Atsiliepimai

Atsiliepimai

sauliusfm

Labai patogi, tik nervuoja baterijas įkraudinėti

Naudoju šią pelę darbe jau 4 metai. Tikrai labai patogi ir smagi. Lyginant su visokiom Acme tai ši nerealiai patogi rankoje. Minusas tas, kad reikia baterijos pelei AA. Aš naudoju įkraunamą tai kas mėnesį įkrovus užtenka.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ewaldux779

Patikima pelė

Metai iš metų naudoju šios firmos peles. Ir dar nei karto nenuvylė. Tiek prie laptopo tiek prie stacionaraus puikiai veikianti ir tinkanti pelė. Kitų firmų net nemeginu ir nemanau, kad mėginsiu

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Versus1994

Nebloga

Viskas su pelyte kaip ir neblogai, dar iki dabar naudoju (apie metus laiko). Su šią pelyte yra du pasirinkimai: naudoti kraunamas baterijas, neišlaidaujant naujoms baterijoms pirkti, nes man naujų reiktų kas 2 savaites, arba išlaidaut ir pirkt naujas. Minusas perkant naujas baterijas - išlaidos, minusas naudojant kraunamas - pelytė šiek tiek stringa, naudotis galima, bet ne ypač malonu. (su laiku pripranti)

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Gera pelytė

Taigi jau daugiau kaip 3 metus naudoju šią pelę ir jokių nusiskundimų ja neturiu. Patogi rankai, galima pasirinkt įvairaus dizaino spalvų. Rekomenduoju visiems, kurie naudojasi tiek stacionariu, tiek nešiojamu kompiuteriu. Maža pelytė, kuri gali tilpti net į kišenę. Lengvas instaliavimas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai