Atsiliepimai

Membershop.lt

Membershop.lt

Atsiliepimai

Konk

Kūno kremai

Pirkti kremai toli gražu nėra panašūs į pirktus pvz Douglas parduotuvėje.
Nei kvapo atžvilgiu, nei konsistencijos, nei kokybes.
Gaila, nesitikėjau iš taip reklamuojamos parduotuvės gauti pigią klastotę. Pirmas ir paskutinis apsipirkimas.

Atsiliepimas parašytas: 2020.10.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

GR

prekių aprašymas

Sveiki, norejau pirkti aulinius pusbačius. Info labai ribota. Pats turi susiprasti kur oda, o kur dirbtinis pluoštas, kulno aukštis taip pat neaiškus ir dydžių lentelės avalynei taip pat nėra, nors kaip ir rūbams, taip ir avalynei skirtingas gamintojas, skiriasi dydžiai. Paskambinus maloniai buvau išklausyta ir pažadėta susisiekti gavus info apie kulno dydį. Atgalinio ryšio taip ir nebuvo, kadangi aulinukai mano akiai verti dėmesio, skambinau dar kartelį. Vėl maloniai buvo paaiškinta kad informacija bu patikslinta per 2 paras......Batų pora likusi tik viena (bent taip nurodo). Sakysit bandyk pirkti, netiks grąžinsi.
Taip, tai taip....bet siuntimas 1,79, grąžinimas 1,29. Čia tik nuo vieno pirkimo ir vieno pirkėjo. Esu giliai įsitikinusi ir tą byloja reitingai, kad grąžinimų yra nemažai, kas dėl dydžių, kas dėl kokybės. Tad padauginus tą lyg ir nedidelę sumą žmonių skaičiaus, po to dienų skaičiaus, gaunasis nemažos sumos....Gal tai paranku, kad nėra info??? O jei ne, tai kodęl nepasižvalgius ir nepasimaokius pas konkurentus .
Kantrybė konsultančių
sekančiame atiliepime apie grąžinimus,

Atsiliepimas parašytas: 2020.10.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Eglė

Nesuprantu

Kodėl tokie blogi atsiliepimai? Viktorija labai maloni. Prekę gavau ant rytojaus žaibišku greičiu, puiki kokybė, jokių problemų.. prisiskaičius blogų atsiliepimų net atšaukt norėjau, tačiau džiaugiuosi, kad neatšaukiau. Personalas sakė, kad jei nebenorėsiu galėsiu be problemų viską grąžint, bendravo labai mandagiai, atrašė taip pat begalo greit. Pirksiu ne kartą.

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dru

Prekių originalumas kelia klausimų

Visų daiktų pirktų šioj parduotuvej kokybė kelia klausimų. Pvz patalynė ivertinta 120e ir pirkta už 55 eur kokybė verta kokios 15e. Pats gamintojas - Turkija įvertinęs prekę 20e. Etiketėje. Gal dėl to firminė lempa pirkta kaip iš voketijos supakuota tiesiog celofane be etikečių, dėžučių ir instrukcijų.. su kažkokio Turkijos gamintojo popiergalių, kad nenustatyt originalios kainos. Laikrodis pirktas kaip kelių spalvų kombonacija gautas vienspalis- tarsi gamyklinio broko išparduotuvė
Kosmetikai priekaištų neturiu
Naršymas website labai nepatogus, nepritaikytas klientui.

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Žydrūnas

Nei prekės, nei pinigų...

Kvaila situacija, kurios ši parduotuvė net nebando spręsti. Užsakyta ir apmokėta prekė, vėliau gaunamas laiškas "Apgailestaujame, tačiau dėl techninės klaidos neturėsime galimybės pristatyti". Po dienos gaunamas laiškas - "Maloniai prašome nurodyti savo banko sąskaitos duomenis". Nusiuntus banko sąskaitos duomenis, gaunamas laiškas - "Kai siunta bus gauta, grąžinsime Jums pinigus." Kokios siuntos gavimo laukia - tos kurios neišsiuntė ir negavau? Paskambinus telefonu, gaunu atsakymą, kad viskas perduota į atitinkamą skyrių, pinigų negražins tol, kol negaus neišsiųstos siuntos - nesvarbu, kad pas juos techninės problemos, bet už jų problemas atsakingas lieka pirkėjas... Juokinga, jei nebūtų pikta...
Nesprendžiama problema, kuri atsirado dėl parduotuvės kaltės.

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

KrisTina

batai neatitiko dydžio

Pirkome 36 dydžio batukus, gavome 29 dydžio. Kaip nurodė telefonu nusiunčiau emeilu informaciją ir nesureagavo visiškai, nors sakė išsiaiškinsim kodėl taip nutiko, nes ir sąskaitoje buvo parašytas 36 dydis..

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rita

Labai gera parduotuvė

Man patinka pirkti šioje internetinėje parduotuvėje. Randu labai gerų nuolaidų, kasdien vis naujų. Labai patogu pirkti, viskas ten legvai ir suprantamai. Teko kai ko pasiklausti raštu. Labai maloniai atsakinėjo, paskui paskambino, viską paaiskino. Taip pat teko grąžinti batus. Viskas kuo puikiausiai. Super parduotuvė !

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raminta0112

Neįtikėtinai greitai

Padariau užsakymą penktadienį apie 10 val ryte, buvo paminėtas express pristatymas 1-2 Darbo dienos, buvau tikra jog siuntą gausiu kitą savaitę, buvau labai nustebusi kai šeštadienį iki pietų gaunu sms jog mano siuntą jau paštomate, realiai užsakymas atkeliavo per 24 val ir dar savaitgalį. Rūbelių kokybę puiki, nuolaidą gera, etiketėje kaina 45 eur nusipirkau už 9.99 eur. Tikrai dar ne kartą naudojuosi jūsų paslaugomis

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai