Atsiliepimai

Moki veži

www.mokivezi.lt

Atsiliepimai

Pirkejas

Labai nepatenkintas Šiaulių Moki Veži sandėlio darbuotojais ir apsaugine

Buvo nupirkta 20m2 parketlenčių, kurių likutis sudarė 26m2, liko 6m2, užsakyta mašina jų atvežimui. Išeidamas iš parduotuvės iš žmogaus kuris taip pat domėjosi parketlentėmis sužinojau, kad jis nusipirko 12m2 tų pačių parketlenčių.

Norėdamas išsiaiškinti iš kur atsirado papildomas kiekis nuėjau į sandėlį, ten prie mano akių 12m2 metrų parketlenčių buvo atiduotos kitam pirkėjui, nors as už savo kiekį (20m2) sumokėjau anksčiau. Paklausus kokią teisę sandėlio darbuotojai turi atiduoti parketlentes už kurių dalį aš jau buvau sumokėjęs ( Likutis tik 26m2, as užmokėjau už 20m2, kitam pirkėjui atidavė 12m2), atėjusi apsaugos darbuotoja pradėjo aiškinti, kad jie prekes atiduoda tam kas pirma privažiuoja prie sandėlio... Man pasakius, kad iškviestų aukstešnes pareigas užimantį žmogų ir kad bus parašytas skundas. Aukštesnes pareigas užimančio žmogaus neiškvietė ir sakė, kad galiu rašyti kiek noriu skundų. Tai įvyko 2020.01.11 ~13/14h. kas tuo metu ėjo apsauginės pareigas neįsidemėjau.

Išvados
Moki Veži negalima pasitikėti ir netgi užmokėjus pinigus negali būti tikras, kad prekė už kurią užmokėjai pinigus pristatys.

Klausimas
Man įdomu, ką man būtų atvežę užsakytoje krovininėje mašinoje? Gal būtų surinkę visas parketlenčių atliekas iš aplinkinių miestų Moki Veži sandėlių ir pristatę kaip gerą produktą?...
Prastas salės ir sandėlio darbuotojų susikalbėjimas ir aršus apsaugos darbuotojų bendravimas yra tiesus kelias link nepatenkinto ir pikto kliento, blogų atsiliepimų.

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Satnamliv

Gera parduotuvė

mano nuomone tai parduotuvė nelabai nusileidžianti nei senukams nei ermitažams- visko čia taip at yra ir kainos tos pačios, be abejo būna ir nuolaidų. Prieš planuodamas rimtesnį pirkinį visada užsuku ir pas juos, keletą kartų yra pavykę nupirkti pigiau nei kitur.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

kitiniuks

Didelis prekių pasirinkimas

Didelis įvairių prekių pasirinkimas už gerą kainą.Patogus prekių išdėstymas, lengva rasti, tai ko ieškai. Malonus aptarnavimas.Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Brooklynboy

Moki-veži - LABAI GERA PARDUOTUVĖ!

Kadangi nesenai atlikau namų remonto darbus, teko rinktis tarp statybinių žaliavų pardavėjų. Rinkausi šią parduotuvė ir likau patenkintas. Tikrai, rekomenduoju visiems!

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dead02

Normali parduotuvė

Kainos panašios, kaip ir visur. Didelis prekių pasirinkimas, man asmeniškai patogus išdėstymas. Konsultantai, ne visada sugeba padėti ir patarti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Moki veži - neblogai

I netoli namų esančia parduotuvę "Moki veži" užsuku kartas nuo karto, kai prireikia kokių nors smulkmenų. Visada viską randu ko man reikia, darbuotojai pasitaiko visada malonus, kurie padeda surasti norimą prekę. Nesklandumų nesu turėjęs su šia parduotuve. Kas patinka, tai jog ji nėra labai didelė, ir galima viska atidžiau apžiūrėti ir surasti norima preke.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blofeld

Įprasta normali parduotuvė

Parduotuvės interjeras gražus, neatbaido, prekių pasirinkimas didelis, kainos padorios. Viskas puiku. Nelabai yra kuo skųstis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gytis899

Gera kaina

Kainos šiek tiek mažesnės nei konkurentų, parduotuvėje galima rasti praktiškai visko ko reikia statyboms ir ne tik. Gaila tik, kad mano mieste maža parduotuvė ir reikia ilgai laukti kol ateis užsakytos prekės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

mantisz

Vidutiniška parduotuvė.

Prekių pasirinkimas yra platus, tačiau jų išdėstymas yra nelabai tvarkingas, sunku susigaudyti, Kartais net patys konsultantai net nežino kur kurios prekės reikia ieškoti. Todėl vertinu parduotuvę vidutiniškai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

petrasr

Prastas klientų konsultavimas

Nors įprastai statybinių medžiagų važiuoju pirkti pas kaimynus, bet tenka užvažiuoti ir į "moki-veži" parduotuve. Tai ne paslaptis, bet esu nusivylęs. Pačios prekės, kalbant apie statybines prekes gal ir neblogos, bet kuomet pusvalandį ar ilgiau reikia ieškoti konsultantų... o jiems pasirodžius ir nesulaukus tinkamos pagalbos kyla klausimas - ar parduotuvėje dirba bent kiek kvalifikuoti, prekėse nusimanantys žmonės. Jokių konkrečių patarimų, pagalbos, patarimų, žodį po žodžio reikia traukti, matosi, kad tikrai nenusimano konsultavime. Todėl jeigu vyksite čia, tai siūlyčiau į draugiją pasiimti draugą, kaimyną, ar dar ką nors, kas padėtų ir patartų, nes iš konsultantų pagalbos sunkiai sulauksite. Čia kalbu apie apie Panevėžyje esantį "Moki-vezi". Neaišku, kaip kitur.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai