Atsiliepimai

Atsiliepimai

spirgis111

Geras

Labai geras kvapas. Jeigu nebūna kito pasirinkimo iš purškiamų, tai renkuosi tik Old Spice. Taipat neblogos ir originalios old spic'o reklamos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ewaldux779

Geriausias dezodorantas

Puikiai apsaugo nuo prakaitavimo net iki 48 valandų. Jokio gausaus prakaito ir nemalonaus kvapo. Ne pirmą kartą jau perku ir pirksiu dar kartą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Vienas geriausių iš Old Spice ir aplamai

Iš tiesų esu didelis Old Spice mėgėjas. Nuolatos renkuosi šiuos dezodorantus ir išbandžiau beveik visus iš jų. Galiu pasakyti, kad Wolfthorn yra vienas geriausių ir pirksiu tokį dar daug kartų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arminas

Pieštukinis dezodorantas, kurį pirkau daugiau nei 1 kartą

Visada mėgau išbandyti naujus dezodorantus, atrasti kažką naujo, kažką sau tinkamo, ir prieš gerus pusę metų nusipirkau šį dezodorantą. Tai buvo pats skaniausias kvapas, kurį kada naudojau - gaivus, maskuojantis kūno kvapą bei ilgai išliekantis (apsaugantis nuo prakaito). Nuo to laiko, kai atradau šį kvapą, daugiau kito nesu naudojęs, visada perku ir rekomenduoju Jums jį įsigyt, tikrai patiks!
P.S. Minimaliai teplioja baltus rūbus, tad jei naudosit, kartu su baltais rūbais, rekomenduoju užsitepti šiek tiek mažiau nei įprastai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai