Atsiliepimai

Luminor (DNB bankas)

www.luminor.lt

Atsiliepimai

Birute

Prastas paslaugų organizavimas

Paprasta paslauga, kaip studento pažymėjimo atsiėmimas, užtruko pusę valandos. Buvo paskirtas konkretus atsiėmimo laikas. Atvykus į banką, jokių nuorodų, kur galima eiti be eilės būtent paskirtu laiku nebuvo (išankstinės informacijos apie tai irgi nebuvo), todėl atsispausdinus bilietėlį, teko laukti su visais. Konsultantė pasimetusi, pamiršusi, kaip atlikti paslaugą, kvietėsi pagalbą, tačiau buvo maloni, padėkojo už laukimą, todėl jai didelių priekaištų neturiu. Tačiau linkiu Luminor, kad užtikrintų, jog darbuotojai greitai ir efektyviai galėtų teikti paslaugas.
Ir dar vienas pastebėjimas- ant kaklo (tiksliau ties pilvo sritimi) kabantys darbo pažymėjimai nusisuka, todėl klientas net nemato žmogaus, su kuriuo bendrauja, nei vardo, nei pareigų. Tiesą pasakius, nuolat lankantis Swedbanke ir matant puikiai organizuojamą ir atliekamą darbą, netgi tokios, atrodo, smulkmenos Luminor banke paliko prastą įspūdį ir neplanuotai sugaišo ir taip spaudžiantį laiką. Sėkmės tobulėjant.
Konsultantė maloni, besišypsanti.
Neužtikrinamas darbuotojų profesionalumas, prastai organizuotas priėmimas paskirtu laiku.

Atsiliepimas parašytas: 2018.08.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Olga

Siaubinga el. bankas

Blogiau ir būti negali. 2 kortelės, 2 skirtingi sąskaitos numeriai. Pavedimas tarp savo sąskaitų tai kažkas. Teoriškai turėtų būti akimirksniu, bet gi ne. Norint padaryti pavedimą sėdį ir žiūri ilgai ir nuobodžiai kada gi pinigai iš tavo sąskaitos A pateks į tavo sąskaitą B. Aj, dar po būklės mokėjimas "įvykdytas" pinigai nebus prieinami iškarto - matysite nuosavos lėšos viena suma, o likutis kita.

Atsiliepimas parašytas: 2017.10.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintare

Aptarnavimas pakeltu tonu Ozo padaliny

Banko konsultantė Ozo banko padaliny bendrauja pakeltu tonu, paklausus kodėl nuskaitomas toks mokestis atsako, kad taip gaiśtamas BRANGUS darbuotojų laikas :(
Nėra

Atsiliepimas parašytas: 2017.09.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dead02

Nepatogus naudotis

Bankas vienas blogiausiu, kokiais tekia naudotis. Nepatogi el.bankininkyste, nėra nuolaidų jaunimui, aišku nevisiems aktualu. Jei nebūtų būtinybės aplenkčiau šį banką.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sarasnoos

Nevertas dėmesio bankas

Interneto bankas nėra patogus, nors ir DNB vis atsinaujina, išleido mobiliąją programėlę, tačiau valdymas nėra toks paprastas, kaip konkurentų. Dar didelis minusas, jog nėra taikomos jokios lengvatos jaunimui. Apibendrinant, yra tikrai vertesnių dėmesio bankų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

bambalis88

Puikus banko įkainiai

Puikūs banko pavedimo įkainiai vedant į kitus Lietuvos bankus, žinant tai jog ji išduoda ir "VISA" kortelę, tai didelis pliusas - nes SWEDBANK to neduoda jaunimui. Bet kiek mažai DNB bankomatų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

DNB labai painu

Pats esu pasirinkęs kito banko paslaugas, bet mama naudoja DNB. Ir kažkada čia prašė padaryti pavedimą į kitą banko sąskaita, na tai atsiprašant prasiknisau kokias 20min. kol viską išsiaiškinau kaip tai padaryti. Labai sudėtingas e-bankininkystės valdymas, sunkiai skaitomas šriftas, nežinau paliko labai neigiamą įspūdi, manau kad kiekvienam vyresniam žmogui, tai sudaro papildomų sunkumų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Revoltino

neįtikėtinai nepatogu

DNB paslaugas negaliu vertinti, kadangi nesinaudojau niekuo, išskyrus kortelę ir e-banko paskyros paslaugomis. po swedbanko tai tiesiog terroras kažkoks buvo man, neįtikėtinai nepatogi sistema, pervedimų istorijos dar reikia gerai paieškoti sistemoje, viskas ko dažniausiai reikia "ne po ranka", reikia kelių paspaudimų ir dar pagalvoti kurią skiltį rinktis.. Begalo nepatogu, tie TAN kodai irgi nesąmonė mano nuomonę. Vien dėl e-paskyros nepatogaus valdymo nesirinkčiau šito banko, bet čia tik mano nuomonė, gal kažkam patinka

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blofeld

Neblogas, bet trūkumų yra

Taip pat vienas geresnių Lietuvos bankų. Viskas kaip ir gerai, neblogos kortelės, (Visa/mastercard), kurios suteikia nemažai galimybių apsipirkti internete, tačiau šiek tiek nuvilia, kad jaunimui nėra skiriamos kokios nors lengvatos kaip Swedbank, taip pat kartais gali erzinti TAN kodai, nors tai ir prideda saugumo.
Mobilioji programėlė gan nebloga, nors ir senovinio dizaino.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

kitiniuks

DNB Bankas

Į šį banką perėjau prieš maždaug 11 mėnesių. Klientų aptarnavimas tiek telefonu tiek banko skyriuje yra aukščiausio lygio. Kortelės mokesčiai nedideli. Taip pat labai patinka mobilioji aplikacija, kuria yra itin lengva ir patogu naudotis. Galiu pasakyti, kad tai yra vienas geriausių bankų Lietuvoje ir rekomenduoju jį visiems kurie dar abejoja.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai