Atsiliepimai

Atsiliepimai

Rasa

Neliuks kebabai

Prieš keletą metų pirkdavau kebabus tik Liuks kebabuose. Pabandžiau vėl-buvusio skonio nei pėdsakų nelikę! Mėsa sausa, kieta, ir tos vos keli gabaliukai. Padažo turbūt arbatinis šaukštelis ant dugno. Skonio nerasta, lyg vatą valgytum.Nusivyliau visiškai. Kad šitaip sugadint maistą tai sugebėjimų reikia. Žmonės, darykit išvadas, nes tuoj užsirauks bizniukas!

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Andrius

Praščiausia kebabinė kokioje tik tekę valgyt

Valgėme kebabus lėkštėje. Buvome labai alkani, bet net tai nepadėjo. Vištiena tragedija, sausa, sprangi nors ir mažai jos. Kelios bulvytės permirkusios aliejuje na ir visai šitai vemalu puokstei dar kebabininkes slenkantys plaukai lėkštėje.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Brigita

Sudegęs maistas??

Liux kebabine, Kaune, kalniečiuose. Mini čeburekiukus atidavė sudegusius:/ padažai sumaišyti, vietoj pikantiško česnakiniai???? Kebabe mėsa gabalais supjaustyta tarsi kotletu būtų pridėta:|

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Justina

Draugiškumas

Tenka naktį apsilankyti Girstučio "Liukse". Maistu niekada nesiskundžia, skanu. Merginos draugiškos, kažkada palikau namie žiebtuvėlį, norėjau parūkyti, kol laukiau maisto, tai surado kuo prisidengti, nors pačios nerūkančios.

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Nemandagumas

Maistas tikrai nėra blogas, atvirkščiai negu darbuotojų bendravimas. Suprantu, ką reiškia dirbti su žmonėm, bet elementaraus mandagumo manau reiktų pasimokinti. Akis varto, dūsauja, paskutinį kartą kai buvau buvo nepatenkinta ir garsiai išreiškė nuomones nes nebuvome iš karto išsirinkę ko norime. Tikrai nemalonu sugrįžti žinant, kad yra toks aptarnavimas :)
Bendravimas

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Bigelytė

Nenormalu

Jei kas darbuotojom nepatinka, tai tegul bent nerodo savo kreivų rožų :) 2019.05.14 ~19:45 Koldūnų virėja apgailėtina. Apgailėtina kai miesto centre turiu matyt tokius veidus.
Skanu
Aptarnavimas katastrofiškas

Atsiliepimas parašytas: 2019.05.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Emilija

Nerekomenduoju!

Šiandienos užsakymas kažkokia tragedija! Merginos alio??? gal užmigusios?? Dvi porcijos koldūnų ir nei prie vieno nepridėtas padažas, beje, negavau nei servetėlių, šakučių ar šaukštų!

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Erika

neskanūs kebabai

Tokio neskanaus kebebo dar nesu valgiusi! Jautėsi kažkokia tarsi rūgštis, apie mėsos skonį geriau patylėsiu... Parsivežėm visai šaltus, nes nebuvo įdėta į foliją. Merginos matyt nesupranta kas yra higiena, nes prie maisto buvo su palaidais plaukais ir dar be kepurių... Labai nerekomenduoju!!!

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Zanas

sugedęs maistas

užsakiau vakar senamiestyje vyšnių kiaulieną. Kai atnešė maistą, jautėsi acto kvapas ir mėsa buvo lyg guminė. Dabar jau 8 valandas nei gyvas, nei miręs nuo tokio maisto. Venkite kaip ugnies tokių įstaigų.
sugedęs maistas

Atsiliepimas parašytas: 2018.11.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lina

Plaukai???

Nu maistas kaip maistas, bet nesuprantu kaip gali dirbt prie maisto su besiplaikstančiais plaukais??? Kur jūsų kepurės? Šitą pastebėjau šalia girstupio. O kai gavau užsakymą į namus (nežinau iš kur veža) tai pasišlykštėjau. Seniai maisto higiena gal tikrino jūs?
Skanus maistas
Nehigieniškas darbas

Atsiliepimas parašytas: 2018.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai