Katpėdėlė atsiliepimai / skundai - Atsiliepimai.lt

Atsiliepimai

Katpėdėlė

www.katpedele.lt

Atsiliepimai

Katpėdėlė šiauliuose.

Nerekomenduoju niekam eiti dirbti į Šiaulių akropolio katpėdėlę (166), algas moka laiku, bet tragiškai, labai daug neapmokėtų valandų, o negana to, dar ir "2 valandų neapmokama pertrauka" kasdien, kurios ten niekas nemato, vadovė net nesugeba iki galo paaiškinti, kodėl valandos neapmokėtos, nors buvo žadėta, kad visos valandos, viršijančios tvarkaraščio ribas, bus taip pat apmokėtos. Pastovus darbuotojų trūkumas tiek aptarnavime, tiek virtuvėje, ko pasekoje klientai visada nepatenkinti, tad ir iš arbatos uždirbti sunku
-

Atsiliepimas parašytas: 2022.03.31

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Apsinuodijau

Užsisakiau maisto į namus, cepelinų, kadangi buvau nevalgius visą dieną, galvojau lb skaniai pavalgysiu. Cepelinų kokybė buvo ne iš pačių geriausių, suvalgiau aišku. Vakare jau bloga pasidarė, visus tuos cepelinus išvėmiau ir prasidėjo linksmybės, kol galiausiai atsidūriau ligoninėj. Pasirodo apsinuodijimas. Nežinau ką jie mąsto, aš tikrai taip nepaliksiu, likau be sveikatos ir dar turiu gydytis dėl jų kaltės

Atsiliepimas parašytas: 2021.08.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vie

Viena * dosnus įvertinimas už žalią mėsą ir lėkštėje bepuvančias daržoves

Ką tik grįžome iš Katpedėlės Lukšio gatvėje, Vilniuje, su labai nekokiu įspūdžiu. Nors negaliu nieko prikišti aptarnavimui t.y. padavėjoms, pats maistas ir virtuvės darbas yra tiesiog siaubingi. Užsakyto vištienos kepsnio su "šviežiom" daržovėm teko laukti daugiau nei 40 min., nors tikrai vieta nebuvo perpildyta lankytojų, o kai jis pagaliau buvo atneštas, krūtinėlė buvo visiškai žalia viduje, o "šviežios" daržovės akivaizdžiai pradėjo pūti. Nesinorėjo kelti didelių scenų, nes padavėjos buvo tikrai geranoriškos ir atsiprašinėjo (žinoma, tai ne jų kaltė), bet dabar, manau, reikėjo visgi pareikalauti pakviesti vadybininką (-ę), nes už tokį maistą mokėti yra visiškai nepriimtina ir, be to, nesu tikra, kad be šio atsiliepimo, bus imtasi kokių nors priemonių. Yra ir kitokios kritikos, pavyzdžiui, kai kurios rinkinių dalys arba visiškai nesudytos, arba persudytos tiek, kad vos įmanoma valgyti. Bet visgi patiekti žalią mėsą ir bepuvančias daržoves, čia jau turėtų domėtis tam tikros tarnybos. Bendrai, labai keista, kad už tokį maistą, tokioj miesto vietoj dar ir tokios sąlyginai aukštos kainos, kai yra pilna alternatyvų centre, kur tikrai skaniau ir geresnė lokacija (kainos atžvilgiu), ką jau kalbėt, apie maisto kokybę ir higienos standartus. Tikrai negaliu rekomenduoti ir nežadu grįžti į šią vietą.
Geranoriškos padavėjos
Siaubinga virtuvė, turėtų pasidomėti atitinkamos tarnybos, stebėtina, kad su tokia konkurencija vis dar egzistuoja

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Simas

Jau geriau jokio aptarnavimo nei toks

Panevėžio katpedele baisiau už bet kokią valgyklą. Aptarnavimo kokybe baisi, atėjusi padavėja tik sugadino nuotaiką, paprašius metukų dukrytei baliono, nes visi aplinkui gavo ir ji labai jo norėjo, buvo atsakyta, kad ji neturi laiko jo pripusti, nors buvo 3 padavėjos ir 5 staliukai. Pasakiau, kad gerai aš prisipusiu, bet jokio baliono vistiek negavom. Buvo ir daugiau visko, bet vien šito jau užteko..
Nėra
Ten dirbantys žmonės

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Zilvinas

Pasibaisėtina Klaipėdos Katpėdėlės maisto kokybė (Žvejų 12, senamiestyje)

2018.08.05 dieną apie 20:00 užėjau į Klaipėdos Katpėdėlę (Žvejų 12, senamiestyje). Laukti teko ilgokai, bet žmonių nemažai, tai ką padarysi. Užsisakiau šaltibarščių ir Kijevo kotletą (norimo patiekalo neturėjo). Žinote, šaltibarščius Lietuvoje valgo 99%, aš taip pat - visą gyvenimą. Na tokių beskonių tur būt dar neteko valgyti. Tiesiog bjauru valgyt. Atrodo, blogiau ar geriau, visi moka juos pagaminti, bet ne šioje vietoje. Tiek to, palikau šaltibarščius (tik truputį nuvalgęs) ir kibau į Kijevo kotletą. O tas kažkoks guminis. Daviau paragauti su manimi valgiusiai poniai- nuomonė tokia pati. Tiek to, aš išalkęs, galvoju bus gerai, valgau toliau. Suvalgius trečdalį iš kotleto išriedėjo nemažas GABALAS ŽALIOS MĖSOS ! Vos neapsivėmiau. Pakviečiau padavėją ir paprašiau gražinti pinigus už maistą. Ji nesiginčiijo (buvo perdaug akivaizdu), nunešė viską į virtuvę ir netrukus grįžusi pinigus gražino. Tai va taip- man jau virš 50, o tokių nuotykių dar neteko turėt. Žinoma ten daugiau kojos nekelsiu. Tik apmaudu, kad tai senamiestyje, centrinė užeiga į kurią būriais traukia turistai. O ką jie ten randa galite suprasti patys...
Gera vieta, centre, gražus interjeras. Padavėja buvo mandagi.
Ilgas aptarnavimas, daug žmonių (pačiame centre juk), o maisto kokybė pasibaisėtina.

Atsiliepimas parašytas: 2018.08.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

lankytojas

neitiketina

Apsilankymas tiesiog “sužavėjo”... administracija ir personalas nesugeba spręsti konfliktinių situacijų. Baisi nekompetencija. paprašius išprašyt klientą, kuris kabinėjosi, norėjo muštis, sukėlė konfliktinę situaciją ir pan. buvo atsakyta jog jis nieko blogo nedaro, ir personalas mums apsaugos nesuteikė.
nesaugi vieta

Atsiliepimas parašytas: 2017.12.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Tragiškos picos

Praėjusią savaitę su komandos draugais lankėmės Katpedėlėje Vilniuje. Jau ne pirmą kartą ten kažkodėl važiuojam ir visada pastebiu, kad picų geriau ten neimti, nes žiauriai neskanos, dar sumąsto daryti picas su raugintais kopūstais. Kepta duona tokia vidutiniška, be prieskonių, padažas šaltas. Dar valgiau burgerį, kuriame buvo kažkodėl burokai ir naminiai čipsai - šitie tai visiškai beskoniai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Dar viena vieta neišrankiausiems

Į Katpėdėlę traukia dažniausiai visi, kas atvažiuoja iš kaimų. Taip sakant, vienas tokių traukos centrų. Kainos nėra didelės, bet gero skonio nėra ko tikėtis. Ypač nepatinka, kai savaitgaliais vakarais groja lietuviška ar rusiška pop muzika, todėl šios vietos stengiuosi nesirinkti. Beje, Kaune Katpėdėlė man patiko labiau nei Vilniuje.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kristupas

Nepastovi kokybė

Duočiau 2,5 žvaigždutes.
Aptarnavimas būna malonus. Atmosfera gana jauki, medinis interjeras.
Patiekalų kokybė - be stabilumo. Vieną kartą užsisakius ta patį patiekalą jis bus skanus, kitąkart, bus sunku jį valgyti.
Dienos pietums - verta užeiti, bet laisvu laiku, turint progoms - rekomenduoju rinktis kažką kito.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Katpėdėlės - šašlykas

Prieš kelis metus Katpėdėlėje esančioje Vilniuje su tėvais nuvažiavome papietauti (ir tai buvo paskutinis kartas). Mama užsisakė šašlyką, pradėjo pjaustyti mėsą ir pasklido supuvusios mėsos kvapas (taip būtent supuvus mėsa buvo) išsikvietus padavėja, ji pauostė ir pasakė, kad tai turbūt nuo prieskonių... tai buvo viršūnė, tiesiog paėmėm ir išėjom ir daugiau nebegrįšim čia.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai