONĖ, prieš kreipdamiesi į sauridą pasidomėkite, kodėl blokuojami komentarai faceboke, jei kam įdomu kreipkites pateiksiu visus FAKTUS susirašinėjimus, mokėjimus.....
idėja gera
saurida

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Žemas lygis

Seniau pildavau čia dujas, tai kažkokių blogų dalykų nepastebėjau, bet kaina užtat jie geriausia pasiūlydavo. Kas erzindavo tai degalinės aplinka netvarkinga, bei kelias, kurio praktiškai nėra, o vien duobės (kalbu apie Sauridą esančia Vilniuje, Žemuose Paneriuose. Tokia aplinka sudaro nelabai kokį įvaizdį apie pačia degalinę, bei degalus, į gerą automobilį degalų tikrai nepilčiau.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

zajecas

Akmenėje esančioje sauridoje - kuro geriau nesipilti

Saurida kuri yra įsikūrusi Akmenėje prie įvažiavimo - geriau kuro nesipilti,amžinai genda kuro siurbliukas, turėjome įmonę,tai nutraukeme partneryste su saurida, nes įgryso taisyti automobilius. O jeigu pili žieminį kurą - tai tik marketingas. Žieminį kurą maišo su vasariniu kuris buvo užsilikęs iš seniau - bei jis vistiek užšala.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sauliusfm

Atsiskaitant grynais visada taikoma nuolaida

Dažnai tenka užsipilti kuro šalia Kauno esančioje Babtuose degalinėje Saurida. Kažkaip vis pagalvoju, kad kaip tokiam kaimukui visai gerai, nes kuro kainos iš tikrųjų labai artimos kuro kainų lyderės Jozitos kainoms. Kas dar gero tai kuras visada yra pigiau kai atsiskaitoma grynais. Aptarnavimas visada malonus, visada aptarnauja gražios pardavėjos. Vieta gana patogi.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai