Atsiliepimai

Atsiliepimai

Mrjenkinsas

Apmokėjimo negavimas.

Padarytas apmokėjimas, gautas lipdukas, nueita prie paštomato - siunta neegzisuotoja... Net neduoda suprasti jog neveikia kažkas. Skambini pagalbai, po pusvalandžio atsiliepia ir sako jog išrašą reikia atsiųsti. Paklausus ar šiandien sutvarkysit ir atsakymas - oi, tikrai ne. Nu aš nežinau, bet man taip atrodo čia jau kompanijos problemos, kad sistema neveikia/negauna apmokėjimu, o ne mano ir turėtu kuo greičiau kuopt savo nesamones.
-
-

Atsiliepimas parašytas: 2019.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Egidijus

Veluoja!!!!

Siunta Lietuvoj nepristatoma jau keturios paros, sekimo numeris rodo, kad siunta priimta ir viskas, daugiau jokio judėjimo. Juokinga žiūrėti į omnivos darbą, kai tuo pačiu metu siuntinys buvo išsiųstas iš Vokietijos ir kitas iš Lietuvos per omnivą. Iš Vokietijos siuntinį aš jau turiu rankose, o omniva nesugeba Lietuvoj per 4 dienas pristatyti. Gėda, didelė gėda, neturėkit geriau reikalų su omniva , jei norit greitai pristatyti prekę.

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vita

Kaip galima elgtis su siuntomis

Labai dažnai naudojuosi omniva paštomatais ir visada buvau patenkinta iki šiandien. Nesenai užsisakiau prekes iš vienos internetinės parduotuvės gerilęšiai.lt gavus siunta nuvykau jos atsiimti, atidarius paštomato dureles likau pasibjaurėjus, kadangi mano siunta buvo visa purvina lyg būtų ikritus ar įmesta į purvą, siuntos vokas buvo nebe gelsvos spalvos, o beveik rudos. Buvo net šlikštu paimti siuntą, kadangi pati galėjau tuo purvu išsitempti. Jeigu tik galėčiau čia įkelčiau nuotrauka kaip atrodė mano siunta išimta iš paštomato. Tikrai nežinau ką galvoja kurjeriai pristatydami tokias siuntas žmonėms. Visai nehigieniška ir nemandagu. Juk už siuntimą yra mokami pinigai ir dar tikrai nemaži pinigai, o siuntos yra kažin kur mėtomos ir gadinamos. Visa laimė, kad mano prekės buvo ne kažkokie tai rūbai, kurie galėjo sušlapti ir įsigerti į šį purvą. Nemanau, kad kitą kartą naudosiuosi omniva paštomatų paslaugomis. Tikiuosi sulaukti atsiprašymo. Ačiū už sugadinta nuotaiką ir dieną.
Sugadinta siunta

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lina

Omniva kurjeris

Užsakinėjau iš internetinės parduotuvės sunkią prekę į darbą. Nustebino kurjerio paslaugumas ir geranoriškumas. Nunešė prekę iki pat mašinos. Labai ačiū kurjeriui Jeroslavui už paslaugumą ir supratingumą bei malonų bendravimą.

Atsiliepimas parašytas: 2018.10.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintare

Siaubas

Laukiu siuntinio nuo 08.24 ir vis dar nesulaukiu. Norint prisiskambint reikia laukti 20min.,o prisiskambinus nieko nepasako, tik atsiprašinėja ir neturi ką pasakyti, bei žada, kad vėl duos užklausą ir perskambins, bet taip ir ne perskambina. Tada vėl skambinu ir pasako, kad būtent tą dieną prie to paštomato, kur buvo dedamas mano siuntinys neveiķė kameros (net juokas nebeima, kaip taip išsigalvoja nebeturėdami ką pasakyti). Esu nusivylusi šia įstaiga begalo. Daugiau niekada jų paslaugomis nesinaudosiu. Ir kitiems patarsiu to nedaryti, jei nori, kad siuntinys pasiektų gaveją.
Nerasta
Žiauru

Atsiliepimas parašytas: 2018.09.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tiesiog

Dingo

Amžinai dingsta smulkūs siuntiniai :/ Nesuprantu jie juos tikrai pameta ar šeip sau išmeta. Dabar turėsiu kreiptis į juos bet kiek skaičiau atsiliepimus tai nelabai kažką jie ir pasako.

Atsiliepimas parašytas: 2018.08.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Monika

Košmaras

Turi pristatyti į namus, o pristato į Omnivą paštomatą!!! Jau ne pirmas kartas. Kažkokie mandruoliai dirbantys ir nesugebantys atlikti savo darbo iki galo!!!! Fuu

Atsiliepimas parašytas: 2018.07.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Veronika

Nepatikima, patiriami nuostoliai

Jau ne karta siunčiame per omniva sumoki ir klientai gauna sudaužytas siuntas! Kad vieną kartą nieko nesakyčiau, bet per dvi savaites 4 siuntos! Vieni nuostoliai, ką reikia daryt su siuntom, mėtyti be gailesčio ant žemės. Supakuojame su burbuline plėvele ir vistiek daužo riešutų kremus!!! Esam tikrai pikti ir nusivylę. Jokios atsakomybes.
Greitas pristatymas
Sudaužytos siuntos ir nuostoliai!

Atsiliepimas parašytas: 2018.07.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Jurgita

Blogas pristatymas

Nesistengiama siuntas pristatyti, kaip jie patys sako, per 1-2 dienas. Šiai minutei siunta keliauja 5 dienos. Susisiekus pažada vieną dieną, paskui kitą dieną. finiše nesitikiu nei po savaitės ją gauti.
Ilgas pristatymo laikas

Atsiliepimas parašytas: 2018.05.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Dingo siuntinys

Išsiunčiau siunta iš Vcup Vilniuje 2018.02.09 į Klaipėda , siuntinys 9 dienas prabuvo pas kurjerį , prisiskambinti į įmonė beveik neįmanoma , labai ilgai užtrunka , galiausiai prisiskambinus jie nieko gero nepasako , na o galiausiai omniva darbuotojai pasako kad siuntinys DINGO , labai nusivyliau šia įmonė ir darbuotojais , galejo iškart pasakyt o ne laiką gaišt , manau daugiau nebesirinksiu omniva paštomatų

Atsiliepimas parašytas: 2018.03.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai