LIDL parduotuvė atsiliepimai / skundai - Atsiliepimai.lt

Atsiliepimai

Atsiliepimai

NEMANDAGU

Šiandien, 2023.09.26d. Kaune, Islandijos pl lidl’as prie megos. ~20.30-21.45h. Atvažiavau su vyru ir mažu vaiku (9mėn) apsipirkti. Labai norėjom nusipirkti šviežių apelsinų sulčiū, bet bet bet, kai pradėjau leistis sultis pakilo pulkas maistinių muselių, ko pasekoje puse buteliuko sulčių, o pusė liko musyčių, nusivylėm, bet kadangi reikėjo šio to daugiau palikus sultis tiesiog nuėjom apsipirkinėt, einant prie kasų mažoji pradėjo pykt tad pamačius eilę vienoje tedirbančioje kasoje nusprendėm eiti į savitarną. Skanuojant prekes viskas buvo gerai, kol priėjome prie vaikiškų tyrelių, pirkome 2 vienodas nuskanuojam vieną- staigmena neina per kasas ar tai neatitinka svoris nelabai nužiūrėjau kas per bėda. Laukiam. 5-7-9min nusibodo sušunku į kasas kad gal kažkas ateis į savitarną, kasininkė lyg ir sujuda kažką pakviečia maždaug čia vaikas pradeda pykti dar labiau nors jau tupi ant rankų, dar už 5min ateina visa susiraukus darbuotoja, pikta nei labas nei viso gero nei atsiprašau kad reikėjo palaukt na ne tame esmė, patvirtina ir žaibo greičiu dingsta atgal į salės platybes, vyras skanuoja antrą tokią pat tyrele vel tas pats palaukite koncultanto. Nueinu į tą pusę kur dingo mūsų kasininkė (vaikas šiuo metu jau verkia) šūkteliu galit ateit patvirtint?! Atsakymas maždaug toks palauksi atsilaisvins ateis, na ačiū Dievams kad šį kart ateina ta pati kasininkė kažką burpteli bet bent jau padeda viską iki galo suskanuot ir sutvarkyt, bet irgi nelabai patenkinta nelabai panašu laiminga faktu kad iš viso jai dirbt reik. Šiaip lidle apsiperkam dažnai ir viskas patinka bet būtent šiam lidle ne pirmas kartas kai sulčių aparatas nešvarus, darbuotojai nepatenkinti gyvenimu ir aptarnavimas švelniai tarent nekoks.

Atsiliepimas parašytas: 2023.09.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Viktorija

Sausio 13 Lidl

Maža to kad neatitinka kas antra kaina parduotuvei, tai paprašius paiškiti kodėl kaina neatitinka pardavėja sušuko atmerk akis nematai kad kaina yra 20 dienos o šendiena jau 21 diena… idomu kodėl kaba kainos klaidinančios klientus

Atsiliepimas parašytas: 2023.09.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Irtautas

Lidl ir augintiniai

Laba diena Lidl, šiuo metu nėra tokios žvaigždutės kuria galima pažymėti tai būtu -5 -ios. Šiandien teko su mažu šunimi apsilankyti Lidl parduotuvėje Kretingoje, kadangi šunelis tiplo ant ranku buvo paimtas nes atstumai šalia parduotuvės esančių palikimo vietų yra planuoti neturinčio augintinio. Apsaugos darbuotojas pranesė kad su aigintiniais į Lidl prekybos centra negalima paklausus kur yra ženklas atsakymas buvo paprastas apeikite parduotuve rasite. Jūs rimtai ????? Bet dėka Lidl kretingos bendruomenės narių, aptarnavimas buvo aukščiausio lygio nuskanavo sutvarkė viską. Pagarba Jums brangi darbuotoja gaila neisidemėjau vardo. Grįžtant teko bendrauti su augintoju turėtojais kurie telpa į kišenę Lidl politika LT “neleidžia” mažų augintiniu į prekybos centrą. Klausimas brangieji kodėl? Ne su arkliu atjojau. Dar kart noriu padekoti Lidl Kretinga adekvačiam kolektyvui kurie vertina situacija adekvačiai. Ačiū

Atsiliepimas parašytas: 2023.09.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Pirkėja

Bloga patirtis Lidl

08.27 apsipirkome prie Molo prekybos centro esančioje lidl parduotuvėje (Kaunas). Kelias prekes pirkome su programėle (grikius (po 0,89 cnt už pakuote turėjo būti), tepami varškės sūreliai (p 1.59 turėjo būti kaip ir nurodyta prie prekės), riešutų sviestą ( buvo parašyta, kad 2 perkant taikoma 50%)). Pirkome specialiai po kelias pakuotes, kad būtų taikoma didesnė nuolaida tam tikroms prekėms. Priejome prie kasos paklausėme kasininkės ar reikia užtenka priglausti aktyvuotą lidl programėlę. Dėja, pardavėja nieko pati nežinojo. Priglaudėme ir susimokėjome. Išėję iš parduotuvės pradėjome nagrinėti čekį. Kad nuolaidos nebuvo pritaikytos labai nusivylėme. Jaučiamės apgauti, juolab kai su klaidingomis Lidl kainomis scenarijus pasikartoja ne pirmą kartą...
Kasininkai, turi žinoti visus niuansus susijusius su programėlėmis bei nuolaidomis ir visus pirkėjus informuoti.

Atsiliepimas parašytas: 2023.08.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Armonaite

Eiles

Jau nebeeinam i LIDL , amzinai eiles, darbuotojai kaip gyvuliai vaikomi pirmyn atgal, VISADA eiles , TAUPO SAVO PINIGUS KITU ZMONIU LAIKO SASKAITA
Kad gali matyti ant kiek Lietuvos LIDL direktoriai zemos morales
Eiles , eiles , eiles .

Atsiliepimas parašytas: 2023.06.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tikrinimas

Vergija.

Nebeinam į šio tinklo parduotuves jau kurį laiką. Graudu žiūrėti į bendrą vaizdą. Matosi darbuotojai nusikalę, pavargę. Varinėjami kaip gyvuliai per tas ausines. Aiškus darbuotojų trūkimas, eilės milžiniškos, kasa dirba viena ištisai arba daugiausia dvi. Parduotuvėse viskas išmėtyta ir netvarkinga. Tas beviltiškas bandymas, prarandama daug klientų. Kalbu būtent apie visas tris Šiaulių parduotuves. Tikiuosi kituose miestuose valdžia protingesnė pastatyta.
Nėra
Kokybė, kaina, darbuotojų trūkumas

Atsiliepimas parašytas: 2023.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ramunė

LIDL Apsauga

Labai džiaugiuosi Lidl parduotuvės Šiauliuose, Pramonės g. 1a,apsaugos Argus darbu.
Labai operatyviai sureagavo į prarastą piniginę su dokumentais š.m. gegužės 6 d. Sutelkė pajėgas ir greitai pateikė info policijai.
Esu labai dėkinga.
Pagarba.
Įsigilina į įvykį ir geranoriškai padeda.

Atsiliepimas parašytas: 2022.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

JONAS

LIDL nekokybiškų prekių brukėja

LIDL labai blogas aptarnavimas, prekės neišpakuojamos ir nėra pademonstruojamos. Prekių konsultantai tipo užsiėmę, o radus kartais laisvą pareiškia, kad prekę patikrinti ar pirkėjui pademonstruoti neturi jokių galimybių. Anksčiau nusipirkus būdavo galima grąžinti blogą ar nepatikusią prekę, o prieš Naujus Metus parašė visuomenę klaidinančią smulkiomis raidelėmis popiergalį, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu 697 negali būti grąžinamos ar keičiamos prekės ir išvardinta didžioji LIDL pardavinėjamos produkcijos rūšys. Pagal šį raštą LR Vyriausybėje kažkas negerai, kad taip rašo.
Deja, nepatingėjau pasikelti LRV nutarimą Nr. 697 ir kas pasirodo: LIDL rašo visišką melą. Grąžinimui pardavėja gali nepriimti tik visiškai kokybiškas ir prekės aprašymą atitinkančias prekes, kurios prieš parduodant buvo pirkėjui pademonstruotos ir patikrintos. Švelniai tariant LIDL Lietuvos žmones mausto ir bruka nekondicines prekes. Jei prekė nekokybiška ar su defektais, remiantis savo "pisulka", prekės nepriimamos atgal ir pinigai negrąžinami.
Išvada: Kadangi LIDL neturi galimybių patikrinti ir pademonstruoti prekių, ji neturi teisės jų pardavinėti. LIDL neturi persirengimo kabinų, neturi galimybių demonstruoti prekių pavyzdžių, neturi jokių galimybių patikrinti parduodamą prekę parduotuvėje, o esant prekės brokui nebepriima prekių grąžinimui, to pasėkoje LR pirkėjai masiškai yra apgaudinėjami ir mulkinami, parduotuvės vadinami vadovai neprisistato ir net nežinai su kuo kalbi.
Būtina uždrausti LIDL parduotuvėms prekiauti tomis prekėmis, kurių jos neturi galimybių patikrinti, pademonstruoti ir kurių nepriima atgal po pirkimo, nepriklausomai net ir esant brokui.
Turi būti uždrausta LIDL prekyba šiomis prekėmis:
Pateikiame negrąžinamų ir nekeičiamų kokybiškų ne maisto prekių sąrašą:
• Spausdintos knygos, reprodukcijos ir kiti poligrafijos pramonės dirbiniai;
• Kūdikių (iki 80 dydžio imtinai) drabužėliai;
• Pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kiti panašūs dirbiniai;
• Siūti, megzti vyriški, berniukų, moteriški arba mergaičių apatiniai drabužiai;
• Naktiniai marškiniai, pižamos ir panašūs dirbiniai;
• Liemenėlės, juosmenys, korsetai ir panašūs dirbiniai, išskyrus sportines liemenėles, biustjė;
• Mašinos ir mechaniniai įrenginiai;
• Elektros mašinos ir įrenginiai,
• šviestuvai,
• garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatai;
• Optikos, fotografijos, kinematografijos, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisai ir aparatai;
• Antžeminio transporto priemonės;
• Miego čiužiniai;
• Žaislai, žaidimai, išskyrus sporto reikmenis.
Nors rašoma, kad nepriimamos tik kokybiškos prekės, realiai nepriimamos jokios prekės, tame tarpe ir nekokybiškos. Be to, nurodyti prekių kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą, o LIDL taiko visoms prekių grupėms.
-
Pirkėjas pardavėjams šiukšlė

Atsiliepimas parašytas: 2022.02.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Monika111

Jautiena guliašui

Pirkau mėsą guliašui, neparašyta ant pakuotės niekur kuri jaučio dalis visų pirma, mėsa absoliučiai guminė, pasitelkus vyra į pagalbą ir geriausią peili šiek tiek pavyko pasmulkinti mėsa. Bet gavosi tokia kieta ir gumine, kad teko išrankioti ir valgyti vegetariškai. Tai tiek naudos už beveik tris ar keturis eurus. Ir dažnai pasitaiko mesa smyrdanti ir pavargusi, nors galiojimas toli gražu ne pasibaigęs.
Dauguma ne mėsos produktų labai patinka, deja karantino metu nesinori daryt gastrolių po parduotuves, taupant kura ir laika geriau iškart eiti į Maxima
Mėsos produktai

Atsiliepimas parašytas: 2020.12.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ukmergė

Viskas nuostabu ❤️

Apsipirkineju Lidl Ukmergeja, nuostabus aptarnavimas! Nuostabus žmonės dirba ten !
171 parduotuvė yra pati geriausia Lietuvoje ❤️

Atsiliepimas parašytas: 2020.10.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai