McDonald's atsiliepimai / skundai - Atsiliepimai.lt

Atsiliepimai

Atsiliepimai

Agne.ki

“Greito maisto restoranas”

Kelinta karta tenka lankytis Kauno savanoriu Mcdonalds. Dirba daug darbuotoju, bet jau tokiu letu tempu viska daro. Nepasiskirsto darbais. Mesainiu pridaryta stovi, bet kol surenka uzsakyma tenka laukti ilgai. Ir galiausiai atiduoda ne toki uzsakyma. Buvau uzsisakiusi deluxe su beef atiduoda su vistiena. Pasiimi issinesimui. Tai pasirodo dar turi prie ju atidaryt ir ziuret koki padave. Virsune.
Letas tempas. Ne tokie atiduoti uzsakymai

Atsiliepimas parašytas: 2023.09.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Deimux

Pramonės McDonald’s

Reikėtų daugiau mandagumo pasimokinti :)paprašai vieno užsakymo, bet gauni visai kitką ir taip ne pirmas kartas ir daugiau šypsotis :). Jei nepatinka darbas dirbamas tai kam išvis tokį dirbti ar ne taip?

Atsiliepimas parašytas: 2023.08.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Šiauliai

Jau ne pirmą kartą atvažiavus į Šiaulių drive in nespėjus net pasisveikinti sulaukiam: prašome palaukti . Nors prieš mus nėra nei vieno automobilio ir viduje nėra daug žmonių . Už 10min pakalbinus, kad gal jau galima užsisakyti , vėl išgirstam tą patį : prašome palaukti . Žmonės tam ir važiuoja į drive in , kad nereiktų laukti po 20min vien tam , kad užsisakyti .

Atsiliepimas parašytas: 2023.08.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dyvad

Labai blogai

Mcdrive stovejau pusvalandį laiko kol sugebės aptarnaut. Masinu neperdaugiausiai buvo. Liūdniausia buvo isdeginti kurą:)
+ Ne pirmą kartą buvo darytas užsakymas ir truko jame maisto.

Atsiliepimas parašytas: 2023.07.31

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Saulė

negerai

Galėtų kažkur ir paskelbt, kad naktimis mcflury ir pieno kotkeiliu neparduoda, nes važinėt po visą Kauną ir ieškot ne pats maloniausias dalykas, o ir šiaip nelabai suprantu kodėl nepriima tokių užsakymų, kuomet tuos ledus už darbuotojus pagamina ledų mašinos, o jiems telieka įberti sausainukų ir juos pamaišyt :))
jokiu6

Atsiliepimas parašytas: 2022.07.31

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Metriuks

Agurkėliai

Užsisakome ne pirmą kartą mėsainiukus, visą laiką tenka nusivilti agurkėlių kiekiu.. visame mėsainiuke tik vienas griežinėlis..
Agurkėliai..

Atsiliepimas parašytas: 2022.03.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dirbantys personalas

Esu bolt kurjeris, mano programėlėje iššoko užsakimas iš mcdonals Šiauliuose rašė, kad paiimt už 5 minučių atėjus pasiimt užsakymo pasakė, kad dar net nepradėtas daryti užsakymas, tai teko atšaukti nes nesinorėjo gaišti laiko, iššoko antras užsakymas tai pat iš mcdonalds nuėjau pasiimti vėl po 5 minučių, atėjau paklausiau ar jau yra ir už kiek laiko bus tai man atsakė “kas tau yra 5 minučių negali palaukt” na tai manau mandagumo reiktų pasimokinti, ir su tais velavimais nieko nebūtų blogo bet tai vyksta visąlaik niekad nebūna padaryta laiku ir tenka gaišti savo laiką

Atsiliepimas parašytas: 2022.02.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Karina

Nu kaip čia pasakius

veiki, šiandien buvau McDonald Seinų g.
Nusivyliau vėl... užsisakynėjau iš programėlės viskas veikė gerai, aktyvuojant programa užstrigo, Kaip visada... Užsakiau 2 mesainio komplektus dideli ir vidutinį, ir dar Chickenburger komplektą, įmušė visus 3 mesainio komplektus, dar plius ir buvo šalti.
Greitai

Atsiliepimas parašytas: 2022.01.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Robi

Labai gerai gamynot

Pašalinkite slaptus apribojimus, kad būtų daugiau pirkėjų, nebarkite savo klientų, leiskite jiems laisvai eiti į jūsų restoraną, tai tikrai verta dėmesio. Ir šiek tiek sumažinčiau
Man čia labai patinka bulvės
Per daug apribojimų, kurie neturi prasmės

Atsiliepimas parašytas: 2021.12.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kotryna

Nusivilimas.

Lankausi gan dažnai skirtinguose macdonald restoranuose, bet ikejos make buvau šiandien pirmą ir paskutinį kartą! Kiekvienam tikrai dabar yra didžiules eilės, bet bent jau maistą duoda karštą ir pagal užsakymą. O Ikejos eilėje laukėm 40min. Buvo užsakyti du chikenburgeriai be padažo, gavom abudu su padažu nors pasiimdami užsakymą dar karta paklausėm ar tikrai be padažo, pasakė taip. Bulvytės buvo šaltos ir senos, tokio senumo, kad valgyt buvo neįmanoma ir pagal jūsų taisykles tokios bulvytės turėtų eiti į šiukšlinę, o ne žmonėms! Gėrimas buvo paduotas irgi ne tas kurio buvo prašyta. Na visas užsakymas buvo sumaišytas ir nekokybiškas. Taip pat stovint eilėje valandą laiko nemalonu buvo žiūrėt į 4 darbuotojus stovinčius lauke priešais mašinas ir rūkančius visą šį laiką. Pilna žmonių buvo kurie turėjo grįžti ir skųstis kad gavo neteisingą užsakymą ar dar kažkas ne taip..labai apmaudu, kad paskutiniu metu macdonald restoranuose suprastėjo ne tik aptarnavimo laikas bet ir personalo darbštumas. 2021.10.08 22.50
Mandagus personalas
Darbuotojų trūkumas ir netinkamas požiūris į dirbamą darbą.

Atsiliepimas parašytas: 2021.10.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai