Atsiliepimai

LIUKS kebabai

facebook.com/liukskebabai

Atsiliepimai

Bigelytė

Nenormalu

Jei kas darbuotojom nepatinka, tai tegul bent nerodo savo kreivų rožų :) 2019.05.14 ~19:45 Koldūnų virėja apgailėtina. Apgailėtina kai miesto centre turiu matyt tokius veidus.
Skanu
Aptarnavimas katastrofiškas

Atsiliepimas parašytas: 2019.05.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Emilija

Nerekomenduoju!

Šiandienos užsakymas kažkokia tragedija! Merginos alio??? gal užmigusios?? Dvi porcijos koldūnų ir nei prie vieno nepridėtas padažas, beje, negavau nei servetėlių, šakučių ar šaukštų!

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Erika

neskanūs kebabai

Tokio neskanaus kebebo dar nesu valgiusi! Jautėsi kažkokia tarsi rūgštis, apie mėsos skonį geriau patylėsiu... Parsivežėm visai šaltus, nes nebuvo įdėta į foliją. Merginos matyt nesupranta kas yra higiena, nes prie maisto buvo su palaidais plaukais ir dar be kepurių... Labai nerekomenduoju!!!

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Zanas

sugedęs maistas

užsakiau vakar senamiestyje vyšnių kiaulieną. Kai atnešė maistą, jautėsi acto kvapas ir mėsa buvo lyg guminė. Dabar jau 8 valandas nei gyvas, nei miręs nuo tokio maisto. Venkite kaip ugnies tokių įstaigų.
sugedęs maistas

Atsiliepimas parašytas: 2018.11.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lina

Plaukai???

Nu maistas kaip maistas, bet nesuprantu kaip gali dirbt prie maisto su besiplaikstančiais plaukais??? Kur jūsų kepurės? Šitą pastebėjau šalia girstupio. O kai gavau užsakymą į namus (nežinau iš kur veža) tai pasišlykštėjau. Seniai maisto higiena gal tikrino jūs?
Skanus maistas
Nehigieniškas darbas

Atsiliepimas parašytas: 2018.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Flintas

Šilainiai

Šilainiuose tampsiaplaukė pardavėja super maloni! :) Vien dėl jos ėjom ten pirkti. Na šviesi buvo kažkokia, tai irgi maloni :)

Atsiliepimas parašytas: 2018.02.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Simona

Suprastejusi kokybe

Ankščiau kebabai budavo skanūs, dabar Girstutyje kebabas skęsta neaiškiam rugščiam padaže... mėsos labai mažai taip pat įpakavimas viskas krenta kebabas šaltas .. ir nežinau kas su personalu, bet labai atbaidantis tokie visi pasikėlę net nemalonu užsisakyti .. pilies liuks kebabuose bent malonus personalas. Sushi taip pat valgiau, bet pilvą pradėjo skaudėt neaišku ko po pavalgymo... gaila
Turi tv girstutyje laikas neprailgsta laukiant :D

Atsiliepimas parašytas: 2017.11.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

simonasruo

Šilainiai

Tenka dažnai apsilankyt Šilainių liuks. Tamsaplaykė padavėja labai maloni, koldūnai labai skanūs, didelis kebabų pasirinkimas, greitai viskas padaroma.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

GinTra

Labai suprastėjo šie kebabai

Paskutiniu metu labai suprastėjo šie kebabai, esantys prie girstučio. Mažai mėsos, viskas skęsta padaže. Kažkodėl kebabo nebededa į foliją, o deda į kažkokį neaiškų maišą, per kurį viskas bėga, o kol parsiveži namo, jis būna visiškai atšalęs.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Skanūs kebabai bet mažai

Skanūs kebabai, bet mėsos mažai sakyčiau, jei nori tipo pirk už papildomą kainą... Yra geresnių kebabinių kur tikrai pakankamai prideda mėsos ir užtenka, o čia jei nori jau būti sotus turi imt papildomai mėsos ir kitų priedų. Kainos taip pat sukeltos gan nemažai... Na bet kai norisi užkąst ir nėra kito pasirinkimo - sueina.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai