Atsiliepimai

Orlen

www.orlenlietuva.lt

Atsiliepimai

Karolis

Aukšta komybė už žemą kainą

Esu nuolatinis Orlen klientas, kokybė kuro labai gera, pilu Verva dyzeliną, tai ir žiemą ir vasarą esu labai patenkintas ir niekada neteko nusivilti. Ypač gerai sugalvota Orlen Šiauliuose, kur savaitgaliais Verva kuras kainuoja kaip įprastas. Beje su kuro kuponais (perkant 20 litrų ar daugiau duoda 7ct/l nuolaidą gaunasi daug pigiau nei Jozitoje ar Sauridoje pilti, o apie kokybės skirtumus jau net nereikia pasqkoti, pirmiausia tvarkingumo, aptarnavimo, taip pat kuras, Verva tikrai jaučiasi geresnis, įpač užvedant dyzelį esant didesniam šalčiui. Labai rekomenduoju Orlen!!!
Kokybiškas Verva kuras, taikomos geros kainos kai kuriose degalinėse
Kainų skirtumai nemaži tarp skirtingų Orleno degalinių

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dead02

Degalinė, kaip degalinė

Dažniausiai kurą, piluosi orlen degalinėse, gal dėl to, kad pakeliai ir nereikia niekur nusukinėti, ar iš įpročio. Degalinės tvarkingos, malonus aptarnavimas ir geros nuolaidos su nuolaidų kortele.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spokslas

Kaune viena pigesnių degalinių

Esu pastovus šios degalinės klientas, pilu dyzeliną. Kainos kiek mačiau Kaune mažiausios, ypač su nuolaidų kortele. Taip, prikišta daug tokių pačių pistoletų, bet tikrai neišsiskiria iš kitų degalinių. Klientų aptarnavimas visada buvo malonus. Rekomenduoju gyvenantiems Kaune, degalinė po Varnių tiltu.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

simonasruo

Su nuolaida pigu

Šioje degalinėje Kaune, tikrai nebrangios kuro kainos, o su kortele dyzelis gaunasi netgi pigiau negu jozitoj, kurioje kuro kokybė tikrai prastesenė. Minusas tas, kad degalinių nėra daug ir nepatogiose vietose.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Marius

Kuro kainos didelės, daug pistoletų tam pačiam kurui įsipilti

Pati nemėgstamiausia degalinė, nes kainos čia yra didžiausios, daug didesnės nei pas konkurentus, todėl jei tik yra galimybė renkuosi bet kurią kitą degalinę. Dar kas labiausiai man nepatinka, tai visokie specialūs degalai kurie yra daug brangesni ir reikia klaidžioti po degalinę ieškant standartinio kuro pistoleto. Maistas, o ypač dešrainiai jau daug metų kaip nesikeičia, labai nusibodę.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Dvelkia senove :)

Lyginant su daugybe naujų modernių degalinių, ši man paprasčiausiai atrodo truputį senesnių laikų... nei kainos, nei kokybė netenkina, o dar pastaruoju metu pasirodęs video, kuriame skaičiai sukasi, o iš "pistoleto" nieko nebėga... pasitikėjimo neprideda.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintas2014

Normali degalinė

Dažniausiai piluosi dujas čia, nes tiesiog ši degalinė yra pakeliui. Kaina brangesnė nei daugelyje kitų vietų, nes aplink nėra daug degalinių, kurios parduotų dujas. Kokybė, aptarnavimas - viskas gerai. Nuolaidų kortelė suteikia nemažą nuolaidą - -4,5ct/l bet kurios rūšies kurui, bet net ir su nuolaida, kitur pigiau išeina piltis. Nebloga, parduotuvė, galima rasti greito maisto.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai