Atsiliepimai

Restoranas Soul

Rotušės aikštė 3, Kaunas

Atsiliepimai

Greta

Blogai

Praėjusią savaitę lankėmes soule, užsisakė draugė voveraites, kuriose radome iškeptą kirmėlę. Šia savaitę buvome nuėję su draugais pavakarieniauti. Barmenas pasakė, kad keptą duoną atneš greitai, nes imes į fritiurinę ir greit bus paruošta. Keptą duoną atnešė negreitai ir šaltą. Pasakiau, kad šalta duona, tai atsakė, kad pas juos restorane duoną tiekią šaltą, nes ji būna iškepta iš anksčiau (taip nesu girdėjusi dar). Tuomet atnešė karštus patiekalus. Maistas buvo neskanus ir nekokybiškas (burgery vištiena buvo guminė ir sūri, makaronai pilni riebalų). Soulas tikrai sugadino savo prieš tai užsitarnautą vardą.

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Valdas

Labai įdomiai aptarnauja

Užsidarinėjant kavinei leido užsisakyti alaus, atsistojus ir nuėjus į tualetą, prie tualeto buvo susidarius eilė todėl pasiūlyta nelaukt eit į kitą kavinę, grįžus alus buvo nuneštas su mintim, kad jau turėtume išeit nepabaigus gėrimo. Neesu girdejas, kad kavinėse nepabaigus gerimų ar maisto nieko nepasakius išnestų.
Blogas aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2019.05.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

GinTra

Rekomenduoju čia paragauti dienos pietus

Nuostabi atrasti vieta pavalgyti dienos pietus. Jų kaina 2,99 Eur. Maistas visada šviežus. Į dienos pietų kainą įeina: didelis ąsotis vandens (dažnai su citrina ir chai sėklomis), sriuba (nuo jos jau galima prisivalgyti) ir dar pagrindinis patiekalas. Aptarnavimas aukščiausio lygio, padavėjai visada labai malonūs. O norintiems dar ir kažko saldaus, galima užsisakyti verslo pietus, kaina 4.50 eur. Žinoma, brangiau, bet kartais tai galima dar sau leisti, juolab prie pat Kauno rotušės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai