Atsiliepimai

Atsiliepimai

Evaldas

Žvėris, 10 balų.

Seniau kiek girdėdavau, kad Samsung prasti hardai (kalbu apie 10-15 metų atgal, bet nežinau ar tai tiesa), tačiau šis hardas yra tikrai nuostabus. Kai rinkausi pats sau, tai ilgai ieškojau informacijos, kurį pasirinkti, bet visur praktiškai visi rekomendavo Samsung. Nusipirkau ir esu patenkintas, nes tikrai puikiai ir greitai viskas veikia.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Myxas

Teisingas pasirinkimas

Rekomendavo draugas kuris užsiema elektronikos prekyba, tai galiu pasakyti likau tirkai patenkintas, dirbu daug su grafika, video, fotografija, tai dažnai pritrūkdavo atminties, tačiau šitas ssd diskas labai pagelbėjo. Failai perduodami labai greitai, įrašius programas jos veikia daug greičiau, tiesiog super pasirinkimas, jokių gedimų nebuvo. Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Ne veltui visi rekomendavo

Šitą diską man rekomendavo trys kompiuterių parduotuvės. Galiu pasakyti, kad nieko geresnio savo kompui nesu pirkęs. Šitas diskas atvėrė naują pasaulį. :) Užsikrauna neįtikėtinai greitai, failus perkelinėja irgi žaibiškai. Daug, daug mažiau lago dabar. Žinoma, toks daiktas prabanga ir jo kaina tikrai ne kaip PC pelytės. Ir gali būti, kad pasinervinsite kol pavyks pajungti diską, bet galit pažiūrėt Youtube, yra išsamios instrukcijos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tomas

Patikimas SSD

Samsung žinomas kaip vienas iš patikimesnių SSD gamintojų, tad šią versiją pasirinkau išorinio disko dėkliukui. Greičiai geri: įrašymo ir skaitymo apie 500MB/s. Jis pagrinde tarnauja kaip programų ir windows image saugotojas išorinio disko dėkliuke (Zalman). Tad nėra naudojamas dažnai. Problemų neturėjau, o šią 2017 vasarą sueis 3 metai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai