Atsiliepimai

Atsiliepimai

PopiPop

Atgyvenus pudra

Kažkada atrodė gera, kol nepabandžiau geresnių. Realiai nėra labai gerai maskuojanti, taip pat labai drėgna ant veido, vos prisilieti prie veido, tada įsipurvini rankas, o tada ant visų dokumentų pirštų antspaudai. Nelabai gerai fiksuojasi :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Heda

Nepatiko

Mano manymu, tai prasta pudra. Problematiškai odai netiks - man labai užkimšo poras, atsirado išbėrimų. Sausos veido vietos pasitepus dar labiau išryškėdavo. Taip pat, pudra visiškai "nesilaiko", po kelių valandos oda nebeatrodo gražiai, ima blizgėti. Ir kaina kaip už tokią priemonę, ganėtinai per aukšta.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gintariukeas

Nerekomenduoju

Pudra nematiko - nemalonus kvapas, labai matosi užsitepus, atrodo nenatūraliai, sausina odą, prasta sudėtis. Vienintelis pliusas - puikus atspalvių pasirinkimas, ko negali pasiūlyti kitos kompanijos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gurkis

Kokybiška pudra

Esu sunaudojusi keletą buteliukų šios pudros. Ji patinka tuo, kad lengvai pasidengia ant veido odos, tarsi kremas išsitepa. Pliusas tas, kad nesausina odos, neišryškina sausų vietelių, kurios yra ant veido. Vienintelis minusas dėl kurio šią pudrą vertinu „gerai“, o ne „puiku“ yra tas, kad ji prastokai maskuoja, tačiau toms, kurios naudoja maskuoklius tai neturėtų kelti nepatogumų. Taip pat gerai tai, kad kaina nesikandžioja, o užtaikius ir radus nuolaidą gaunasi visai gera kaina. Rasti taip pat nėra sunku šią pudrą - jos yra visose kosmetinių prekių parduotuvėse.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai