Mango atsiliepimai / skundai - Atsiliepimai.lt

Atsiliepimai

Mango

shop.mango.com/LT

Atsiliepimai

Oksana

Nesąmoningos prekių grąžinimo sąlygos

Daugumą daiktų įsigiju internetu. Pirmą kartą apsiprekinau mango internetinėje svetainėje, gavus prekes paaiškėjo, kad dydžiai mažinti ir man netiko, tad nutariau grąžinti. Va čia ir susidūriau bei nusivyliau tokios kaip Mango parduotuvės prekių grąžinimo taisyklėmis. Kiek perku drabužių ir Zara, Reserved, HM ir kt.visad gaunu prekes į namus ir joms netikus, kurjeris nemokamai atvažiuoja ir jas tiesiog paima. O pagal Mango taisykles, prekių grąžinti š parduotuvę negalima, jas reikia išsiųsti registruotu paštu. Čia dar neblogiausia, pasirodo jas reikia siųsti į Vokietiją.. Ir tai man kainavo beveik 8 eur... Visiška nesąmonė, pasimatavau, grąžinau ir dar susimokėjau... Nors užsakymas buvo virš 60 eur.. Daugiau niekada iš šios parduotuvės internetu nebepirksiu.
Drabužiai stilingi ir gan kokybiški
Pristatymas per ilgas, prekių grąžinimo sąlygos neadekvačios

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

kitiniuks

Didelis drabužių pasirinkimas

Drabužių parduotuvė už labai prieinamą kainą.Turi didelį pasirinkimą.Drabužiai kokybiški. Pardavėjos malonios ir visada padeda išsirinkti geriausią variantą.Viskas išdėstyta patogiai, todėl nesunku rasti tai ko reikia.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

GinTra

Madingi drabužiai

Labai gražūs rūbai šioje parduotuvėje, labai dažnai užsuku. Ypatingai gražūs būna švarkeliai. Deja, retai randu savo dydžių, kadangi nešioju xs, labai sunku atrasti tikrąjį xs šioje parduotuvėje, nes visi būna padidinti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gintariukeas

Viena mėgstamiausių drabužių parduotuvių

Dievinu šią parduotuvę - rūbai stilingi, naujoviški, galima rasti tikrai išskirtinai atrodančių drabužių, aksesuarų. Pačios parduotuvės įprastai būna labai erdvios, didelės - visada galima rasti patinkančių rūbų, aksesuarų. Taip pat patinka, kad nuolatos būnu daug drabužių su nuolaida, galima pirkti internetu. Kainos vidutinės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

zajecas

Drabužių kokybė, bei pasirinkimas puikus.

Puiki parduotuvė, atėjau,suradau bei išejau su šypsena,pardavėjos labai malonios, padeda išsirinkti bei nevinioja žodžio į vatą ir neskatina pirkti kuo brangesnės prekės,todėl rekuomenduoju šią parduotuvę.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Drabužių parduotuvė

Labai stilingų ir jaunatviškų rūbų parduotuvė. Dažnai lankausi šioje parduotuvėje, nes galiu joje rasti tiek laisvalaikiui drabužių, tiek klasikinių. Kainos nėra didelės, bet kokybė labai gera. Drabužius nors ir dažnai skalbiu, bei rengiuosi, bet jie nenusidėvi. Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai