Atsiliepimai

Atsiliepimai

Raimonda

Parduoda neegzistuojančias prekes

Pirkom prekę, paskambinus paklaust, kada ją gausime, atsakė, kad jos visai nebus. Pinigai užšaldyti pas juos, dabar teks laukt, kol teiksis grąžint. Visiškai nepatikimi.

Atsiliepimas parašytas: 2020.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Adomas

Nesulaukiau prekės

Prekė neatkeliavo per dvi savaites, paskambinus pasiteiraut pasakė, kad prekė yra užsakyta iš tiekėjų. Vadinas jie pardavinėja prekes jų net neturėdami ir siuntimas gali užtrukti neribotą laiką, kaip kad ir prie prekės būna parašyta nuo kada įmanomas siuntimas, bet ne iki kada kaip kad normaliose internetinėse parduotuvėse. Nerekomenduoju prasidėt
nėra
siuntimas gali užtrukti iki gyvenimo galo

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Mi

Kol kas viskas gerai.

Nusipirkau 4k monitorius 100!!! evro pigiau nei jis dabar kainuoja pas kitus pardavėjus. Atvežė vieną dieną anksčiau nei buvo pažadėta. Man tai buvo patogiau. Kol kas viskas gerai.

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Orinta

Neatsakingi

Užsakinėjau telefoną ir apsauginį stiklą. Užsakymą gavau greit. Stiklas atėjo sudaužytas. Norint grąžint vargo vakarienė. Turi įrodinėt, paveiksluot, atsispausdint blankus ir siųst per tik jų nurodytus paštomatus. Pigiau nusipirkt naują.
Greit gavau
Prekė sudaužyta, grązint užtruks ilgiau nei nusipirkt naują

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Deividas

Niekada gyvenime nepirksiu ir nerekomenduoju niekam

Užsisakiau prekę, reikėjo laukti virš savaitės, paskambinus sakė pasižiūrėsiu ir informuos, kitą dieną vėl skambinau, nes jokios informacijos negavau. Sake neturime prekės, tai galite kitą išsirinkti, sakau man pinigus grąžinti tai gerai 14d bėgyje tai aš sumokėjau iškart laukiau šitiek laiko o grąžins po kiek laiko. Žodžiu dar neteko matyti kažko baisesnio. Geriau iš aliexpres būčiau pasiėmęs tai būčiau ir gavęs, o čia norėjau greičiau kad ir ant normaliai brangiau.
Žodžiu nematęs kad tiek laiko truktų siuntimas Lietuvoje.
NIEKAM NEREKOMENDUOJU ČIA APSIPIRKINĖTI.

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Mantas

Apgavikai

Užsisakiau prekę, gavau patvirtinimą, kad užsakytą ir numatomą pristatymo datą. Laukti reikėjo virš savaitės, tada pristatymo dieną, gavau žinutę, kurioje nurodyta, kad prekės neturi ir mano užsakymas yra atšauktas. Pažiūrėjau internetiniame puslapyje, prekė visgi yra, tik už brangesnę kainą.

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Renata

Prekė buvo parduota nekokybiška, dar ir laiką tempia dėl pinigų grąžinimo.

Pirkome vaikams Kalėdom stacionarų kompiuterį. Užsakymas vyko labai sklandžiai ir gana greit (nežiūrint šventinio laikotarpio) gavome savo užsakymą (2019.12.23 d.), už prekę atsiskaitėm kortele. Gruodžio 25 d. norėjo pajungti kompiuterį, tačiau jis "nematė" monitoriaus. Manėm, kad mūsiškis per senas, nes pirktas gan senokai. Iš draugų atsivežėm naują monitorių, deja, jo irgi kompiuteris "nematė". Gruodžio 27 d. ryte nuvežėm kompiuterį į RDE atsiėmimo punktą, pridavėm patikrai (kuri turi trūkti 10 d.d.), užpildė "Pranešimą apie sutarties-užsakymo atsisakymą", kuriame nurodė visus duomenys (ką, kada, už kiek pirkta). Ant tiek jau ubagai, kad dokumentą atspausdino tik vieną egzempliorių, o sau liepė nusifotografuoti telefonu. Jau du kartus skambinau į RDE, bet kompiuteris dar vis tikrinamas. Šiandien 2020 m. sausio 15 d., o patikra dar nepadaryta ir kada ji bus padaryta neaišku. Sakiau, grąžinkit pinigus. Kol nebus atlikta patikra, pinigų negražina. Kiek ji bus atliekama neaišku. Darbuotojai kalba nenoriai, kartoja pastoviai vieną ir tą pačią frazę, patikra dar neatlikta. Vaikai liko be Kalėdinės dovanos :( Labai nepatikima firma ir daugiau tikrai iš jų niekada nepirksim.

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tauras

Labai jau prastai čia su jais

Užsakiau telefoną Redmi Note 5, pataikiau ant geros kainos 64 gb 125 eu. Apmokėjau per int. banką, jokių žinučių negavau. Tada nutariau paskambinti į RDE išsiaiškinti. Tada jie man pareiškė, kad tiekėjas neturiu tokių telefonų, jų nebėra Lt. Ir aš turiu sugalvoti ką man daryti ar pirkti kažką kitą ar grąžins pinigus. Sakiau tada, kad grąžintų EU.
Tada nuėjau į int. Rde parduotuvę ir ką gi yra tie RedmiNote 5 tik kaina jau 32gb apie 155 eu, o toks kaip užsakinėjau aš apie 175 eu.
Čia tu kurių Lt nėra, fainuoliai.
Mano konsepcija tai būtų tokia, pardaviai už savikainą ar žemiau savikainos sukis kaip nori, savo reputacijos negadines nebankrutuosi, bet įvykdyk savo įsipareigojimą. Matyt čia yra kitaip

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Voldemortas

Aptarnavimas

Užsisakinėjau du kompiuterius vieną kart laukiau tris dienas kol susiruošė paskambint, kad prekės nebėr. Po kurio laiko radau dar vieną neblogą variantą, kuris ale prekyboj bus tik po kelių savaičių po 1,5 savaitės, kai jau kitą savaitę turėčiau gaut kompiuterį skambina, kad užsakymo nebus. Gerai, kad visais atvejais rinkausi apmokėt grynais, nes pervedus pinigus atgal atgautum gal tik po mėnesio..

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kotryna

Elektroniniai sukčiai

Nusipirkau lygintuvą. Parsinešus pamačiau akivaizdų broką (nuotrauka). Prašiau keisti į kokybišką prekę - atsisakė. Grąžinti pinigus - irgi. Pasiūlė palikti jiems tą lygintuvą, neva siųs ekspertizei (ekspertizė lygintuvui, kainavusiam 37€????, kai brokas matomas plika akimi) ir, pasitvirtins mano pretenzijos, per kažkiek savaičių grąžins pinigus. Bendravimas klaikus. Taip ir jaučiausi - patekus pas sukčius, bendrauja arogantiškai, maždaug "o kas mums". Taip ir pamačiau jų "ekspertizes": neaišku, kam siųstų lygintuvą, ir neaišku, kokį (jie neturi ID numerio). Taigi, neprendžiau jų žaidimo nežaisti, išėjau su tuo lygintuvu. Gaišti laiką ir gadintis nervus dėl 37€... tiek to.

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai