Atsiliepimai

Reserved

www.reserved.com/lt/lt

Atsiliepimai

Justė

Neįmanoma grąžinti netikusios prekės

Kurjeris turėjo atvykti paimti netikusią prekę 2020.12.29, deja iki šiandien dar vis laukiu, niekas su manim nesusisiekia, o parašius į reserved el.paštą negaunu jokio atsakymo. Visiškai ignoruoja.
Klientų negerbimas, prastas aptarnavimas, neįmanoma grąžinti prekės.

Atsiliepimas parašytas: 2021.01.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Neįmanomas grąžinimas

Sveiki, pirkau paltą iš RESERVED, gavau gruodžio 29 dieną, netiko dydis, užpildžiau gražinimo formą, supakavau į tą pačią dėžę, pridėjau sąskaitą faktūrą ir pasirinkau kurjerio atvykimo datą - gruodžio 31 dieną. Deja, pasirinkta data niekas neatvyko. Tą pačią dieną išsiunčiau užklausos formą, kad patikslintų kada kurjeris atvyks. Pirmadienį 01-04 nutariau susisiekti, skambinau į klientų aptarnavimo centrą, deja, girdėjau tik fonine muzika, su jokių konsultantu nesujungė, net ir po kelių bandymų. Nutariau dar išsiųsti elektroninį laišką ir pabandyti paskambinti kitą dieną. Antradienį 01-05 bandžiau vėl skambinti, tačiau išgirdau žodžius, kad jie šiandien nedirba. Tada susiradau kontaktą socialiniame tinkle facebook t.y. LPP LITHUANIA, atrašė greitai, tačiau jokios prasmės, teigė jog klientų aptarnavimo centras su manimi susisieks, turėkit kantrybės. Po kelių valandų gavau atsakymą į užklausos formą elektroniniame pašte, kurią buvau siuntusi 31 d. Atsakymas buvo atsiprašome už nepatogumus, kurjeris atvyks 01-06. Deja, šiandien 01-06 irgi nieko nesulaukiau. Rytoj bandysiu vėl su kažkuo susisiekti, tik manau, kad beviltiška. Labai prasta patirtis.

Atsiliepimas parašytas: 2021.01.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Pirkėjas

Nevertas

Pradedant nuo to kad pakeičiamas adresas į sau patogesnį ir baigiant tuo kad neįmanoma susisiekti dėl grąžinimo. Įspūdis - 1 :)

Atsiliepimas parašytas: 2021.01.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ilonarei

Drabužių dydžiai

Internetinės parduotuvės dydžių lentelė visiškai neatitinka realių dydžių, todėl būkite atsargūs užsisakinėdami.

Antra, puslapyje bandant susisiekti per "Susisiekite su mumis" - nulis reakcijos.

Trečia, atsiimant parduotuvėje nėra galimybės atsiskaityti atsiėmimo metu.
Privalumų nerasta, nes rūbus vistiek reikia matuotis parduotuvėje dėl dydžių lentelės neatitikimo.
Trūkumai surašyti atsiliepime.

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sandra

del užsakymo

Padariau internetu Reserved parduotuveje užsakymą (apmokant grynaisiais atvežimo metu). Laukiu užsakymo, kažkaip itartinai ilgai neateina. Užeinu į reserved puslapyje savo paskyrą, žiūriu atsakymas atšauktas. Parašau jiems laišką, aišku į laišką atsako tik po 4 dienų ir parašo, kad jūsų užsakymas buvo atšauktas, kadangi sandėlyje nebetutėjome užsakytų prekių. Neliko pasitikėjimo, daugiau ateityje neliko ir pirkėjo...

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Darius

Marškinėlių kokybė baisi...

Buvo pirkti marškinėliai, užsidėjus pirmą kartą ir nuėjus iki pliažo, marškinėliai gavo prakaito ir dėmė nugaroje niekaip neišsiskalbia. Taip jau su antrais marškinėliais...

Atsiliepimas parašytas: 2017.08.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raminta0112

Visada randu ką nusipirkti

Tikrai puikus kainos ir kokybės santykis, ypač per išpardavimus niekada neaplenkiu šios parduotuvės. Tiesa pardavėju pagalbos retai sulauksi, jos visada būna užsiėmę bet lengva viską ir pačiam rasti

Atsiliepimas parašytas: 2017.06.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Erika

Gera parduotuvė

Didelis prekių pasirinkimas. Šioje parduotuvėje visada randu iš ko rinktis tiek laisvalaikiui, tiek darbui ofise. Kainos ir kokybės santykis taip pat neblogas. Malonus personalas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Asta

Gera parduotuvė

Gera parduotuvė, daug drabužių ir dažnai būna nuolaidos, kurios padeda sutaupyti. Esu čia pirkusi džinsus, apatinius drabužius ir turiu pasakyti, kad kokybė gera, drabužiai tarnauja ilgai. Rekomenduoju čia užsukti, tikrai kažką išsirigsit. Čia geras kainos ir kokybės santykis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Nebloga parduotuvė

Nežinau, atrodo įėjus į parduotuvę, jog labai daug rūbų, tačiau kai jau pradedi žiūrinėt pačius dizainus, modelius, kažkaip išeini iš šios parduotuvės taip ir nieko nenusipirkęs. Vienintelis daiktas, kurį nusipirkau ir vis dar turiu, tai Reserved tašytė, kuri puikiai prilipo paskaitoms, tad šias tikrai rekomenduoju. Kainos kaip ir visur, todėl jei jums patinka šis brand'as ir randat kažką tikrai nevarkit po visą akropolį ar kitą prekybos centrą ieškodami dar kažko.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai