Atsiliepimai

OVH hostingas

www.ovh.com

Atsiliepimai

sanuras

Lengva naudotis

Pats naudoju OVH svetainių talpinimo paslaugą, ten pat pirkau ir domeną. Dėl kainų bei paslaugų kokybės pakomentuoti negaliu, nes nežinau ką siūlo kiti tiekėjai, tačiau galiu tvirtai pasakyti jog servisas puikiai tiks tiems, kas sunkiai gaudosi šiuose dalykuose. Klientų aptarnavimas dirba gerai, visada gan aiškiai ir greitai paaiškina įvairius dalykus ir padeda išspręsti problemas. Naudotojo panelė labai aiški, lengva susikurti el. pašto adresą ir valdyti paslaugas. Be to, yra gidai lietuvių kalba, kuriuos perskaičius tampa aišku praktiškai viskas, kas susiję su domenais, svetainių talpinimu ar el. pašto paskyrų kūrimu.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Versus1994

Kainos geros, akcijų sočiai

Patenkintas šiuo hostingu, dažniausiai būtent iš čia užsisakau domenus. Kainos palankios. Geriausias šio hostingo pliusas yra akcijos. Jau ne vieną kartą esu pasiėmęs domeną už 1 eurą. Dažniausiai būna .eu domenai, tačiau prieš pora dienų baigėsi akcija .com domenui už 1 eurą. Manau pigiau domenu registravimo atveju - nerasit.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gurkis

Itin pigūs domenai

Iš šių paslaugų tiekėjo keletą kartų užsisakiau domenų. Domenų kainos kiek pastebėjau mažiausios Lietuvos rinkoje. Ypač platus domenų galūnių pasirinkimas, yra net tokių, kurių niekada realiai nesu matęs ar girdėjęs. Dažnos akcijos būtent užsisakinėjant domenus. Kaip ir viskas būtų gerai, tačiau klientams domenų valdymo skydas klaikus. Neina rasti paprastų valdymo funkcijų tarp šimto nereikalingų. Viskas pusiau anglų, pusiau lietuvių kalbomis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tomas

Pigu ir kokybiška, bet nepatrauklu

Kaip hostingo, virtualaus privataus serverio, domenų tiekėjas yra gan kokybiškas ir siūlo pigias paslaugas. Jos veikia kokybiškai. Pati įmonė dirba jau apie 15 metų. Ir esu patenkintas tiek aš, tiek pažįstami. Tačiau yra neišdirbtų dalių - toks vaizdas, kad sugalvojo, pabandė, nebaigė, metė šalin ir stovi nei mėta, nei tvora kalbant apie jų valdymo skydą...

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai