Atsiliepimai

Kebab inn

www.kebabinn.lt

Atsiliepimai

agnesa

Netinkamai įvykdytas užsakymas

Šiandien buvo atliktas užsakymas telefonu 10 vnt. kebabų. iš kurių 8 vnt. turėjo būti su pikantišku padažu, 1 su aštriu ir 1 su česnakiniu. atliekant užsakymą buvo atsižvelgiama į kuo paprastesnį variantą (nebuvo didelis skirtingų padažų kiekis) vietoj to buvo padaryti 2 aštrūs kebabai. Aštraus kebabo valgyti buvo neįmanoma. Ačiū Jūsų darbuotojui, kuris nemoka tinkamai telefonu priimti užsakymo. Jeigu būčiau aštraus maisto megėja, tokį padažą ir būčiau pasirinkusi iš karto, deja aštraus maisto netoleruoju. Prašyčiau atidžiau priiminėti užsakymus. 8 kebabai buvo pasirinkti firminiai, kurių sudėtyje turėjo būti šoninė, tačiau tik 1 iš 8 kebabų buvo įdėta šoninė.
Dariaus ir Girėno g. 17, Vilnius.

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ruslan

???

Esu pastovus klientas, Eišiškių pl. Kebabai skanūs, kainos ne per didelės. Bet man įdomu kodėl dirbantis vaikinai neduoda čekio? Padarius užsakymą laukiau čekio, jo paprašius vaikinas vėl pradėjo įmušinėti prekes?? ? Situacija pasikartoja jau ne pirmą kartą

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Basibaisėjau..

Šiandien užsisakėm kebabus lėkštėje, atsivežę namo, bevalgydami surado vyras moters plauką, čia buvo viršūnė, pasibjaurėjau..
Užsisakinėjom dariaus ir girėno 17.
Prie kebabų dirbo panelė..

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Edvin

Baisiai

Esu pastovus klientas Eišiškių pl kebab inn. Paskutiniu metu kai užeinu visada betvarkė , pradėjo daryti neskanius kebabus, darbuotojai nemandagūs, susiraukusios, nepatenkintos, pastoviai sėdinti kažkokia nepatenkinta moteris, kaip suprantu VADOVĖ visada nemaloniai žiūri. Bei kiek kartų girdėjau, kad negražiai kalba su darbuotojais, prie klientų, nemalonus žvilgsnis, nemaloni kalba, visada ją matau tik prie lango, prie kompo. Slėpti reikia tokias vadoves, kuri nemoka paaiškinti klientui gražiai ir teisingai , NEMALONUS APTARNAVIMAS BEI NEMALONI VADOVE !

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tomas

Niekada neturi kebabų mėsos

Kad ir kelinta valanda bebūtų, kad ir kokia savaitės diena, niekada neturi kebabų mėsos. Šitą atsakymą iš jų girdėjau tikrai ne kartą ir ne du. Žirmunuose kebab inn

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Simona

Blogas

Ateinant užsisakėme kebabus, sako kad mėsos nėra tačiau ji kepė ir kitam žmogui buvo atiduotas kebabas, taip pat čekis buvo ne duotas. Ir taip jau ne pirmą kartą

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

kamile

labai geras aptarnavimas

Kiek kartų atvažiuoju į kebab inn Eišiškių pl., visada puikus aptarnavimas. Jei reik pagalbos ir padės, pavyzdžiui, kai reik pagalbos kažko ieškant šiame rajone. Kebabai taip pat puikus! Jei pravažiuoju pro juos, visada užsuku užsisakyt :)

Atsiliepimas parašytas: 2018.10.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aistė

Baisu....

Nesuprantu jūsų, visi darbuotojai niekada man neduoda jokio čekio už mano sumokėtus pirkinius.. Eišiškių pl visada ekranas neveikia, per kurį rodo suma kiek mokėt, čekio negaunu. Dariaus ir Girėno lygiai taip pat negaunu čekio. Jie algą gauna gal grynais?? Visi nepatenkinti darbuotojai, maistas siaubingai pablogėjo, aptarnavimas taip pat. Buvo viena maloni pardavėja Eišiškių pl. bet kažkaip jos pasigedau ir eiti ten visai noro nebėra... Vargu ar ten dar eisiu..
Trūkumai siaubingi šitoje įmonėje.

Atsiliepimas parašytas: 2018.10.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

...

Labai nemaloni pardavėja

Apsilankiau šiandien kebabinėj Eiškišiu pl. Ir išėjau su labai bloga nuotaika ir nepatenkinta aptarnavimu vienu žodžiu su siaubu.. Labai ne maloniai aptarnavo kasininkė labai negražei kalbėjo. Labai pakraupau tokiu aptarnavimu pasiėmiau savo užsakima ir išlėkiau iš ten kuo greičiau. Tegul pamoko šita pardavėja malonaus aptarnavimo, nes labai gaila kitų darbuotojų.

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Am

Nemalonus aptarnavimas

Vakar skambinome į Kebab inn (Eišiškių pl), kad užsisakyti maisto, bet ..... Nepakėlė ragelio, Nuvažiavus ten 21.45 mums pasakė, kad įranga jau išjungta ir maisto jau negamins, tai blem kodėl parašyta, kad dirba iki 22.00?!!! Kodėl įrangą išjungia taip anksti?!!! Čia dar nebaisiausia.. Pardavėjos nemaloniai kalbėjo, elgėsi ne kaip su klientu o kaip su siukšle, ar čia Jūsų įmonėje yra normalu??? ps: pardavėjas būtinai reikia į kursus kur moko kulturingai ir gražiai kalbėti su klientu, nes jis yra svarbiausias!!!!

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai