Atsiliepimai

Atsiliepimai

Rasa

Nepirksiu nieko daugiau

Daugiau nieko nepirkčiau, garantinis 2 metai, bet praėjus dviem mėnesiams jau nebepriima :) Nusipirkom gartraukį, išpakavom už dviejų mėnesių. Visas buvo nudaužytas, mygtukai nutrinti. Kreipėmės, bet pagalbos jokios.
darbuotojai visiškai neišmano savo darbo

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rimgaudas

Niekam nerekomenduoju

Buvo įsigytas naujas prietaisas, bet išpakavus paaiškėjo kad jis su defektais. Nuvežus į parduotuvę, prekes atgal nepriėmė. Negana to nauja prekė už kurią sumokėti pinigai išsiuntė į garantinį ir dabar 3 savaites nei daikto nei pinigų. Kitose el.parduotuvese tokių nesąmonių nėra buve tiktai rde.lt nerekomenduoju

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Adomas

Neatsakingas darbas į užsakytas prekes

Kompiuteris Asus R558UQ buvo pirktas iš RDE.lt puslapio spalio 9d. 10.d gavau patvirtinimą, jog kompiuterio teks laukti iki spalio 19d. Su tuo susitaikiau, nors ir tai galima teigti, jog per ilgas laikotarpis. Atėjus spalio 18d. Sulaukiu skambučio iš RDE.lt darbuotojo, vardo neprisimenu, tačiau tai yra nesvarbu, nes jis ir taip atstovauja šią parsuotuvę ir jos vardą. Skambučio metu buvo pranešta, jog kompiuterį neva pamiršo užsakyti, o jau buvo likusi viena diena iki jo nurodytos gavimo datos. Darbuotojo pasiūlė dvi išeitis, arba lauki dar savaitę ir atsiunčiam, arba galim atsiųsti jūsų pinigus atgal jums į sąskaitą... Tai buvo visiškas nesiskaitymas su klientu, nes mano manymu turėjo būti pasiūlyta kažkokia nors alternatyva, už mano sugaištą laiką, ar tai nuolaida ar dar kažkas panašaus, tačiau to nebuvo. Reziume viską susumavus galima teigti, jog buvo sugaištas brangus mano laikas, nes kompiuterio paskirtis buvo skirta darbui. Likau ir be kompiuterio ir be atliktų savo darbų.
-
-

Atsiliepimas parašytas: 2018.10.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Povilas

Lacoste pour femme

Turėjo pristatyt per 10d., užtruko 18. Informacijoj kilmės šalis UK, ant pakuotės Ispanija. Nerekomenduoju!!!.................................................................
Piguva
Nepristato laiku

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rolandas

Prastas patyrimas RDE.LT

Nesakau, kad mano kojos ten nebus, bet... Pirkau ten nemažai daiktų, patiko kad jie netoli mano namų, veiksmas Vilniuje. Paskutinis pirkinys muzikinis centras, na netenkino manęs jo garso kokybė (FM radio stotyse foninis šnypštimas), viską gražiai sudėjau atgal ir mėginu grąžint. Pasirodo pasimetė sąskaita faktūra, per tas kelias dienas buvo tvarkomasi namuose ir turbūt buvo kažkur nutvarkyta. Prasideda tatuiruoto bičo kuris turi priimti preke atgal išsidirbinėjimai, o gal jūs mus norit apgauti, kažkur kitur pirkot, o mum norit grąžinti, nors prekę teikėsi apziūrėti. Taigi sakau pas jus visa dokumentacija, va prekė, pakelkit dokumentus, viską pamatysit. Ne, jis kazkodėl domėtis nenori, ieškokit saskaitos faktūros, jo asmeninė biurokratija kitaip nedirba. Na nulėkiau namo dar viską išverčiau, nėr. Skambinu i jų ofisą, ką daryt jų klausiu, jie man paprastuoju būdu atsiunčia į paštą naują sąskaitos faktūros variantą, bet turiu ją atsispausdinti, būtinai pabrėžia, kad turiu ją atsispausdinti, kad tatuiruotas bičas, jų pačių darbuotojas galėtų ta prekę priimti. Traukiu iš po lovos spausdintuvą, instaliuoju softą (senai nenaudotas), susirandu popieriaus, atsispausdinu, sugaištu na koki 30-40 minučių. Su tuo atsispausdintu lapuku vėl važiuoju i ju parduotuvę, tuščioj parduotuvėj 10 min. laukiu į save dėmesio, tuomet atsiranda ramaus veido tatuiruotasis ir per 3 minutes sutvarko prekės grąžinimą. Ai dar įdomus momentas, prieš važiuodamas ieškoti sąskaitos sakau, paliksiu muzikini centra čia pas jus, kad nereikėtų vėl iš naujo jo apžiūrinėti, priemėjas pastato akis ir sako, o jus nebijote (na stilium, o jei mes ji pavogsime)? Žinote suabejojau, jei keliamas toks klausimas tai gal ištiesų turėčiau bijoti, juk jokių dokumentų ant rankų neturiu.. Na bet galvoju, jei jau pavogs tai pavogs, susirizikuosiu, tingiu tampytis. Ačiū bent jau nepavogė.
O viskas galėjo buti sutvarkyta paprastuoju būdu. Jie tą faktūrą kurią siuntė man galėjo nusiūsti i savo parduotuvę, taturuotasis ja atspausdintu, pas juos ten tų veikiančių spausdintuvų garantuotai pilna. Mes viską sutvarkytume per 5 minutes ir nereikėtų manęs gainioti. Aš kaip klientas bučiau nesugaišęs laiko, o jie kaip firma mano akyse nebūtų kaip valdiška biurokratų kontora bjauriausioje savo išraiškoje.

Atsiliepimas parašytas: 2018.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Jovita

Siaubingas aptarnavimas

Aptarnavimas siaubingas, dirba nekopentetingi darbuotojai, tarpusavi nesusiderinę. Susitarusi atvykti atsiimti prekes išsiaiškinu, jog ji yra išsisiųsta paštu, už tokį dalyką negaunu jokios kompensacijos, tiegiog esu gražiai išlydima, plius darbuotojas net nežino per kiek laiko gausiu užsakymą. Labai nepatikima parduotuvė, daugiau tikrai nepasitikėsiu.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

PopiPop

Kartą pirkau, viskas vyko sklandžiai

Prieš metus pirkau ten telefoną, viskas vyko greitai ir paprastai. Vieną dieną padariau užsakymą, kitą dieną mano prekę pristatė į paštomatą. Labai džiugu, kad dauguma prekių turi vietoje ir nereikia laukti, kol prekė parkeliaus iš kokios Lenkijos ar kur kitur. Tada teko dar skambinti dėl garantinio, nes sudužo telefono ekranas, tai irgi viską paaiškino, kas kur kaip. Komunikacija puiki, dirba greitai, rekomenduoju iš ten užsisakinėti :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Įsigytas kompiuteris tarnauja ilgai

Ilgai sesei ieškojome gero nešiojamo kompiuterio mokslams. Žiūrėjome RDE, varlė, pigu ir t.t. Išsirinkome kelis modelius ir žinome, kad lyginome kainas. Pirkome PC iš RDE, kadangi garantija davė 24 mėn (kitur buvo 12 mėn.) ir maža to kainavo 13 eurų pigiau. Už tuos 13 eurų įsigijome pelytę :) Įsigytas kompas tarnauja jau pusmetį, jokio "lago" ar pan., dirba kaip bitutė.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ewaldux779

Greitas aptarnavimas, mažesnės kainos.

RDE.lt patinka, nes kai kurių prekių kainos kiek mažesnės nei kitur (žinoma ne visų). Patiko, kad labai greitai susisiekia darbo dienomis vadybininkė ir galima viską aptarti. Vieną kartą pirkau USB raktą dovanų, pasirodo, kad tokio neturėjo, tiesiog pasitaikė klaida, todėl pasiūlė šiek tiek brangesnį ir nereikėjo primokėti skirtumo.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tomas

Rūpinasi klientų supratingumu

Prisipažinsiu, kad pačiam dar neteko apsipirkti šioje parduotuvėje, tačiau ne kartą beieškodamas prekės pakliuvau į jos svetainę. Dalykas, kuris mane sužavėjo yra tai, kad jie pateikia ganėtinai išsamų aprašymą kaip išsirinkti norimos srities prekę. O tai kažkas wow, iš tikrųjų, tai ne tik naudinga jiems kaip SEO, bet ir klientų pusei, kurie gal tikrai nenusimano toje srityje. Tai man patiko.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai