Atsiliepimai

Lietuvos geležinkeliai

www.litrail.lt

Atsiliepimai

Diana

Smagi vasaros kelione, tik per šalta

Normali žmogui priimtina oro temperatura yra 24-27 laipsniai. Pats vaziavimas traukiniu patogus, bet nezinojau, kad reikia kailinius pasiimti. Mašinistas matyt kitaip supranta kondicionavima ir nusprende keleivius pašaldyti. Žmonės kosejo nuo vidurio keliones, as irgi islipau su skaidancia gerkle. Siaip tai sveikiausia laikyti kondicionieriaus temperatura 25 laipsniai, ar auto, ar ofise ir manau traukinyje irigi

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Kelionė maloni, tačiau kartais erzinanti

Beveik dievinu Lietuvos geležinkelius. Vagonai dideli ir patogūs (ypač naujieji). Aptarnavimas malonus. Elektroninė bilietų pirkimo sistema ne tobula, tačiau savo paskirtį atlieką. Tačiau yra daug užknisančių dalykų: pvz., važiuojant kas 5 min pasikartojantis kvailas įspėjimas apie "paliktus įtartinus daiktus praneškite 112". Norisi sudaužyti tą garsiakalbį. Arba vos ne kas trečią kelionę smarkiai vėluojantis traukinys, be jokio paaiškinimo nuo personalo.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Traukinys - smagi kelionė

Nors pats esu vairuojantis ir turiu automobilį, bet visai neseniai nutarėme važiuoti į Trakus iš Vilniaus, būtent traukiniu. Tai vikas iš ties puiku, traukinys naujas, švarus, tvarkingas, patogios kėdės. Norėtųsi, kad tik traukinys galėtų važiuoti vos kiek greičiau, bet šiaip puiki transporto priemonė patogumu atžvilgiu.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tomas

Trūksta daug maršrutų

Pats važiavimas yra gan malonus ir patogus. Tačiau gaila, kad jo nedaug. Dabartinis maršrutas, kuriuo renkamasi traukinys pagrinde Vilnius-Kaunas. O daugelis kitų, kurie buvo nuimti prieš tvarkymai taip ir liko nuimti. Gaila.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gurkis

Geriausia transporto priemonė

Į savaitę dažniausiai tenka kelis kartus keliauti į kitą miestą. Geriausias pasirinkimas yra keliauti Lietuvos geležinkelio traukiniais. Visų pirma kainos kaip studentams yra tikrai nedidelės. Prie visa to turint dar ir lojalaus kliento kortelę kaina mažėja dar daugiau, tad galima sakyti keliauju už centus. Traukiniai tvarkingi, naujoviški, patogios kėdės. Aptarnavimas kasose be priekaištų. Kontrolieriai visada malonūs. Kaip dažno keleivis galiu sakyti, kad viskas tikrai puiku. Na per kelis metus buvo tik vienas incidentas, kai traukinys sugedo ir kelionė prailgo trimis valandomis, tačiau tai neišgąsdino ir toliau renkuosi kelionę traukiniais.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai