Atsiliepimai

Purškiamasis langų ploviklis „Clin“ Citrus

Atsiliepimai

dovileev

Geriausias langų valiklis

Labai geras langų valiklis, valant nepalieka ruožų, langai blizga, pats valiklis malonaus gaivos ir švaros kvapo. Daug metų jau nenaudojam kitų langų valiklių tik šį,

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Niekada jo neišduosiu

Šeimoje šitą valiklį naudojam jau šimtą metų. Net mažas būdamas, pamenu, pasistiebęs valydavau langus. Visuomet pamalonina gaivus higienos kvapas. Stiklus išblizgina gerai, turėtų pavykti išvalyti absoliučiai bet kokią dėmę, net paukščių. Jei teisingai naudojate (suderinate šlapią ir sausą šluostes) nepaliks jokių dėmių ir vienas langas neužtruks ilgiau 1 min. :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Satnamliv

Nepalieka ruožų

Man labiausiai patinka, kad nelieka valymo žymių, teko naudoti valiklius, kur turi vos ne poliruoti stiklą, kad neliktų aiškiai matomų ruožų, o su šituo nuvalai ir viskas, stiklas skaidrus kaip krištolas. Gerai valo ir nepalieka ruožų- ko dar norėti iš stiklo valiklio? Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gurkis

Kokybiškas langų ploviklis.

Pastaruoju metu dažniausiai renkuosi šį valiklį, nes patinka jo sudėtis bei efektas, kuris pastebimas jo panaudojus. Užpurškus ant stiklo ir su šluoste lengvai išsiblizgina stiklas, nelieka valymo dryžių, langai lieka labai gražiai nuvalyti, saulei šviečiant taip pat ant langų neišsiryškina valymo žymės. Taip pat gerai blizgina veidrodžius, orkaitės durelės ir kitus veidrodinius ar stiklinius paviršius.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

PopiPop

Iš stiklų ploviklių, šis geriausias!

Atsimenu, kai ankstesniais laikais, kol nebuvo CLIN vargdavome valydami langus įvairiais daugiatalpiais valikliais mėlynos spalvos, kuriais langai tik glėzodavosi. Dabar tokių vargų nebepatiriu, nes su CLIN valyti langus labai paprasta ir malonu, skirtingai negu su kitais. Vos užpurškus Clin ir nuvalius kad ir popieriniu rankšluosčiu, ar specialiu stiklų valymo šluostuku, stiklinis paviršius tuoj pat išdžiūsta ir atrodo kaip naujas, nepalikdamas jokių valymo žymių ar kažkokių valiklio ornamentų. Labai džiaugiuosi, kad yra toks valiklis, kaip CLIN.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai