Atsiliepimai

Atsiliepimai

Myxas

Gan prastas gaineris

Nieko įpatingo, nemažai cukraus turintis gaineris, geriau jau valgykite daugiau košių nei rinktis šį gaineri arba pasieškokit geresnių yra tikrai su geresne sudėtim, nesiūlau pirkti nebent jums reikai priaugti ne tik raumenines masės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Nedidelė kaina ir staigūs pokyčiai

Tai buvo patys pirmi mano angliavandeniai, kuriuos naudoju, kai reikia, iki šiol. Kaina, lyginant su konkurentais, nedidukė, o kokybė – aukščiausia. Apstu ir baltymų, ir angliavandenių, o skonių visuomet būna bent keletas. Aš 6.8 kg pakuotę sunaudojau per ~40 dienų. Masė po to išsilaikė keletą mėnesių. Rekomenduoju šitą gėrį ;)

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

zajecas

Bandau nepirma jų produktą - kolkas nepasigailėjau.

Ne pirma produktą perku iš šito gamintojo, labai geri, sudėtis tiesiog stebina, gal kiek pasigedau to skonio, nes geriant šitą pradeda "griaužti" lūpas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spirgis111

Naujokam gal ir tinka

Teko išbandyti šitą geinerį kaip ir visalaiką didelis skonių pasirinkimas, bet yra tikrai geresniu masės didinimo papildų negu šitas. Perdaug išreklamuotas papildas, daug rašo kad greit nuo jo svorio priaugsit, nei velnio. Ir dėl savo populiaraus vardo yra iškelta kaina. Tai va rinkčiausi geriau kitus masės didinimo papildus, šitas jeigu tinka tai nebent tik naujokam.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ewaldux779

Puikūs skoniais ir didelė pakuotė, geri rezultatai!

Su šiuo masės auginimo produktu, per keletą mėnesių, tikrai pastebimai padidinsite savo apimtis. Kaina nemaža, bet todėl produkte mažai cukraus, dėl ko mažiau priaugsite riebalų. Labai patiko triple chocolate skonis, ne per saldus. Siūlau nevartoti Mutant gamintojo nurodytos vienkartinės dozės, kadangi ji stipriai per didelė, dėl ko tampa sunku išgerti tirštą kokteilį ir vėliau sunku prisiversti gerti vėl.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai