Atsiliepimai

Atsiliepimai

Kedai24

Nerekomenduojam šito mokėjimo būdo naudoti savo svetainėje !

Nepatikima, nesąžiningas vartotojas, gavęs prekę, gali lengvai susigrąžinti sumokėtus pinigus iš pardavėjo, ir paypal visiškai nebus įdomu į jūsų pateiktus įrodymus.

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintas2014

Patogu ir greita

Naudojuos Paypal pirkdamas iš tokių parduotuvių kaip Ebay ir kitų internetinių. Labai patogu ir gana saugu. Problemų neturėjau. Tiesa, galėtų daugiau Lietuvos elektroninių parduotuvių būti įsidiegią atsiskaitymą per Paypal.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Šefas

Puiki paslauga

Turbūt populiariausia ir geriausia pinigų perlaidų sistema! Susiejus su banko kortele, atsiskaityti naudojant Paypal galima turbūt visame pasaulyje. Kiekvienam žmogui reikia turėti paypal, nes jo nauda neišmatuojama.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sarasnoos

Neįsivaizduoju pirkimo be PayPal

Bene naudingiausia ir reikalingiausia sistema mokėjimams atlikti. Lengvai susiriša su banko kortele, pirkiniai yra apsaugoti, tai yra, jei pardavėjas apgaus ir neatsiųs prekės, paypal grąžins pinigus. Saugu, patikima. Ne veltui daugelis rimtų firmų naudoją šią sistemą, nes ji sukelia pasitikėjimo jausmą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

L33t

Paypal turėti privaloma

Labai daug parduotuvių priima atsiskaitymą paypal sistemoje ypač tą galima pastebėti Vokietijos rinkoje. Tad norint pigiau prekintis privaloma turėti paypal paskyrą. Dar nėra buvę kad užblokuotu paypalą, bet girdėjau daug istorijų kai taip nutiko. Tad didelės pinigų sumos nepatariu joje laikyti

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Naudinga, tačiau pavojinga sistema

Taip, už PayPal patogesnių ir pažangesnių mokėjimo sistemų nėra. Jis jau netgi Lietuvoje smarkiai išsiplėtė. Galima laisvai perkelinėti pinigus iš banko į PayPal arba atvirkščiai. Apsiperkant eBay, Paypalas praktiškai neišvengiamas. Tačiau, kaip daugelis jau minėjo, yra pavojingoji pusė: didžiulė rizika būti užblokuotam. Rizika bus didelė, jeigu užsiiminėsite valiutos keitimais, pirksite PP valiutą iš pavienių žmonių arba piktnaudžiausite PayPal privalumais. Jeigu valiutos nepirkinėsite, o naudosites tik lietuviškame banke esančiais pinigais ir būsite sąžiningas vartotojas, su problemom nesusidursite. :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Paypal populiaru

Čia yra dvi medalio pusės, pirma: Tai populiariausia mokėjimo sistema, patogus valdymas, viskas labai greita.
Antras: Galima turėti daug problemų, gali užblokuoti sąskaitą jeigu kažkas jiems nepatiks, o antros susikurti jau kaip ir negali, nes reikia kitų duomenų kito IP adreso ir pan.
Tad, nenustebkite jeigu Jus užblokuos, kartais net ir be priežasties. Žinoma jeigu pinigų srautai maži, tai nebaisu.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Nuostabi mokėjimo sistema

Nuostabi mokėjimo sistema, paplitusi visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje. Naudoju jau gan senai šią mokėjimo platformą ir esu visiškai patenkintas, jei netyčia lieki apgautas support'as dirba operatyviai, išprendžia visas problemas, galima atsiskaityti daug užsienio e-shopuose ir panašiai. Taip pat gali susieti savo banko korteles ir nemokamai persivest į ir iš paypalo pinigus į kortelę. Rekomenduoju visiems,kurie naudojasi internetu ir perka prekes iš užsienio e-shopu. Patogi, lengva platforma.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

mantisz

Patogus būdas atsiskaityti.

Labai patogi platforma, kuria galima atsiskaityti daugelyje internetinių parduotuvių. Pervedimo procesas yra labai paprastas, nereikia jokių papildomų patvirtinimų, pinigai pervedami per akimirką. Vienas minusas - negalima pinigų persivesti iš PayPal sąskaitos į banko kortelę, galima tik atvirkščiai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spirgis111

Saugotis dispute

PayPal'as labiau viską derina pirkėjo naudai, negu pardavėjo todėl dažnai daug kas sako būna apgauti. Naudojuosi ne pirmi metai paypal'u viskas tvarkoje, buvo keli nesusipratimai ,bet iškėlus dispute pinigai buvo gražinti labai greitai. Rekomenduočiau naudoti mažom sumom, jeigu sumos bus didelės geriau įgauti čia šiektiek patirties.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Jurate
Sveiki patarkit kaip pridėti saskaita prie paypal nu nepriima.Kortele taip priėmė.Labai būčiau dekinga už informaciją.

Jurate parašė klausimą 2017.07.16

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti