Atsiliepimai

Katpėdėlė

www.katpedele.lt

Atsiliepimai

Zilvinas

Pasibaisėtina Klaipėdos Katpėdėlės maisto kokybė (Žvejų 12, senamiestyje)

2018.08.05 dieną apie 20:00 užėjau į Klaipėdos Katpėdėlę (Žvejų 12, senamiestyje). Laukti teko ilgokai, bet žmonių nemažai, tai ką padarysi. Užsisakiau šaltibarščių ir Kijevo kotletą (norimo patiekalo neturėjo). Žinote, šaltibarščius Lietuvoje valgo 99%, aš taip pat - visą gyvenimą. Na tokių beskonių tur būt dar neteko valgyti. Tiesiog bjauru valgyt. Atrodo, blogiau ar geriau, visi moka juos pagaminti, bet ne šioje vietoje. Tiek to, palikau šaltibarščius (tik truputį nuvalgęs) ir kibau į Kijevo kotletą. O tas kažkoks guminis. Daviau paragauti su manimi valgiusiai poniai- nuomonė tokia pati. Tiek to, aš išalkęs, galvoju bus gerai, valgau toliau. Suvalgius trečdalį iš kotleto išriedėjo nemažas GABALAS ŽALIOS MĖSOS ! Vos neapsivėmiau. Pakviečiau padavėją ir paprašiau gražinti pinigus už maistą. Ji nesiginčiijo (buvo perdaug akivaizdu), nunešė viską į virtuvę ir netrukus grįžusi pinigus gražino. Tai va taip- man jau virš 50, o tokių nuotykių dar neteko turėt. Žinoma ten daugiau kojos nekelsiu. Tik apmaudu, kad tai senamiestyje, centrinė užeiga į kurią būriais traukia turistai. O ką jie ten randa galite suprasti patys...
Gera vieta, centre, gražus interjeras. Padavėja buvo mandagi.
Ilgas aptarnavimas, daug žmonių (pačiame centre juk), o maisto kokybė pasibaisėtina.

Atsiliepimas parašytas: 2018.08.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

lankytojas

neitiketina

Apsilankymas tiesiog “sužavėjo”... administracija ir personalas nesugeba spręsti konfliktinių situacijų. Baisi nekompetencija. paprašius išprašyt klientą, kuris kabinėjosi, norėjo muštis, sukėlė konfliktinę situaciją ir pan. buvo atsakyta jog jis nieko blogo nedaro, ir personalas mums apsaugos nesuteikė.
nesaugi vieta

Atsiliepimas parašytas: 2017.12.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Tragiškos picos

Praėjusią savaitę su komandos draugais lankėmės Katpedėlėje Vilniuje. Jau ne pirmą kartą ten kažkodėl važiuojam ir visada pastebiu, kad picų geriau ten neimti, nes žiauriai neskanos, dar sumąsto daryti picas su raugintais kopūstais. Kepta duona tokia vidutiniška, be prieskonių, padažas šaltas. Dar valgiau burgerį, kuriame buvo kažkodėl burokai ir naminiai čipsai - šitie tai visiškai beskoniai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Dar viena vieta neišrankiausiems

Į Katpėdėlę traukia dažniausiai visi, kas atvažiuoja iš kaimų. Taip sakant, vienas tokių traukos centrų. Kainos nėra didelės, bet gero skonio nėra ko tikėtis. Ypač nepatinka, kai savaitgaliais vakarais groja lietuviška ar rusiška pop muzika, todėl šios vietos stengiuosi nesirinkti. Beje, Kaune Katpėdėlė man patiko labiau nei Vilniuje.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kristupas

Nepastovi kokybė

Duočiau 2,5 žvaigždutes.
Aptarnavimas būna malonus. Atmosfera gana jauki, medinis interjeras.
Patiekalų kokybė - be stabilumo. Vieną kartą užsisakius ta patį patiekalą jis bus skanus, kitąkart, bus sunku jį valgyti.
Dienos pietums - verta užeiti, bet laisvu laiku, turint progoms - rekomenduoju rinktis kažką kito.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Katpėdėlės - šašlykas

Prieš kelis metus Katpėdėlėje esančioje Vilniuje su tėvais nuvažiavome papietauti (ir tai buvo paskutinis kartas). Mama užsisakė šašlyką, pradėjo pjaustyti mėsą ir pasklido supuvusios mėsos kvapas (taip būtent supuvus mėsa buvo) išsikvietus padavėja, ji pauostė ir pasakė, kad tai turbūt nuo prieskonių... tai buvo viršūnė, tiesiog paėmėm ir išėjom ir daugiau nebegrįšim čia.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

WinSim

žemiausias lygis

Teko valgyti burgeri, vaizdžiai apibūdinant gavome kepta kotleta idėtą į 2 batono gabalus. Pats neskaniausias valgytas burgeris.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Heda

Kokia kaina, tokia ir kokybė

Vieta su plačiu alaus asortimentu, ganėtinai jaukia atmosfera. Patiekalų kainos vidutinės. Tikėtis už tokią kainą restorano lygio patiekalų nevertėtų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lukas

Skanus maistas bei jauki atmosfera

Tai viena iš tų vietų į kurias norisi sugrįžti pavalgyti dar kartą. Kavinėje rasite jaukią atmosferą, malonų personalą bei, palyginti, gerą kainos ir kokybės santykį. Maistas būna šviežias ir kiekvieną kartą pateikiamas per trumpą laiką. Porcijos atitinka kainą ir tikrai neteks užsisakinėti papildomai. Personalas ypatingai šiltas ir visados randa laiko pabendrauti su jumis. Vienintelis dalykas, kuris nepatiko šiame restorane tai jų turimo alaus pasirinkimas.

Kavinės adresas: Lukšio 34, Vilnius

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai