Atsiliepimai

Atsiliepimai

taurusx

Nulis žvaigzdžiu, gaila kad privalau jiems uždėti ta viena nusususia žvaigždę!

Pralaukiau dvi su puse savaites, prekes taip ir negavau! Paskaminus ir pasiteiravus del prekės likimo pasake kad jos negausiu, nes pasirodo jos nėra sandelyje! Paklausius ar negalėjo apie tai pranešti anksčiau, atšovė "kad patys nežinojo" :D! Žmonės neužsakinėkite nieko iš šios "parduotuvės"!
O aš iš savo pusės linkiu šiai šaraškinai kontorai kuo greitesnio bankroto!!!
Jokiu
Visi

Atsiliepimas parašytas: 2020.07.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vika

Daugiau prekių nepirksiu

Žinokite su siuntimu pas jus didelis minusas. Visos el. parduotuvės stengiasi kuo greičiau atsiųsti prekę, pas jus virš savaitės, jus taip prarasite savo klientus, labai nepatenkinta esu. Geriau dirbkite, nes patys blogiausi atsiliepimai
Nėra!
Be proto ilgas siuntimas

Atsiliepimas parašytas: 2020.06.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

romas

siaubas

istorija ta pati .. palaukus beveik dvi savaites rde taip vadinamas vadybininkas praneša, kad tiekėjas prekes nepristatė.. nežinau matyt jie neužsako prekių o atlieka kažkokias finansines procentines machinacines operacijas, įdomu kaip jais dar atitinkamos tarnybos nesusidomėjo tai labai nepatikima taip save pasivadinus parduotuve daugiau niekad pas juos neužsisakinėsiu ir kitiem nepatarsiu
jokio veiksmo išskyrus apgaule

Atsiliepimas parašytas: 2020.06.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

westpoint

Visiškas chaosas

Saite viena, realybėje kita. Šita prekė yra , užsakai po to vadybininkas atrašo kad nėra.
Jokiu būdu negalima mokėti iš anksto. Pagal viską jie tuoj užsilenks su tokiu darbu.

Atsiliepimas parašytas: 2020.06.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Parduoda neegzistuojančias prekes

Pirkom prekę, paskambinus paklaust, kada ją gausime, atsakė, kad jos visai nebus. Pinigai užšaldyti pas juos, dabar teks laukt, kol teiksis grąžint. Visiškai nepatikimi.

Atsiliepimas parašytas: 2020.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Adomas

Nesulaukiau prekės

Prekė neatkeliavo per dvi savaites, paskambinus pasiteiraut pasakė, kad prekė yra užsakyta iš tiekėjų. Vadinas jie pardavinėja prekes jų net neturėdami ir siuntimas gali užtrukti neribotą laiką, kaip kad ir prie prekės būna parašyta nuo kada įmanomas siuntimas, bet ne iki kada kaip kad normaliose internetinėse parduotuvėse. Nerekomenduoju prasidėt
nėra
siuntimas gali užtrukti iki gyvenimo galo

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Mi

Kol kas viskas gerai.

Nusipirkau 4k monitorius 100!!! evro pigiau nei jis dabar kainuoja pas kitus pardavėjus. Atvežė vieną dieną anksčiau nei buvo pažadėta. Man tai buvo patogiau. Kol kas viskas gerai.

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Orinta

Neatsakingi

Užsakinėjau telefoną ir apsauginį stiklą. Užsakymą gavau greit. Stiklas atėjo sudaužytas. Norint grąžint vargo vakarienė. Turi įrodinėt, paveiksluot, atsispausdint blankus ir siųst per tik jų nurodytus paštomatus. Pigiau nusipirkt naują.
Greit gavau
Prekė sudaužyta, grązint užtruks ilgiau nei nusipirkt naują

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Deividas

Niekada gyvenime nepirksiu ir nerekomenduoju niekam

Užsisakiau prekę, reikėjo laukti virš savaitės, paskambinus sakė pasižiūrėsiu ir informuos, kitą dieną vėl skambinau, nes jokios informacijos negavau. Sake neturime prekės, tai galite kitą išsirinkti, sakau man pinigus grąžinti tai gerai 14d bėgyje tai aš sumokėjau iškart laukiau šitiek laiko o grąžins po kiek laiko. Žodžiu dar neteko matyti kažko baisesnio. Geriau iš aliexpres būčiau pasiėmęs tai būčiau ir gavęs, o čia norėjau greičiau kad ir ant normaliai brangiau.
Žodžiu nematęs kad tiek laiko truktų siuntimas Lietuvoje.
NIEKAM NEREKOMENDUOJU ČIA APSIPIRKINĖTI.

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Mantas

Apgavikai

Užsisakiau prekę, gavau patvirtinimą, kad užsakytą ir numatomą pristatymo datą. Laukti reikėjo virš savaitės, tada pristatymo dieną, gavau žinutę, kurioje nurodyta, kad prekės neturi ir mano užsakymas yra atšauktas. Pažiūrėjau internetiniame puslapyje, prekė visgi yra, tik už brangesnę kainą.

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai