Atsiliepimai

Atsiliepimai

Auguste

Jeigu jau “monopoliaujate”, nereiškia, kad galite pardavinėti prastus produktus

Pirkau sveriamus lazdynų riešutus Mindaugo Maximoje (pilna kaina). Buvau pamiršus, kad gali būti dar taip — dauguma jų sugedę. Planavau naudoti juos tortui, pradėjus pjaustyti pamačiau, ką nusipirkau.

Neužmikite ant laurų, jei jau manipuliuojate lietuviais su akcijų sistema, tai nereiškia, kad turite teisę apgaudinėti produktų kokybe.

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Higiena

Šviežios žuvies skyriuje visuomet reikia ilgai laukti kol kažkas aptarnaus, bet baisiausia, kad atėjus darbuotoja, kuri krovė prekes su tomis pačiomis pirštinėmis ėmė šviežią lašišą (pjausnelius) ir juso svėrė. Nemanau, akd tai higieniška.
Kasoje sėdintis personalas atrodo kaip nukankinti, net žodžio neištaria, o tik panages rakinėja.

Higiena, kai tas pats darbuotojas buvęs salėje iš karto ima sverti birius, šviežius maisto produktus.

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Egle

Pirkau šviežiai kepta sprandinė, pasmirdus

Pietums eidama į svečius pirkau šviežiai keptos sprandinės, pasmirdus, prie jos Čiabatta duonelė, sudžiuvus, siaubas kažkoks, kas tikrint turi? Čia Jonavoj, plento g.3, šiandien pirkta 2018.11.09
Apgavikai

Atsiliepimas parašytas: 2018.11.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

etna

gaila pardaveju

Maxima Akropolis. Labai garsiai skamba muzika. Pavargsta pirkejai, noresi greiciau iseiti. Gaila pardaveju - per visa darbo diena kiek dicebelu zmones gauna!

Atsiliepimas parašytas: 2017.07.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Maxima normali parduotuvė

Manau labai gerai, kad atėjo į Lietuvą LIDL, tai visi įsivėlė į šiokį tokį kainų karą, kuris naudingas mums. Maxima dabar labai stipriai agituoja, kad kainas tikrina Lenkijoje, bet šių kažkokių ypač pigių prekių aš nepastebėjau. Maxima man patinka dėl prekių įvairovės ji išties yra nemaža, bei tikiuosi, kad kainų karas dar šiek tiek pakoreguos kainas. O akcijos, tai kartais tokios abejotinos būna, bet turbūt čia pas mus Lietuvoje jau tapo įprasta skelbti "akcijas".

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Plačiausias prekybos tinklas

Plačiausias prekybos tinklas Lietuvoje, visuose miestuose tikrai rasite Maxima. Ką galiu pasakyt, maxima man vistiek labiausiai tinkantis prekybos centras ir jame daugiausia laiko lankausi, nes kainos ko gero žemiausios, nuolat pilna nuolaidų, kaupiasi nuolaidų kortelės pinigai ir panašiai. Atstumas vistiek svarbiausias faktorius mano manymu, todėl maxima labai orientuojasi į tai ir dažniausiai visuose miestuose turi po parduotuvę centre. Marketingas bei demografiniais požymiais tikrai puikiai susiplanuoja.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Šefas

Geriausia parduotuvė

Maximoje tenka lankytis dažniausiai. Prekių pasirinkimas turbūt geriausias Lietuvoje, akcijos taip pat dažnos. Vienas minusas - parduotuvėje neįmanoma kvėpuoti. Labai karšta bei tvanku.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sportgirl

Mažų kainų asortimentas

Maxima visada siūlo patraukliausias kainas. Pamąstoma apie žmonės ir teikiami pasiūlymai stebina. Labai dažnai tenka pamatyti akcijų, kai kitose parduotuvėse kaina didelė, tas tikrai patraukia dėmesį. Renkuosi maximą, nes prekės atitinka kokybę, o valgomi produktai visada švieži, retas atvejis jei tenka rasti kažką sugedusį. Vien dėl to, nes personalas išugdytas rūpintis klientais ir pastoviai prižiūrėti prekių teikiama kokybę.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

marciakas

Gera parduotuvė

Dažnai apsipirkinėju Maxima parduotuvėje, yra arti namų, tačiau niekuo labai neišskiskiria nuo kitų parduotuvių, kaip ir visur yra brangesnių kokybiškų prekių, yra akcijinių pigesnių

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Wimimi

Šia parduotuvė lankau dažniausei

Man viskas patinka ir kainos ir jų akcijos ir asmeniniai pasiūlymai. Aišku tvarkos kai kuriose parduotuvėse truksta. Kai kur šlubuoja ir aptarnavimas. Manau daug kas priklauso nuo rajono kur parduotuvė randasi.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai