Atsiliepimai

Saurida

www.saurida.lt

Atsiliepimai

Evaldas

Žemas lygis

Seniau pildavau čia dujas, tai kažkokių blogų dalykų nepastebėjau, bet kaina užtat jie geriausia pasiūlydavo. Kas erzindavo tai degalinės aplinka netvarkinga, bei kelias, kurio praktiškai nėra, o vien duobės (kalbu apie Sauridą esančia Vilniuje, Žemuose Paneriuose. Tokia aplinka sudaro nelabai kokį įvaizdį apie pačia degalinę, bei degalus, į gerą automobilį degalų tikrai nepilčiau.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

zajecas

Akmenėje esančioje sauridoje - kuro geriau nesipilti

Saurida kuri yra įsikūrusi Akmenėje prie įvažiavimo - geriau kuro nesipilti,amžinai genda kuro siurbliukas, turėjome įmonę,tai nutraukeme partneryste su saurida, nes įgryso taisyti automobilius. O jeigu pili žieminį kurą - tai tik marketingas. Žieminį kurą maišo su vasariniu kuris buvo užsilikęs iš seniau - bei jis vistiek užšala.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sauliusfm

Atsiskaitant grynais visada taikoma nuolaida

Dažnai tenka užsipilti kuro šalia Kauno esančioje Babtuose degalinėje Saurida. Kažkaip vis pagalvoju, kad kaip tokiam kaimukui visai gerai, nes kuro kainos iš tikrųjų labai artimos kuro kainų lyderės Jozitos kainoms. Kas dar gero tai kuras visada yra pigiau kai atsiskaitoma grynais. Aptarnavimas visada malonus, visada aptarnauja gražios pardavėjos. Vieta gana patogi.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai