Mohito atsiliepimai / skundai - Atsiliepimai.lt

Atsiliepimai

Mohito

www.mohito.com/lt

Atsiliepimai

Karolina

Labai prasta kokybė

Pirkau kelis kartus, visus kartus tragiška kokybė. Po pirmojo skalbimo įsiuvinėjau visas sagas arba po kelių skalbimų siuvau visą rūbą, nes iširo visi kraštai. Nerekomenduoju. Rūbas kainuoja 40 eurų, bet dar paskui reikia jį tvarkyti pačiam.
Gražiai atrodo.
Po pirmo nešiojimo pradeda irti siūlai, po skalbimų irsta visas likęs rūbas. Didelė kaina kaip už tiek.

Atsiliepimas parašytas: 2018.11.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

kitiniuks

Kokybiški drabužiai už gerą kainą

Kokybiškų drabužių parduotuvė, kiekvieno individualiam skoniui.Kainos šiek tiek didokos, bet pakankamai dažnai siūlomos nuolaidos, todėl galima rasti drabužių už patrauklią kainą.Malonus ir draugiškas parduotuvės personalas.Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

dovileev

Nebloga mandingų rūbų parduotuvė

Patinka, kad šioje parduotuvėje galima rasti tikrai madingų rūbų už prieinamą kainą. Minusas tas, kad dar neteko sutikti tokių konsultančių šio tinklo parduotuvėje, kurios rodytų susidomėjimą klientu. Dažnai net nepasisveikina, tad siūlyčiau šioje vietoje personalui pasitempt ;)

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

GinTra

Didelis rūbų pasirinkimas

Labai puiki parduotuvė, daug tikrai gražių ir madingų rūbų. Visada bus ką čia nusipirkti, o ir pasirinkimas tikrai didelis, dažnai atnaujina rūbų kolekcijas. Kainos nemažos, tačiau norint tikrai gražaus drabužio, kartais tenka aukotis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Brooklynboy

Mohito - labai gera parduotuvė.

Dažnai lankausi, apžiūrinėju kone kiekvieną eilę. Savo skoniui randu dažnai. Labai patiko parduotuvės personalas, kuris pasirodė išties labai draugiškas. Kainos taip pat labai geros. Tikrai rekomenduoju!

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

PopiPop

Man labai patinka Mohito drabužiai :)

Super parduotuvė, turiu ne vieną jų daiktą :) Mohito turi kažkokį išskirtinumą, kurį galima atpažinti gatvėje. Jie mėgsta siūti drabužius, su įvairiomis žaismingomis detalėmis, kurios daugiau tinka turbūt jaunimui. Taip pat ten randu ir įvairių kitų drabužių, nuo tinkančių rimtoms progoms, iki tiesiog kasdienio vaikščiojimo. Kainos manau kaip ir visur, tačiau nemažai ten yra ir akcijų, kai gali nusipirkti marškinėlius ir už 5-10 eurų. Dabar lyg tai neseniai startavo jų http://www.mohito.com/lt/lt/ internetinė prekyba Lietuvoje, tad tame puslapyje irgi labai mėgstu paganyti akį, tikrai yra į ką pažiūrėti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Heda

Jaunatviški rūbai

Gražūs ir stilingi rūbai, kaina ir kokybė panaši į MANGO, ZARA ir kitas parduotuves. Nežinau kodėl, bet čia dažniausiai tenka atrasti gražių rūbų, tik manau, kad pardavėjos galėtų būti paslaugesnės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai