Atsiliepimai

Atsiliepimai

ewaldux779

Puikus telefonas!

Labai patiko telefono dizainas, spalva, korpusas. Labai patogus rankoje. Telefonas turi vieną geriausių kamerų rinkoje. Su ja užfiksavau ne viebą gražią akimirką ar puikų vaizdą. Galingas procesorius, dėl ko visiškai nelagina ir nekaista. Labai ryškus ekranas. Bet kaina tikrai nemaža.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

mantisz

Labai geras telefonas.

Labai geros kokybės telefonas su daugybę funkcijų. Vaizdo kamera puiki, viskas veikia sklandžiai. Kaina ganėtinai didoka, tačiau už tokią kainą gaunat labai geros kokybės daiktą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Geriausia, kas kada nors buvo sukurta

O siaube, myliu šitą telefoną. Apgalvotas visomis prasmėmis. Dieviškai malonus laikyti rankoje. Kiek krenta, nedūžta. Baterija – stipri. Telefonas dažnai nuspėja, kokių funkcijų tau reikės dabar, todėl tikrai galiu vadinti išmaniuoju. Samsungas puikiai pasidarbavo. Vienintelis galimas minusas – kad šoninės klaviatūros raidės dažnai nusispaudžia dėl lenkto ekrano.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spyrsmen

Puikus kainos ir kokybės santykis

Naudoju šį telefoną jau metus ir neturiu jam priekaištų! Dirba be striginėjimų, puikiai atlieka darbus. Tik žinoma kaip ir pas dagelį išmaniųjų telefonų, prastai laiko bateriją

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Telefonas neblogas, tačiau turintis kelis minusus

Norėtųsi geresnės mobiliojo telefono kameros. Jei telefonas dažnai naudojamas, baterija neatlaiko visos dienos. Tačiau telefonas veikia greitai, nebloga galinė kamera, nestringa.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai