Atsiliepimai

Samsung M3 Portable 2TB

Atsiliepimai

sarasnoos

Spartus, kompakiškas

Naudoju apie nepilną pusmetį, jokių nusiskundimų dėl dingusių/sugadintų failų neturiu. Veikia gerai, turi USB 3,0 jungtį, tad failai perkeliami greičiau. Labai patinka, jog yra kompaktiškas, nedidelis. Tačiau norėtųsi ne plastmasinio korpuso.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gerutis10

Vertas kainos

Šitas išorinis diskas yra kompatiškas ir jo dizainas traukia akį. Turi tik viena minusa kad sugedus laidui tu negalėsi naudotis paprasta USB laida, reikęs ieškotis naujo specialaus laido. Pliusai lengvas patogus ir kompatiškas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Nežinai, kada smeigs peilį į nugarą

Diskas patvarus ir talpus tais atvejais, kai veikia. Bet man vieną kartą po savaitės pertraukos prijungus jį prie kompo, lange ėmė ir liko 0 GB.... Visi failai išsitrynė. Buvo be galo nemalonu. Todėl aklai nepasitikėčiau šituo disku.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ewaldux779

Didelė talpa ir gana tylus!

Turiu jau keletą metų, bet problemų kažkokių kaip ir nebuvo. Diskas turi pačią naujausią USB 3.0 jungtį, todėl labai greitai įkelia bet kokio dydžio failus. Kaina nėra didelė, todėl rekomenduoju, jeigu ieškote kažko panašaus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Satnamliv

Tylus ir spartus

Naudoju kelis metus ir neturiu nusiskundimų, pas mane jo paskirtis- būti prijungtam prie televizoriaus. Kadangi šis diskas turi USB 3.0 jungtį, labai greitai į jį įkeliu didelius failus. Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tomas

Talpus, praktiškas ir patvarus darbo kolega

Šiuo išoriniu disku naudojuosi apie tris metus. Pagrindinė paskirtis montažo failų, resursų archyvavimas. Tad jis naudojamas gana dažnai, tačiau ne kasdien.

Pliusai: spartus - failų įrašymas siekia iki 110MB/s naudojant USB 3.0 jungtį. Talpus - 2TB ganėtinai talpu atsižvelgiant į fizinį disko dydį, kuris maždaug atitinka delno dydį. Patogus, užmaitinimas per USB (nereikalingas išorinis maitinimas), todėl labai paranku dirbant nestacionariai pvz. su laptopu.

Minusai: jokių.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai