Atsiliepimai

Olegmobil.com

www.olegmobil.com

Atsiliepimai

Eimantas30

Parduoda ne pardavimui skirtus telefonus be čekių

Norėjau įsigyti Sony telefoną, atvažiavo vaikinukas į sutartą vietą, davė pardavimui telefoną tik be čekio (išsisukinėjo, kad buhalterė išsivėže dokumentus). Telefonas buvo iš demonstracinės versijos su prierašu NE Pardavimui. Žadėta MTTC garantija. Mttc servisas patvirtino, kad telefonų be čekių ar faktūrų jie netaiso. Apgavikai

Atsiliepimas parašytas: 2017.06.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Pigiai ir gerai

Šauniai dirba vyrukas, esu pirkęs čia ne vieną telefoną, taip pat ir nemažai draugų būtent iš jo perka. Visada pasiūlo geriausia kainą, telefonai yra nauji, su garantijom, jokių problemų ar nesklandumų nebuvo. Pats atveža telefoną iki namų, bei dar kokį 5 ar 10 eurų, galima nusiderėti. Tikrai rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

lva12lt
Esu ne is Vilniaus,pirkau per skelbiu.lt is jo LG tel viskas atitiko ir atejo labai greitai per lpexpress . gerai ipakuota buvo,sutaupiau apie 100 +- euru nei kad toks tel kainuoja varlej pvz . idomumo delei varlej toks tel 275-350 kainuoja priklauso nuo komplektacijos lenkuose panasus apie 200 o man payko nupirkti is olegmobil.com uz 150 + 6 eur atsiuntimas .. tai va rekomenduoju olegmobil.com +++++ dziaugiuosi pirkiniu .

lva12lt parašė klausimą 2017.07.07

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti