Atsiliepimai

La Crepe

www.lacrepe.lt

Atsiliepimai

Krist

Labai blogai

Sekmadienį valgiau La Crepe (Kauno Akropolyje) blynelius su antiena ir tik šiandien (praėjus keturioms dienoms) pasaulis aplink tapo truputį šviesesnis. Žodžiu stipriai apsinuodijau ir pastarosios dienos buvo labai labai liūdnos. Nerekomenduoju, nebent žadate užsisakyti kavos ar arbatos.
Prastas maistas

Atsiliepimas parašytas: 2019.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Erika

Baisu.

Sugalvojusios su draugėmis papusryčiauti šiame restorane (Kauno Akropolyje) manau ilgą laiką sugrįžti čia nebenorėsime. Atėjus restoranas buvo pustuštis (sėdėjo vienas ar du stalai) , tačiau meniu laukėme dešimt minučių padavėjai (vardo nematėme) vaikštant aplink ir mus ignoruojant. Galiausiai pačioms pasiėmus meniu, kol mūsų užsakymas bus priimtas laukėme dar dešimt minučių. Galiausiai blondinė mergina priėmė mūsų užsakymą, be to, kad jinai buvo nemandagi ir nemaloni, mūsų nebuvo paklausta ar sąskaita norime skaičiuoti kartu ar atskirai. Maistas buvo neblogas. Pavalgius, padavėjo taip pat teko laukti nemažai laiko, kad būtų atnešta sąskaita. Paprašius sąskaita paskaičiuoti atskirai, (nes galimybės kartu mokėti tuo momentu nebuvo) mums buvo pasakyta, kad reikėjo ankščiau pasakyti. Apibendrinant, aptarnavimas tragiškas ir su šia problema šiame restorane susiduriame ne pirmą kartą. :)

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Indre

Baisus aptarnavimas

Suprantu kad aptarnavimas ne visur vienodas ir priklauso nuo individualaus žmogaus, todėl patikslinu, kad būtent Eglės (blondinės raudonomis lupomis su dviem kuodukais)) Kauno Akropolio La Crepe aptarnavimas buvo siaubingas mandagumo nulis, laukėmė labai ilgai net neįspėjo dėl to. Kai paklausėme ar ilgai dar laukti išrėžė, kad užkepėles ilgai kepa, laukėm apie 45min.vienam iš mūsų patiekalas taip ir neatkeliavo. Cepelinai garavo padėti o ji tuo tarpu 15min blizgino peilius vietoj to, kad aptarnautų mus. Kai patys nuėjome susimokėti įskaičiavo ir cepelinus kurių negavome, tik paklausta prisiminė net neatsiprašė tik pasiūlė juos išsinešimui..nu kažkas baisaus aptarnavimo įgūdžių nėra visai o dirba aptarnavimo srityje... La Crepe apmokinkite savo darbuotojus o jei jie beviltiški jau geriau net nedarbinkite tokių. Jūsų klientams tokie tik nuotaika sugadina ir padaro nebe klientais.
Aplinka, maistas
Aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2018.01.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

petrasr

Paprasta kavinė

Paprasta kavinė, praktiškai niekuo nesiskiria nuo Charlie Pizza. Bet čia einu tais kartais, kada noriu paragauti bulvinių blynų. Kadangi Charlie jų nėra, o La Crepe juos daro. Blynai būna skanūs, kainos neblogos, aptarnavimas malonus, jauki vieta, galima ir sporto pažiūrėti, yra nemažai televizorių, bent jau Akropolyje Kaune esančioje La Crepe antrame aukšte.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

La Crepe - prasta kokybė

Čia stengiuosi lankytis kuo rečiau, bet jeigu apsilankau, tai retai kada ką nors valgau, nebent tik išgeriu kavos. Šioje vietoje tikrai maisto kokybė yra žema, porcijos taip pat mažos, vienintelis guodžiantis dalykas, tai nedidelės kainos, bei puikios vietos pvz. Gedimino pr. esanti La Crepe.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

GinTra

Nelabai skanus maistas

Dažnai pasitaiko beskoniai blynai, arba porcijos labai mažos. Yra tekę gauti perskrudusį, visą juodą blyną, tikrai nebuvo skanu. Kaina tikrai nemaža, kaip už keletą blynukų būna su viduje nutelos ar šiaip kokiu kitu, pasirinktu įdaru.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

mantisz

Nebloga vieta pavalgyti.

Tai yra visai šauni vieta pavalgymui. Šiame restorane kainos nėra labai didelės, daug nuolaidų būna su kuponais. Maisto porcijos yra pakankamos pavalgymui, tik maisto kokybė nėra pati geriausia.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Geras blynų pasirinkimas

Ši vieta garsėja blynais, kurie yra tikrai skanūs. Anksčiau kainos buvo kiek geresnės, dabar pakilo, bet šiaip viskas gerai. Tik porcijos yra visai nedidelės. Kažin, ar rekomenduočiau šią vietą dėl kažko kito, jei ne blynų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gerutis10

Skanu

Manau kad kaina atitinka skoni, bet ne porcijos dydi. O jeigu norite pavalgyti tai rekomenduoju dienos pietus jie tikrai sotus ir skanus. Išvada skanu bet brangu

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

bambalis88

Šiaulių "La Crepe" skiriasi nuo kitų miestų.

Šiauliuose esanti La Crepe kiek skirasi nuo Vilniuje esančios, sąraše esantys patiekalų kiekis skiriasi nuo kitų, aišku, Šiauliuose padavėjos truputį mandagesnės, bet negaliu pasakyti tai apie visas, kadangi įvairių pardavėjų būna, bet kitos pardavėjos atrodo jog prioritetas joms tik Arbatpinigiai, o ne kliento aptarnavimas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai