Atsiliepimai

Atsiliepimai

sveiki

Prastos kurjerio paslaugos

Vieną dieną ryte atsiunčia SMS, kad šiandien bus pristatytas siuntinys. Visą dieną tylu ramu, vėliau pasitikrinu siuntos sekimo istoriją ir matau, kad po pietų siuntinys buvo grąžintas į siuntų skirstymo skyrių. Apie tai nebuvo pranešta. WTF?
Apskritai, iš kur man žinoti, kokiu dienos metu bus pristatyta siunta? Turiu visą dieną kimarinti namie ir galiausiai vis tiek nesulaukti?
Anyway, kitą rytą vėl gavau tokį patį SMS kaip prieš tai, tačiau šįkart siuntą pristatė po pietų ir kurjeris susisiekė prieš pusvalandį (už tai galėčiau duoti ir antrą žvaigždutę). Kurjeris, suraukęs šikną (galimai jautėsi prasikaltęs), žaibišku greičiu padavė siuntinį ir nubėgo į busiką, nespėjau net paklausti, kas nutiko praeitą dieną.
Žodžiu, jei rinktis LP Express, tai nebent per paštomatą.
-
Surašyta atsiliepime

Atsiliepimas parašytas: 2020.08.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Digma

Pati blogiausia siuntu pristatymo paslauga

Pati blogiausia siuntų pristatymo paslauga.! su kurią teko susidurti. Kai iš jų gauni žinutė,kad kurjeris pristatys siuntą, galų gale per visą dieną taip niekas ir neatvažiuoja, kitą dieną išvys jokių žinučių,jokios informacijos apie siuntinį negaunu.Tada pati skambinu, man pasakė kad perskambins kai sužinos apie mano prekę. Bet tyla. Šiandien jau 3 diena, kaip aš nesulaukiu nei siuntinio, nei skambučio...nieko. Pinigai sumokėti, o prekės nėra.
Nėra privalumu.
Vien trūkumai

Atsiliepimas parašytas: 2020.07.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

.

Blogiausias siuntų pristatymas

Blogiausias siuntų pristatymas, su kuriuo teko susidurti. Kai iš ryto paskambina kurjeris ir sako, kad pristatys siuntą, galų gale per visą dieną taip niekas ir neatvažiuoja, kitą dieną iš ryto vėl tas pats kurjeris skambina ir sako, kad pristatys siuntą, vakare paskambinus kurjerius išgirsti, kad siuntą paėmė kitas kurjeris. Skambini į paštą, sakai, kad rytoj išvažiuoji atostogų ir siuntą turi gauti šiandien, nes per dvi dienas taip niekas ir nesugebėjo jos pristatyti, darbuotoja pažada, kad susisieks su kurjeriu, kad siuntą tikrai būtų pristatyta šiandien, galu gale siuntos taip ir negauni. Žmonės visiškai neatsakingai dirba savo darba, blogiausia aptarnavimo kokybė ir kurjerių bendravimas su klientai

Atsiliepimas parašytas: 2020.06.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kliente MB

Labai operatyviai pristatyta siunta

Ačiū kurjeriui A. Uždaviniui už puikiai atliekamą darbą. Siunta buvo pristatyta tą pačią dieną, labai greitai ir operatyviai. Smagu, kai yra tokie darbuotojai, kuriems rūpi jų darbas. :)

Atsiliepimas parašytas: 2020.06.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rasaza

Veža kur nori

Esu labai nepatenkinta pristatymu. Kodėl siuntas pristato į atseit artimiausią paštomatą, o ne į tą kur užsakyta. Jeigu nėra galimybės palikti ten kur reikia, kurjeris turėtų paskambinti ir klausti, ar man bus galimybe paimti iš kitur... o gal aš sutinku palaukti ir pasiimti kitą dieną. Bet ne- jie daro pagal save ir tik žmogaus problema, kaip tu paimsi.. nors vaziuoti reikia apie 10km visai ne į tą pusę...arba skambinėk i jų ofisą, keitaliok, nors susisiekti su klientu yra tiktai ju prievolė. Ir taip prostatymo kaunos didelės, o jei dar atliekamos blogai...

Atsiliepimas parašytas: 2020.06.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Nuvilentis pristatymas

Siunta buvo adresuota namų adresu, o kurjeris nei skambino, nei pasiteiravo ar sutinku, kad siuntą paliktu kitur. Visai neatsakingas darbuotojas. Už pristatyma iki nurodito adreso sumokėta, o kurjeris nusprendė kad siunta gali palikti kur jis nori. Žiauru, o kas atsakytu jei ding siunta?
Neatsakingas darbuotojas

Atsiliepimas parašytas: 2020.05.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

NEMALONUS KURJERIS

Chamas štai kaip galiu pavadinti kurjerį kuris nesugeba su klientais elgtis mandagiai. Mane aprėkė,išvadino melage, kur tai matyta jei žmogus nemoka skaityti tai atsiprašau ne mano rūpestis. Apie laikymo sąlygas dėl karantino patyliu, kaukės neturi, pirštinių nėra. Ir dar prie mažamečių vaikų mane įžeidinėja, tai taip pas jus dirba žmonės, žinote net šlykštu darosi nuo tokių.

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rugile

Neatsakinga įmonė

Tragedija. Siuntą užsakytą į paštą numetė į už 12km esantį paštomatą, kur viešuoju net neįmanoma nuvykti. Paštomatai irgi veikia tragiškai, tai nepriima apmokėjimo, tai neatidaro skyriaus ir pinigus nuima, opcijos atidaryti dar kartą nėra. Pinigų negrąžina..
Neprofesionalu, nepatikima.

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Šarūnė

Kurjeriai matomai apsimelavę

Net ne karantino metu, buvo paskambino kurjeris, pasakiau kad namie, atvažiavo į kiemą, žiūriu per langą, laukiu kol siuntą atneš, ir gaunu žinutę, kad nepavyko kurjeriui su jumis susisiekti, del to siunta nepristatyta, puoliau iškart skambint, nes mašina užvesta, galvoju kas čia dabar išvažiuos ir siuntos neduos, sako nekreipkit dėmesio čia, tuoj atnešiu. Na atnešė bet kam tos melagystės... O dabar karantino metu išvis balaganas. Visos kitos įmonės kurios veža siuntas, puikiai susitvarko su situacija, nei prieš karantiną nei jo metu nebuvo jokių trugdžių, viskas profesionaliai. Bet aišku ne LP Express...vakar gavau žinutę, kad šiandien su jumis susisieks kurjeris atveš siuntą, niekas nesusisieke tik 17.07 val. Gavau dvi žinutes iškart,pirmoji kad nepavyko su jumis susisiekti, paskambinkite kurjeriui, o antroji, kad kurjeriui nepavyko įteikti siuntos skambinkite tokiu ir tokiu numeriu, kad nurodyti į kokį paštomatą. Nervas paėmė, net niekas neskambino, nei pati val begyje su niekuo nekalbėjau telefonu, taigi užimta nebuvo. Na tai skambinu kurjeriui, tel išgirstu, kad nėra galimybės susisiekti. Skambinu kitu nurodytu numeriu, kad užregistruoti siuntą į paštomatą, niekas nekelia, darbo laikas turbūt pasibaigęs buvo. Na ir kitą dieną ryte gaunu vėl žinutę, kad kita siuntą gausiu šiandien, jau pietūs, manau vėl negausiu, darbo gale parašys, kad vėl nepavyko susisiekti, cirkai. Konsultantei šiandien prisiskambinus, ji man aiškina kad nepavyko jums prisiskambinti, sakau kad niekas neskambino, na ji tai ignoruoja kelis kartus, tai sakau ir šiandien tas pats bus. Sako jei šiandien nepavyks susisiekti galiu pažymėti, kad iškart įdėtų į paštomatą. Tai sakau žymėkit, nes prisiskambinti sudėtinga. Susidaro vaizdas kad kurjeriems reikia pažymėti jog neprisiskambino dėl kažkokių priežasčių. Betvarkė, dabar jei ka užsisakinėsiu prieš tai paklausiu per ką siunčia, nenoriu turėt reikalų su Lp Express, nes nuo pat pirmo karto, kažkokie nesusipratimai, net ne karantino metu. Melagiai ir tiek...

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Brigita

Pati blogiausia

Sveiki, dabar karantinas ir jus man siūlote eiti į kitą miesto galą pasiimti siuntą? Jeigu nežadate perkelti ten kur man reikėjo, galite siuntą siųsti atgal
Nėra
Neatsižvelgia į kitus žmones tik į save

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

vasilij
givenu kovo 11osios gatvei vilnius.cia yra lp express terminalas maxima xx,o mano siunta buvo palikta tiskeviciaus g.22 lp express terminale uz 20km nuo musu maximos lp terminalo.ant siuntos tikrai uzrasitas adressas,ar sunku atidzei paziuret,turbut sekancia siunta bus palikta gal kitam meste.nusiviliau

vasilij parašė klausimą 2020.02.15

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Agnė
Sveiki.man rodo internete kad mano siuntinis vietoj.bet man neatsiuncia sms zinutes su atrakynimo zinute ka daryt?

Agnė parašė klausimą 2018.11.08

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
rokas
Paskambinkit info telefonu jis nurodytas ant pastomato.

rokas atsakė į klausimą 2018.11.17

Netinkamas atsakymas? Pranešk

Jurgita
Sveiki, užsisakiau siuntą ir kai ji atėjo gavau žinutę ir LP Express. Nuvykus atsiimti, suspaudžiau kodą ir jis netiko. Kaip man atsiimti savo prekę?

Jurgita parašė klausimą 2018.09.20

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti