Atsiliepimai

Atsiliepimai

Raminta0112

Nepatiko

Vyras nusipirko, galimybių tikrai daug, bet žaidimai beproto brangūs, ir pagrinde sukuri žaisti 1 žmogui, 2 žaidimų beveik nėra, o taip norėtūsi kokių lenktynių 2, buvom radom vienintelį variantą lenktynes 2 žmonėms, bet valdymas katastrofa, beproto jautru, jokio malonumo žaisti, bandėm žaidimų pirktis per PS Store online, bet to padaryti atrodo neįmanoma, nes nepriima nė vienos kortelės, nors su tom kortelėm dažnai perkam užsienio internetinėse parduotuvėse ir viskas pavyksta puikiai, o čia vis rodo jog kažkas neatitinka prašo kortelės įsigijimo datos kurios neprisimenam, bandom atskaičiuoti netinka, bandyta iš 5 skirtingų kortelių ir gal 10 skirtingų jaunų technologijose besigaudandžių žmonės bandė daryti pirkimą ir vis meta klaidą. galų gale trūko kantrybė pardavėm savo pS4 po 2 mėn.

Atsiliepimas parašytas: 2017.07.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Gera konsolė, tačiau man nelimpa

Gera iš ties konsolė, tačiau esu nuo vaikystės pamėgęs XBOX konsoles ir jų pultelius, todėl man asmeniškai PS pulteliai nepatinka, nepatogūs rankai ir panašiai. Pačios konsolės kokybė labai gera, žaidimai geros grafikos, tad čia jau skonio reikalas kas ką mėgsta ar PS ar XBOX konsoles. Kaina vienoda.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Šefas

Geriausia konsolė

Turiu ir labai patinka! Žaidimų pasirinkimas platus, pulteliu naudotis patogu, internete žaisti su draugais taip pat įdomu. Verta kiekvieno cento!

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Versus1994

Geras draugas vakarui

Vakaro praleidimui su draugais ar net vienam (tik esant multiplayer žaidimų narystei) puikus dalykas! Žaidimų daug, sau patinkantį išsirinks kiekvieno skonio žmogus. Prie minusų priskirčiau tik pultelį, man daug labiau patinka ir patogesnis yra xbox konsolės pultelis, bet su laiku priprantama.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blofeld

Puikus daiktas

Žaidimų pasirinkimas nemažas, nors jų kainos taip pat nemažas. Minusas, kad reikia pirkti narystę, norint žaisti multiplayer žaidimus. Užtat į pliusų sąrašą įeina dizainas, belaidis pultelis, kuris yra tikrai patogus, puikus veikimas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spyrsmen

Padeda atsipalaiduoti

Nors draugė sako, jog žaisti kompiuterinius žaidimus yra tuščias laiko gaišimas, tačiau kai daviau pabandyti ir jai, daugiau dėlto nesipykstame! Puikus atsipalaidavimo būdas bei laiko praleidimas

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spirgis111

Patenkinamas

Būna kartais norisi kažką pažaisti ant pultelio, koki fight'o žaidimuką tai gerai kad namie yra Playstationas. Kolkas jokių problemų su juom neturėjau. Viska ką noriu pažaisti tą ir veža.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sarasnoos

Puiki konsolė

Turiu Playstation 4 Slim konsolę. Galiu pasidžiaugti, jog nėra jaučiama jokių strigimų tiek įjungiant žaidimą, jį žaidžiant, tiek žiūrint filmus. Pultelis taip pat labai patogus ir galima įkrauti per USB, nereikia pirkti baterijų. Visumoj konsolė labai vykus ir verta pinigų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Kartais smagu pažaist

Nesu didelis žaidimų gerbėjas ir jie man labai greitai atsibosta. Bet tenka su draugu retkartčiais pažaisti NBA ar UFC, tai tikrai apima didelis azartas ir pilna emocijų, bei keiksmų :D Tikrai puikus daiktas, tiems kurie nori smagiai praleisti žiemos vakarus, bet asmeniškai man greitai atsibosta, įdomu būna pirmą valandą, poto jau viskas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gerutis10

Skardos deže

Pirma pradėsiu nuo pliusu. Patogu naudotis ir pigus. Nu ir dabar visi minusai. Reikė mokėti pinigus tam kad galėtum naudotis internetu ir zaisti multiplayer, ~30fps, ir nepatogu žaisti pirmo asmens šaudykles. Geriau nusipirkti kompiuteri iš žmogaus negu šita skartos deze

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai