Atsiliepimai

Novaturas

www.novaturas.lt

Atsiliepimai

Gintaras

Pamiršti

Tik grįžom iš kelionės į Turkiją. Viešbutis geras. Čia pretenzijų nėr. Bet va gidę pamatėm tik grįžtant iš Turkijos namo. Informacijos 0. Jei patys nebūtume susiradę jos numerio, greičiausiai ir būtų pamiršę mūsų viešbutį. Viešbutyje Novaturo knyga paskutinį kart atnaujinti įrašai prieš 3 mėnesius.

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rolandas

Gera kelionė

Kelionė Norvegija, Švedija, Danija, po 4 metų pirmą kartą buvo geras autobusas, labai geras gidas Mantas, labai geri vairuotojai, kelionė patiko, ačiū
Labai geras gidas, labai geras autobusas
Agentūra Baltik Travel Servive, labai bloga ekspertė I.Brūzdaitė, apgaudinėja, meluoja, viska padarė, kad iš anksto nebepirktume kelionių

Atsiliepimas parašytas: 2018.08.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

L33t

Gera kelionių agentura

Man patinka Novaturas. Per iš pardavimus tikrai galima rasti geras kainas... Atvykus į kitas šalis gidai visad pasitinka, suorganizuoja kelionę iki viešbučio... Pasiūlo papildomų vietinių kelionių (tik kad kaina daug brangesnė nei pas vietinius, bet užtat lietuviškai)

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sarkis

Gera agentūra

Teko naudoti 3 kartus kainos nėra brangios, viskas labai gerai viską suplanuoja nereikia niekuo rūpintis, gidai taip pat puikūs labai patebkintas 10balų

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Versus1994

Jei per atostogas norite atsipalaiduoti

Brangios paslaugos jei neesate tingus ir galite kelionę susiplanuoti patys. Pigios atrodys jei esate tingus ir pinigai Jums nėra pati didžiausia problema. Taip pat praverčia jei bijote nesusikalbėti, pasiklysti nepažįstamoje šalyje. Tiesiog didžiausias privalumas yra, kad atostogų metu galima atsipalaiduoti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Auris

Gerai, jei norisi pailsėt ir niekuo nesirūpint

Geras pasirinkimas tiems, kuriems norisi pailsėt ir niekuo nesirūpint. Tačiau dėl tos priežasties, kad viskas yra suplanuota, ir kainos atitinkamai kur kas didesnės, nei būtų pačiam susiorganizavus. Kitas pliusas, tai siūlomos ekskursijos atostogų metu, nors jų kainos kartais ir keliskart didesnės nei vietinių siūlomos (tačiau dažniausiai gidai lietuviai, tad patogu nemokantiems anglų ar rusų kalbų).

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

bambalis88

Tinginių rojus.

Puiki agentūra kuri suplanavo keliones už mane, todėl tokiems tinginiams kaip aš - tai puikiai tinka, naudosiuosi ir kitą kartą nes viskas čia tobula.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

PopiPop

Super agentūra, kai tingisi pačiai susidėliot kelionę :)

Agentūros super gerai tinginiukams, tokiems kaip aš :D nemėgstu nieko labai planuot, mėgstu daugiau vaikščiot kelionių gidui iš paskos. Su Novaturiu galima pilnai atsipalaiduoti, nuskrendi, nuveža į viešbutį bei rūpinasi toliau, pataria, jeigu ko reikia visos kelionės metu bei sutaupo mano laiką, nes nereikia nieko pačiai daug ieškoti :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lukas

Aukštos kainos

Teko net kelis kartus pasinaudoti Novaturo organizuojamomis kelionėmis ir paskutinės minutės pasiūlymais keliaujant į užsienį. Teko nusivilti, kadangi net du kartus iš trijų gavau ne tai kas žadėta, o manęs tiesiog buvo atsiprašyta ir pasakyta, kad šiuo metu negali niekuom padėti. Jų siūlomos pramogos vietoje yra gerokai per brangios ir daug paprasčiau nueiti pas vietinių ir nusipirkti ta pačią kelionę apie 20% pigiau. Taipogi, jų viešbučiai dažnai būna paimti iš 'gerosios pusės' ir galite gauti visiškai priešingą nei žadėtą atvejį

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai