Atsiliepimai

Makalius

www.makalius.lt

Atsiliepimai

Rima

Dėl kelionės

Sveiki, norėčiau padėkoti Makaliui už puikią kelionę į Saremų salas. Viskas buvo tiesiog nuostabu. Gidė Laimutė labai šauni, niekur nereikėjo skubėti, visur suspėjome laiku. Netgi aplankėme tai kas nebuvo parašyta. Labai ačiū.

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sonata

Padėka

Sveiki!Norėjau padekoti Makaliaus kompanijai!Per Naujus Metus vykome į Saremu salas.Ši kelionė buvo nuostabiai suorganizuota,o gidė Laimutė Širvydienė iš tiesų labai profesionali, patys geriausi atsiliepimai. Sužinojome labai daug informacijos! Taip pat noriu padėkoti ir ir nuostabiems vairuotojams! Ačiū dar kartelį visiems!!!

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Laima

Puiki kelionė autobusu į vyno šventę Meisene

Norėčiau padėkoti Makalius.lt už puikiai organizuotą ką tik įvykusią nebrangią kelionę į Saksoniją ir vyno šventę Meisene 09.28-10.01. Puikiai sudaryta programa, per trumpą laiką pamatėme nemažai, bet ir ne per daug, jog labai nuvargtume - buvo skirta pakankamai laisvo laiko poilsiui ir savo reikmėms. Aplankėme ir įspūdingo grožio gamtos šedevrą Saksonijoje, ir puikius miestus Vroclavą, Drezdeną bei Meiseną, kuriame ir vyko nuotaikinga vyno šventė, padariusi nepakartojamą įspūdį, kaip gražiai miestelėnai ir miesto svečiai gali švęsti. Viešbutis Lenkijoje buvo labai paprastas, ankštokas, bet švarus, o viešbutis Vokietijoje viską kompensavo, nes buvo tiesiog puikus. Pusryčiai skanūs, sotūs. Gal kiek nepasisekė tai, jog teko sėdėti gana ankštoje vietoje autobuse, nes ne visi tarpai tarp sėdynių buvo vienodi, nors autobusas tikrai apynaujis. Skiriu padėką puikiems vairuotojams iš Vilnedos Valdemarui ir Genrikui, kurie buvo labai korektiški, mandagūs ir paslaugūs, tuo pačiu visai neįkyrūs. Nustebino, kad savo atsivežtais dviračiais jie taip pat pažindinosi (arba eilinį kažkelintą kartą mėgavosi viešnage) su lankomais miestais, tiesiog šaunuoliai. Ypatingą padėką skiriu gidei Danutei, kuri yra Kelionių vadovė/ Gidė iš didžiosios raidės! Buvo tiesiog malonu klausytis jos pasakojimų autobuse bei lankomuose objektuose, istorinius faktus apipinant įdomiomis istorijomis ir pikantiškomis detalėmis. Jautėme Danutės kompetenciją, inteligenciją, gebėjimą valdyti kolektyvą, nepaisant didelės ir charakterių, ir interesų įvairovės. Mums pasisekė, kad šioje kelionėje mus lydėjo toks šiltas, nenuobodus ir puikiai organizuotas vadovas. Makaliui dėkojame už malonų siurprizą, kuriais jis paprastai mėgsta stebinti keliautojus - tą patyrėme ne pirmą kartą. Labai rekomenduoju keliauti su Makalium, tą darysim toliau ir patys, o ypač pasiseks, jei kelionėje lydės gidė Danutė. Geriausios kloties ir naujų įdėjų kuriant programas linkiu Makaliui ir jo kolektyvui!

Atsiliepimas parašytas: 2018.10.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tiesiog

Esu labai pasipiktinusi

2018-08-04 buvo kelionė autobusu į Venspilį. Kažkoks tai nesusipratimas, atrodė, kad gidė dirba pirmą dieną. Jokio organizuotumo, vedžiojo po gatves, palei daugiabučius. Į šventę nukeliavom jau jai baigiantis. Susidariau įspūdį, kad Venspilije apart daugiabučių ir juros nėra į ką žiūrėti. Esu labai nusivylusi. Kelionės labai laukiau kelis mėnesius, bet teko labai nusivilti. Bandėm gidei sakyti, kad ne daugiabučių atvažiavom žiūret, tai ji įsižeidė ir su grupe nebebendravo.
Blogai suorganizuota diena

Atsiliepimas parašytas: 2018.08.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Inga

PADĖKA

Norime padėkoti MAKALIUS.lt už puikiai organizuotą kelionę į Šveicariją 2018 07 21 - 27 d. Atskirą PADĖKĄ reiškiame kelionės gidei LINAI ne tik už puikiai pravestą kelionę, didelę kompetenciją, rūpestingumą, pareigingumą, bet ir už neįkainojamą pagalbą atsitikus mums labai nemaloniam įvykiui. Džiugu, jog Makalius.lt turi tokią nuostabią kelionių vadovę! Taip pat labai dėkojame vairuotojams VALDEMARUI ir HENRIKUI iš VILNEDA bei kelionės bendražygiams už moralinę ir kitokią pagalbą. Malonu žinoti, jog esant bėdoje visada gali sulaukti pagalbos. Ačiū. Tomas, Inga ir Gabrielius

Atsiliepimas parašytas: 2018.07.31

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Justina

Kelionė autobusu

Labai džiaugiamės pasirinkusios kelionę Praha-Viena-Budapeštas. Namo sugrįžti nenorėjome, nes kelionės laikas prabėgo taip greitai. Norėjosi važiuoti ir klausytis gidės Danutės pasakojimų.Teko pamatyti namažai šalių, tačiau neteko sutikti tokios organizuotos, šiltos, nenuobodžios gidės Danutės. Didelis didelis ačiū poniai Danutei, o mes lauksim kitos vasaros kada galėsime vėl su Jumis pakeliauti.
Geras autobusas, puikiai suorganizuota kelionė dėka gidės Danutės
Nėra

Atsiliepimas parašytas: 2018.07.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rasa

Kelione i vokietija

Grįžtame šiuo metu iš kelionės heide parkas ir serengeti safari. Kelionė nuostabi ir pilna įspūdžių. Linkėčiau visiems čia nuvykti. Suorganizuota viskas puikiai. Viešbučiai kaip trijų žvaigždučių labai geri, autobusas patogus ir kas kelias valandas sustodavo. Esame labai dėkingi MAKALIAUS komandai už gerai praleistą laiką, o labiausiai gidei Danutei, kuri labai taktiška, mandagi ir vedlė iš didžiosios raidės. Ačiū JUMS.
Vieta viešbučiai GIDĖ
Nebuvo

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kristina

Nuostabus Makaliaus kolektyvas

Norim nuoširdžiai padėkoti Makaliaus kolektyvui už supratingumą. Ďėl asmeninių priežasčių negalėjome išvykti į kelionę (avansas buvo sumokėtas). Makaliaus kolektyvas atsižvelgė i mūsų asmenines problemas ir leido pasikeisti keliones datas. Kelionė atidėjom pusmečiui į priekį.
Tikrai nuoširdžiai sakome ačiū - ateity keliausime tik su Makaliumi :)
Edmundas ir Kristina

Atsiliepimas parašytas: 2018.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Makalius – pavyzdys visiems

Makalių šiandien žino visi. Jis ne tik nuolat rašo straipsnius apie keliones, nemokamus patarimus ir gudrybes, bet ir siūlo idealias kainas biudžetinėms studentų kelionėms. Jo tinklapyje yra ir keliautojų forumas. Reguliariai tikrinant Makaliaus tinklapį, tikrai galima pačiupti gundančių kelionės pasiūlymų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Viskas puikiai

Tikrai būna gerų akcijų, bei pasiūlymų. Patinka kaip stipriai išvystytas socialinių tinklų marketingas, bendravimas toks šiltas ir malonus. Čia stengiuosi ne tik dėl gerų kainų, bet ir dėl to, nes žinau visą Makaliaus atsiradimą, tai norisi remti tokius verslininkus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai