Atsiliepimai

Atsiliepimai

Анета

Blogiau uŽ pigu.lt tikriausiai nebūna

Pigu.lt užsakinėjau pirmą ir paskutinį kartą! Esu labai nusivylusi, tik sugadinti nervai ir nuotaika, prekės buvo užsakytos 09-18d apie 11val. vaiko gimtadieniui, parašyta buvo, kad galėsiu atsiimti 09.18 apie 18val, sms taip ir nesulaukiau, paskambinau, man nieko konkrečiai negalėjo pasakyti, sakiau kad 09.19d gimtadienis ir man reik mano prekių, sakė prekės visos sandely, tai ryt tikrai atsiimsiu ryte, ryte nesulaukus, paskambinau vėl jiem, pasakė praneš vadybininkui ir jis su manim susisieks Žinoma nieks nepaskambino, nuvažiavom su vyru iki pigu.lt ten taip pat nieko konkretaus, buvo užsakytos 3 prekės, sakė vienos iš jų trūksta, prašiau tada atiduot bent 2 prekes ir nebereiks man jau tos trečios, nes skubu į gimtadienį, man jų neatidavė, pasakė kad negali, bet šiandien bus užsakymas surinktas, paklausiau kelintą? Atsakė, kad nežino, reik laukt, paklausiau ar tikrai šiandien gausiu sms? Pasakė tikrai, nes prekės visos sandely. Žnutės negavau, skambinau iš ryto šiandien 9.20d. tai nieko pasakyt negali dėl ko per 2 dienas negali surinkt 3 prekių, tik pasakė, kad šiandien susisieks vadybininkas su manim, taip pat vakar rašiau į fb pigu.lt jie mano žinutę perskaitę,bet nesugebėjo atrašyt. Esu labai nusivylus!
Bet paskaičius atsiliepimus čia jau ne pirmas kartas toks, manau ir nepaskutinis, nes nieko nekeičia. Draugam tikrai NErekomenduosiu PIGU.LT
Noriu tik kuo greičiau atsiimt prekę ir pamiršt pigu.lt visam , nors dar reiks pažiūret prekių kokybę...

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Žana

Kūdikio gultukas

Pirkau kūdikio gultuką. Parašyta, kad tinka kūdikiams nuo 0 iki 18mėn. atvažiavau namo. Surinkau, o gi netinka visai nes vaiko pozicija yra sėdima, o sodinti kūdikį galima nuo 6 mėnesių. po 3 valandų nuvežiau atgal į pigi.lt grą0inti. Tai priėmė garantiniam tipo patikrins ir nuspres ar nebuvo naudojama ir nuspręs ar tinkama grąžinti. Ant čekio 3.5 valandos nuo pirkimo. Absurdas. Dabar turiu laukt 2 savaites. Niekada daugiau nepirksiu ir kitiems nerekomenduoju pigu.lt
Nesaugu
Netinka

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aptarnavimo kokybė apgailėtina

Man buvo išsiųsta elektroninė skaityklė, kuri be jokios apsaugos barškėjo didesnėje dežėje. Gavau sudaužytą dėžę su bato spaudu ant viršaus (kažkas matyt šokinėjo ant jos). Pašto darbuotoja pasakė, kad ji dažnai susidūria su tokia prekių pakavimo problema būtent iš parduotuvės pigu.lt.

Apiforminau grąžinimą, paskambinau su prašymu kuo skubiau išsiųsti kitą tokią pat tinkamai supakuotą prekę, nes 1) tai yra dovana gimtadienio proga (spaudžia terminai) ir 2) bijau, kad užsirekomendavę kaip nesąžiningi jų sandėlio darbuotojai išsiųs man tą pačią tik perpakuotą prekę. Gavau pranešimą, kad man bus atsakytą paros metu, bet taip ir negavau jokio atsakymo (?). Paskambinau ir man pareiškė kad nauja prekė bus išsiųsta tik gavus grąžintą. Tada paprašiau atšaukti užsakymą ir grąžinti pinigus, į ką vėl gi gavau atsakymą, kad SPRENDIMAS dėl pinigų grąžinimo bus priimtas per 1-2 darbo dienas po grąžintos prekės gavimo.

Ta prasme? Ar tikrai aš, nukentėjusi nuo jų nesąžiningumo pirkėja, net neišpakavusi sudaužytos pakuotės ir grąžinusi ją, turiu laukti dar savaitę kol jie priims sprendimą, ar grąžins man pinigus???
nėra
dėjimas ant pirkėjų

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lina

Blogai

Pirkome dviratį nepilnai surinktą. Surinko meistras, sako pavarų dėžė brokuota. Išsiuntėm atgal, prašėm grąžint pinigus arba pakeisti prekę. Tie nusiuntė į garantinį ir t.t Nu žodžiu perdavėm vartotojų teisėm, tegu pešiojas

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Andrius

Pristatymo terminai iš piršto laužti, jokio klientų aptarnavimo

Pristatymo terminas nukeltas 7 dienomis be jokių įspėjimų ar klausimų ar prekė dar reikalinga (jau apmokėta, tai aišku, kam čia klausinėti). Visiškas dėjimas ant klientų, kiek girdžiu, tiek visi skundžiasi pristatymu, bet įmonė net nesiruošia nieko daryti. Vien tik kiekiai, jokios kokybės. Laikas užleisti rinką amazonui, jeigu nesusitvarkote su užsakymų terminais ir paprasčiausiu klientų informavimu

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Monika

Automobiline kedutė

Užsisakeme automobiline kedute birželio 12 d. Buvo pranešta, kad pristatys liepos 9d. Prieš liepos 9d. Gavau pranešima, kad tiekėjas nebeturi tokios kedutes ir rinktis kitą, pasirinkome tokia pat tik kitokios spalvos tada gavome žinute kad pristatys liepos 29d, o vakar praneše, kad kedutė eilinį sykį veluos ir bus pristatyta rūgpjučio 1d. Žinokit kitą kart, kad jei ką nors užsisakote iš pigu.lt savo vaikui tai lauksite 2 menesius kaip niekut ir dar reiks keist norima preke nes tiekejas jų nebeturi nors kai užsakinejome dar jų buvo. Paprašeme kad gražintu pinigus, susirasime kedute kitur.. Nerekomenduoju!!

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Jesenija

Nekeičia brokuotos prekės

Birželio 4d. įsigyjome lauko baldų komplektą, jo viena dalys buvo brokuota, trūko metalinės pertvaros suoliuko korpuse prie kurios tvirtinama kojytė ir suoliukas nestovi. Apie tai iškart buvo pranešta Pigu.lt. Per žadėtas 2d.d. niekas nesusisiekė, po 12 dienų, daug laiškų ir skambučių pagaliau sulaukėm atsakymo, kad komplektas išparduotas, pakeisti broko negali, grąžinti irgi negalim, kadangi prekė išpakuota. Šiandien jau liepos 2d. ir pabaigos nesimato, arba tyli nieko neatrašo, arba kai atrašo, tai vien šabloniniai atsakymai ir jokio veiksmo.
O kai pagaliau bus kas nors išspręsta dar reikės laukti 3 sav., kol jie iš tiekėjo gaus tą dalį, kad mums pakeisti. Taigi spręskite patys, ar verta pirkti iš ju sezoninius baldus, kad visą vasarą laukti, kol galėsite jais naudotis. O dar skaitausi ju VIP klientas, realybėje gaunasi taip, kad įkišo broką, paėmė pinigus ir numojo ranka.
Visur dvi metalinės pertvaros, o viename kampe tik viena

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vlad

Обман со скичным кодом.

Обманывают с кодами скидок которые не работают. Все дорого в Польше без скидок дешевле. Накопленные евро пропадают. Цены на доставку высокие. После просмотра их страницы постоянно появляется их назойливая реклама
Nera
Везде лезет их назойливая реклама.

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evelina

dėl nepristatytų prekių

19.05.05 - užsakytos 9 siuntos, 06.10 - pasiteiravus dėl užsakymo, pasakyta, kad vienos prekės nėra, laukia iš tiekėjo... sutikau, kad siųstų be tos prekės. 06.13 - atvažiuoja kurjeris, pristatomos tik 6 siuntos, o reikalaujama mokėti už visas 8??? skambinu į pigu.lt - tai atsiprašome, dar nėra ir tos ir tos prekės, klausiu- o kodėl aš turiu už ją mokėti - jei jūs net neinormuojate, kad nėra, nekeisdami sumos? ok, tik 06.13 "dadedate dvi siuntas" (taip sakė kurjeris) - suma ta pati, kaip ir pradžioje :) nors dar trūksta vienos siuntos... :D bet sumoje ji paskaičiuota. žodžiu, plėškite dėžutes ir žiūrekite, kad įdėta, nes jūsų tikrai niekas neinformuos, kad ten nėra to ar ano, o pinigėlių, aišku - paprašys, kaip už "viską" :) cheers :)
nėra
vėlavimas, nesiskaitymas su klientu ir kt.

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Povilas

Neįvykdo pristatymo nurodytu terminu!!

Užsakant pigu.lt prekę buvo aiškiai parašyta, kad pristatymas tą pačią dieną. Užsakymą padariau iš pat ryto 10d. Gavau patvirtinantį pranešimą, kad prekė bus pristatyta dar šiandien. Laukiau iki pat 17h, jokio pranešimo negavau. Skambinausi į klientų aptarnavimo skyrių, pralaukiau du kartus po 15min klausydamas muzikėlės, kol pagaliau konsultantas teikėsi atsiliept. Buvo paaiškinta, kad nesulaukus žinutės neverta vykti į atsiėmimo skyrių, nes prekė bus dar neparuošta. Beliko tikėtis pranešimo sulaukti prieš pat filialo darbo laiko pabaigą, tačiau ir to negavau...
Galiausiai šiandien mane pasiekė žinutė, kad galiu atsiimti užsakymą. Kas jau nėra taip aktualu, kai buvo labai svarbu užsakymą gauti būtent tą pačią dieną.
Tai ne pirmas kartas, kai užsakymą gaunu sekančią dieną, nors tinklapyje deklaruojamas pristatymas tą pačią dieną.
Pigu fakin lt. Susitvarkykit savo terminus, nustokit meluot klientams ir deklaruot tos pačios dienos pristatymą!!
Ir teikitės kelt ragelį bent po 5min laukimo, o ne visas 15 barškint melodiją varančią į neviltį!
Pridedu screenshotus žemiau apie jūsų nieko nereiškiančius melagingus pranešimus dėl numatomo termino.
Nesilaiko termino

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

jurate
www.pigu.lt apgavikai, negerbianti pirkėjų ir besityčiojanti iš jų e. parduotuvė. Užsisakiau 2 prekes iš www.pigu.lt už kuris mokėjau per e. bankininkystę. Gavau tik vieną , Vienu žodžiu nei prekės nei grąžintų už prekę mokėtų pinigų. Paprašiau kelis kartus paaiškinimo , kodėl negavau prekės tai atsakymai buvo šokiruojantys. Facebooke pateikus nepasitenkinimą dėl negautos už kurią sumokėta liepė nufotografuoti prekę. Kaip galima tai padaryti jei prekės iš viso neturiu ??? kai kreipiausi e. paštu dėl problemos gavau , kad esu atseit kvaila ir jie mato tik vieną užsisakytą prekę. Tada nusiunčiau jų pačių e. paštu gautą laišką aiškiai parodantį, kad buvo užsisakyta 2 prekės . Be to nusiunčiau nukopijuotą informaciją apie apmokėjimą ir .... jokio atsakymo. Ir tai šios savaitės įvykis . Apgailėtina ši pigu, uab įmonė. Niekam nerekomenduoju.

jurate parašė klausimą 2018.10.05

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti