Kauno technologijos universitetas atsiliepimai / skundai - Atsiliepimai.lt

Atsiliepimai

Kauno technologijos universitetas

Atsiliepimai

Ieva

Jei galėčiau duoti 0 žvaigždučių duočiau

Jei nusprendi, kad nebenori mokintis KTU, pinigai negrąžinami mėnesiais. Jau 7 mėn laukiam pinigų grąžinimo - koordinatorė Silvija Petniunaitė neatsako į emailus, o jei atsako tai, kad tuoj bus grąžinti, ir vėl mėnesiais laukiam. Labai neprofesionalus darbas.
Blogas klientų aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2020.08.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

MCLoud

Absurdas

Artėjant naujiems mokslo metams, išleidžiama labai daug pinigų ant reklamos. Studijų infrastruktūra (laboratoriniai bandiniai, pačios laboratorijos) pamiršti.

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

arnoldasz

Gana praktiškas specialybes ruošiantis universitetas

Teko malonumas baigti šį universitetą. Baigiau automatinį valdymą - bakalaurą. Kas iš pliusų tai, kad skaitausi inžinierius ir per baigimus vienas dėstytojas buvo surinkęs pora būsimų darbdavių grupei, kurie žiūrėjo mūsų pristatymus ir rinkosi būsimus darbuotojus. Aišku man nepasisekė, nes jau dirbau tuo metu ir stengiausi tik praslysti. Visų studijų metu pastebėjau, jog jei nori žinių tu jų gausi, jei nori tiesiog praslysti tai ir praslysi. Kas daugiau tai girdėjau dabar gerai besimokantiems jau duoda tikrai geras stipendijas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Satnamliv

Puikus universitetas

Pats baigiau, tai negaliu skųstis, dėstytojai puikūs, visa mokymo bazė nebloga, daug įdomių studijų programų. KTU diplomas darbo rinkoje yra vertinamas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Nežinau, nežinau

Studijų programos ne itin naudingos, dėstytojai bei pati vadovybė tiesiogiai nesirūpina pačiu studentu, studijuoju bakalaurą, tačiau apie magistro studijas KTU tikrai negalvoju. Reiktų daugiau kokybės ir praktinių mokymų, o ne to, kas dabar. Kas gerai - jog dažniausiai studentams padaro laisvą penktadienį.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

bambalis88

Pats studijuoju ten - dėstytojai fantastiški.

Fantastiški dėstytojai šiame universitete, apie universitetą lankančius ąsmenis per daug pasakyti negaliu - visokių yra, valgyklos kainos stebinančiai mažos,jokių daugiau pastebėjimų apie šį universitetą neturiu, dėstytojai taipogi geri.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

simonasruo

Planuoju studijuoti

Nors dar nestudijuoju šiame universitete, labai į akis kreta didelė renginių pasiūla nuo socialinių iki informacinių technologijų srities.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintas2014

Geriausias savo srityje

Studijavau technologijų krypties mokslus, iš esmės esu patenkintas įgytomis žiniomis, dauguma dėstytojų tikrai išmanė, ko mus mokė. Turbūt čia geriausias technologijų srities universitetas Lietuvoje, todėl rekomenduoju visiems tiksliukams.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

mantisz

Vienas geriausių Lietuvoje.

Mokausi KTU ir bet galiu pasakyti, kad tai yra modernus universitetas, siekantis naujovių. Tai yra vienas geriausių universitetų Lietuvoje, aišku, nėra ką lyginti su kitų šalių universitetais, tačiau džiugu, kad ši mokymo įstaiga deda pastangas, tam kad dar labiau tobulėtų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

GinTra

Tikrai rekomenduočiau čia studijuoti

Džiaugiuosi baigusi Kauno technologijos universitetą, socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakultetą. Dėstytojai aiškiai ir konkrečiai dėsto paskaitas, kokybė studijų tikrai gera, o pateikiama mokslinė medžiaga pati naujausia. Fakultetas atsinaujinęs, kompiuterių klasės ypatingai greitos. Kita vertus, pastebėtas trūkumas, kad kai kurie dėstytojai vis dar yra per daug susireikšminę, o studentas yra nulio vietoje, todėl tenka ilgai kariauti, kol atrandi bendrą sprendimą. Vis dėl to, rekomenduočiau studijuoti, jeigu norite aukštos studijų kokybės ir Lietuvoje tikrai pripažįstamo diplomo.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai