Atsiliepimai

Atsiliepimai

pirate

Prekių kokybė ir servisas

Vasarą 2020 nupirkau sūnui iš jų kompiuterį, kompiuteris veikė blogai nuo pat pirmos dienos, sūnus su juo negalėjo normaliai mokytis, nuolat atsijungdavo nuo maršrutizatoriaus, vaikui dingdavo namų darbai, kontroliniai, negalėjo prisijungti laiku prie pamokų. Ko 4 mėnesių naudojimo kompas sugedo visai. Kelis kartus, paaiškindama kad jų parduota brokuota prekė ir taip pridarė problemų vaikui prašiau kompą sutvarkyti greičiau, net 3 kartus gavau atsakymą, kad mano kompą pažiūrės pirminės tvarka. Šiandien kompas servise jau 3 savaites, o jam net nepadaryta diagnostika-tik eilinis pažadas kad tuoj pat skubumo tvarka pažiūrės. Panašu arba į sukčiavimą ir kažko slėpimą arba į pasityčiojima. Pirmą kartą gyvenime rašau skundą, bet ir aptarnavimą tokį pirmą kartą gyvenime gavau. Internetinių parduotuvių paslaugom naudojus beveik 20 metų.

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

G. C.

RDE.LT klaidina vartotojus

Nepadarykite klaidos ir nesusigundykite žemesne kaina. RDE.LT interneto parduotuvėje teikiama klaidinanti reklama! Jau ne vienos mano užsakytos prekės neturėjo ir nepristatė! Nebūtų problemos, jeigu informuotų iš karto, tą pačią arba sekančią dieną, tuomet prekę būtų galima nusipirkti kitur, tačiau pranešama gerokai vėliau, kai prekė jau visur išparduoda. Pranešimuose net užsakymo numerio nenurodo. Jei padarėte kelis užsakymus, tai patys gaiškite laiką ir aiškinkitės, kurį čia užsakymą jie atšaukė. Jei bent kažkiek vertinate savo laiką, pirkti RDE.LT nepatariu.

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kokios paslaugos tokie ir atsiliepimai

Nepirksiu ir nerekomenduoju. Paskaitykit daugiau atsiliepimų.. Nesižavėkit garantinio sąlygomis ar 10-20-50eu mažesnė kaina.
Nėra
Laiko planavimas

Atsiliepimas parašytas: 2021.01.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Puiku

Pirkau elektronikos, gavau greičiau 3 dienom nei žadėjo atsiųst, prekę gavau pigiau nei bet kur kitur kur buvo pavykę rast. Rekomenduoju

Atsiliepimas parašytas: 2020.12.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Ar buvote kas susiduręs?

Užsakiau TV ir skalbimo mašina su pristatymu į namus. Po 4 dienų paskambino kurjeris, pasakė kad atveš prekė. Galu gale atvažiavo skalbimo mašina, bet teko susimokėti kaip už TV ir skalbimo mašina (+pristatymo išlaidos). Paklausus kada laukti TV, gavau atsakyma kad kurjeris ant dienų turėtų pristatyti. Bet ar nekils sunkumų dėl to kad jau už viską yra sumokėta?

Atsiliepimas parašytas: 2020.12.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Nirvana

Super!

Iš pradžių pabijojau prisiskaičius visų neigiamų atsiliepimų, tačiau galų gale išdrįsau, nes vis gi tai buvo antras pirkinys šioje parduotuvėje ir geriausia siūloma kaina. Ir tikrai nenusivyliau! Prekę pristatė jau sekančią dieną tiesiai į namus, vadybininkas skyrė daug dėmesio ir atsakė į visus klausimus bei dar gavau didelė vertės dovaną. Ačiū už super servisą!
Greitas pristatymas, gera komunikacija, dovana

Atsiliepimas parašytas: 2020.10.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Labai nepatikima firma

Pirkau išmaniųjų laikrodi nepraėjus 2sav laikrodis išsikrove ir nebuvo imanoma jo pakrauti,parašiau Rde.lt kad noriu gražinti laikrodi,nes laikrodis nebesikrauna atsiuntė paštomato gražinimo kodą nuėjus i paštomata grąžinimo kodas netinkamas,paskambinus vėl tada nukreipė i kita paštomata jau tada kodas tiko, gavę jie prekė pareiškė kad siunčia i servisas nes turi keletą pastebėjimu, nors laikrodis buvo idealios būklės, nes buvo tik pora kartų užsidėti, iš servizo atsakymo laukiau 4sav,ir iš rde gavau atsakymą kad laikrodis techniškai pažeistas matomas po uv lempa,kas yra neįmanoma, nes laikrodis nebuvo nei kritęs nei dar kas jam buvo atsitikę jis buvo tik pora kartų ušsidėta ir buvo idealios būklės, bendrausime per vartotojų teisės, nes paskaičius atsiliepimų labai praktiškai vien blogi ir ta pati situacija!!!

Atsiliepimas parašytas: 2020.09.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Uhhhh

Kieti aferistai

Pirkau keletą detalių savo naujam kompiuteriui, iš pradžių buvo viskas gerai, tik prie vienos detalės trūko informacijos.
Kai jas nusipirkau teko laukti labai ilgą laiką kol atvežė, kai atvežė viskas prasidėjo 1 iš 3 detalių buvo matomai sugadinta ir dar be originalios pakuotės. Kitos dvi veikė. Bet sugadinta detalė yra viena iš brangiausių ir lengviausiai sugadinamų todėl nesuprantu kodėl ji buvo išimta iš saugios pakuotės ir palikta tik plastiliniame dėkliuke kuris minkštesnis už limonado butelį. Taipogi prie tos detalės turi būti pridėtas ir ventiliatorius, jo nebuvo. Visos mažesnės detalės įskaitant ir sugadintą buvo uždėtos ant didesnės dėžės ir apviniotos dvejais sluoksniais maistinės plėvelės.
Aš vistiek manau, kad detalės kurios yra tokios trapios ir sugadinamos vien tik nuo neteisingo prilietimo turi būti vežamos bent jau originalioje pakuotėje.
Šiuo metu bandau tartis dėl pinigų gražinimo arba pakeitimo, bet jau daugybe kartų iš manęs yra prašoma tik beverčių dėžių nuotraukų kuriose nieko doro rasti neišeis. Manau tai yra laiko gaišimas ir bandymas išsisukti nuo atsakomybės arba tai yra vagystė.

Jeigu viskas bus sutvarkyta aš šį komentara pakeisiu į geresnį, bet kolkas jis bus toks.
Nėra
Visi

Atsiliepimas parašytas: 2020.09.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Brokuotas spausdintuvas

Nusipirkau iš šios "parduotuvės" spausdintuvą su tuščia kasete. Paėmė į servisą, bet net ir nesiteikia grąžinti. Nerimta firma, prarasite pinigus.

Atsiliepimas parašytas: 2020.08.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

taurusx

Nulis žvaigzdžiu, gaila kad privalau jiems uždėti ta viena nusususia žvaigždę!

Pralaukiau dvi su puse savaites, prekes taip ir negavau! Paskaminus ir pasiteiravus del prekės likimo pasake kad jos negausiu, nes pasirodo jos nėra sandelyje! Paklausius ar negalėjo apie tai pranešti anksčiau, atšovė "kad patys nežinojo" :D! Žmonės neužsakinėkite nieko iš šios "parduotuvės"!
O aš iš savo pusės linkiu šiai šaraškinai kontorai kuo greitesnio bankroto!!!
Jokiu
Visi

Atsiliepimas parašytas: 2020.07.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai