Atsiliepimai

Atsiliepimai

zajecas

Puiki pelė

Puiki pelė, galvojau ar rinktis ją,ar pasirinkti analogišką bet su CS:GO žaidimo atributika - pasiemiau šitą - nepasigailėjau, o paskaičius dar labiau internete sužinojau jog visa CS:GO atributika po kurio laiko nusitrina

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vilius

Žaisminga, bet galinga!

Labai patogi, ergonomiška pelė! Tikrai jaučiasi, kad po ranka daiktas vertas savo pinigų, per ekraną valdosi labai sklandžiai ("smooth), švieselės keičiasi, kas suteikia žaismingumo, turi daug funkcijų, programuojamus mygtukus, vertas savo pinigų daiktas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gytis899

Labai patogi ir naujoviška pelė

Anksčiau turėjau prastą pelę, tačiau nusipirkęs šia, supratau kas yra puiki pelė. Ši pelė yra labai patogi tiems, kurių delnai yra dideli ir patinka laikyti pelę pilnu delnu. Labai smagu, kad galima nustatyti lempučių spalvą, kuri atrodo jums graži. Taipogi, žiūrint iš techninės pusės, galiu pasakyti, kad žaidimuose ši pelė nepralenkiama ir reaguoja labai greitai, taipogi laidas ilgas, todėl galima valdyti kompiuterį iš toli. Rekomenduoju šia pelę.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tomas

Super pelytė

Šį žaisliuką iš AliExpress gavau už grubiai €60. Intensyviai dirba jau porą metų. Patogus dizainas - dar nė karto neteko pajusti diskomforto. Programinė įranga leidžia konfigūruoti mygtukus ir švieseles kaip širdys geidžia nors ir kiekvienai aplikacijai po atskira konfigūracija.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai